Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#102

 

2008. augusztus 16. 16:59:39

DRDB

Az a baj tudod,hogy mivel Hajdu nem forgatta rendesen a csapatot,így néhányan dekoncentráltak voltak. Épp az előbb néztem meg újra felvételrő a meccset és a következő játékosok adták el a labdát (a sorren csökkenö)): Tóth Tímea,Tomori Zsuzsa,Görbicz Anita,Szücs Gabi,Szamoránszky.A legutólsó 3 labdát,a legelső 7 labdát szórakozott el.Ez mind a fáradságtól van.Holnapra mindent feledni lányok,s küzdeni és jó eredményt elérni Korea ellen.Hajrá Csajok!
Előzmény: #101 Pöttömpanni 2008. augusztus 16. 16:37:41

#101

 

2008. augusztus 16. 16:37:41

Pöttömpanni

Én tegnap azt láttam Ancsi arcán,amikor egál után megint elmentek 3-4 góllal,hogy nagyon elege van szegénynek,elment a kedve és még a hetest is belevágta a kapusba,akkor levitte a kapitány...Márpedig,ha az ő kedve elmegy, akkor lőttek a dolognak,mert a többiek nem tudják úgy tüzelni egymást,mint ő mindenkit:(Ami Hajdút illeti én hallottam egy olyat,hogy azt mondja Szűcs Gabinak lőjél kapura azért vagy átlövő. Igaza van,csak ezt ő már csak akkor vállalta fel, amikor elment a meccs. Éles helyzetben meg eladta kb 4szer a labdát.Ez nem, azt jelenti,hogy rá kéne kenni a dolgot,csak Istenem,miért nm időben brillírozott!!! A norvégok pl szerintem semmi extrát nem csinálnak, nekem abszólút nem tetszik a játékuk,de aki ott van a pályán az megteszi azt amit ő tud nem alibizik,ettől jobbak ők nálunk,pedig nincs Görbicz Anitájuk(szerintem Hammerseng meg sem közelíti Ancsit)!!!!Nem küzdöttünk rendesen ez pedig lehet,hogy megbosszulja magát!De azért Gieb es nie auf!!!Ahogyan a németek mondanák

#100

 

2008. augusztus 16. 16:37:18

DRDB

Lányok legyen a helyén az eszetek és a szívetek! Kapitány úr forgassa végre a csapatát az isten szerelmére! Korea ellen is hajrá Csajok! Hajrá Magyarország!

#99

 

2008. augusztus 16. 16:02:24

udvardi tímea

Az biztos az oroszok ellen vesztetünk!(sajnos)De ezt a meccset férre kell tenni és a következőre koncentrálni,az összes többivel(edző munka,játékos munka,"szövetségi bakik")rá érünk később foglalkozni
és a játékosok munkájára,játékára kell most figyelni!és nem azzal foglalkozni h milyen az edző!Természetesen nem azt mondom h nem érdemtelen foglalkozni ezzel de most ő van őt kell elfogadni később az olimpia után ráérünka többivel foglalkozni,és remélem h fognak is!De azt vegyük figyelembe h az olimpiai felkészülési meccseket mindkettőt elvesztettük ahoz képes egész jol állunk(állhatnánk jobban is!!!!)mindeggy!
A lényeg tarson össze egész magyarország szurkoljunk,szorítsunk az összes olmipikonunknak és és még lehet belőle"valami"!
HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!

#98

 

2008. augusztus 15. 23:40:34

zsoca

Félreértés ne essék nem bántani akarom Hajdú Jánost , illetve nem akarok durva lenni hanem azt szeretném ha valahogy a helyére kerülnének a dolgok a magyar kézilabdában mert ha nem előbb utóbb ugyanoda jutunk mint a fociban.
Remélem a többi eddig sikeres sportágban vivás,párbajtőr, birkózás, ökölvívás a mostani olimpiai szereplés csak véletlen volt.

Bocs a sok eszmefuttatásért-lehet , hogy kissé pesszimista vagyok????.
üdv mindenkinek Zsoca
hajrá Magyarok

#97

 

2008. augusztus 15. 22:41:41

omy

Sziasztok!
Zsocának teljes mértékben igaza van, bár az MKSZ dolgairól annyira nem tudok (én még csak kisróka vagyok), de Hajdu János néha különösen viselkedik-az igaz. Tényleg semmi használhatót nem mondott a csajoknak egy időkérés alatt sem, és talán ez az oka annak, hogy mind a támadásunk, mind a védekezésünk szétesik egy idő után.
Kár, pedig egy kiváló csapat volna, én azért szurkolok nekik, és hiszek abban, hogy fel tud jönni a válogatott.
Minden jót mindenkinek!
Hajj rá csajok!!!

#96

 

2008. augusztus 15. 21:09:06

rika9213

Le a kalappal előtted zsoca! Kicsit durva, de lehet hogy van benne igazság!

#95

 

2008. augusztus 15. 18:31:47

zsoca

Kedves fórumozók.
Nem a csapattal van a gond-vagyis képességekkel.
Én új vagyok a fórumon, sokszor olvastam a hozzászólásokat eddig is, de eddig nem írtam.
Sok dologgal, amit irtatok, eddig egyetértek másokkal nem -egy biztos és is nagyon szeretem a magyar kézilabdát.
Nem kézilabdáztam így nem is, tartom magam szakértőnek de, azért szerintem, el kellene gondolkodni néhány dolgon az utóbbi évek tendenciáival kapcsolatban.
"Leváltották" illetve lemondott Németh András és Zsiga Gyula ez megítélés kérdése, mert igazából nem tudhatjuk az igazságot, de ők azért olyan szakemberek voltak, akik elértek klub szinten és azért a válogatottal is eredményeket.
Hajdú Jánosról azért ez nem mondható el- szimpatikus, mint ember, de mint szakember megkérdőjelezném hozzáértését a főleg a mai időkérés alatt (magyar-orosz) hallható hozzászólása alapján passzoljatok sokat, és ne adjátok el a labdát, mert ez gyilkosság-ennyi! Ennyit bármelyikünk képes mondani szerintem. Azért bármelyik előző szövetségi kapitányunk ezért sokkal többet tett egy időkérésnél. Pl hogy helyezkedjenek a játékosok, merre húzzák a támadást pld szélre, legyen zárás az átlövőknek, kerüljenek a védők mögé stb. Közben mit hallok, miközben írom nem túl szakértő hozzáírásomat, mit nyilatkozik Hajdú a meccs útán( M1) elment a meccs, így mindenkinek adtam lehetőséget így is, megvan a harmadik hely .
Valóban így van ez? számoljunk csak amennyiben a brazilok nyernek az utolsó mérkőzésünkön a svédek ellen nekik is 5 pontjuk lesz , amennyiben mi nem verjük meg a koreaiakat nekünk is öt marad és akkor jön a gólarány ami nem biztos , hogy jobb lesz az egy hasonló ruha után- amiben és sem hiszek de....
Szóval én úgy gondolom , hogy Hajdú alkalmatlan mint edző mert túl puha.
Nem kell Trefilovnak vagy román szöv.kapitánynak lenni ( Láds Tádici) aki leüvölti a játékosok fejét de biztos , hogy tapasztalatlanságra utal ha valaki az egyik pillanatban teljesen elégedett a csapattal-lásd felkészülési mérkőzések . előtti nyilatkozat- másikban meg le akar mondani- közvetlenül az olimpia előtt az olimpián mert ilyent egyszerűen nem lehet tenni még soha nem fordult ilyen elő!!!!! Vagy ti tudtok ilyenről bármelyik sportágban-szóval ezt nem teszi meg felelős szakember és edző.
Érdekesek voltak azok a nyilatkozatok is- nem vagyok biztos benne, hogy Hajdú mondta, hogy nincs felkészülve a magyar csapat a nyitott védekezésre, mert ez a magyar csapatoknál –bajnokságban nem elterjedt akkor minek van az edző.

Másik gondolat a bajok szerintem sokkal mélyebben gyökereznek:
Megkérdőjelezném a magyar kézilabda Szövetség hozzáértését is, hiszen sorban bukunk el sportdiplomácia téren – Győr besorolása 2008-2009 kupaküzdelmekbe vagy a magyar női válogatott besorolása az Eb sorsolási csoportokba –lásd következő Eb halálcsoport, amelynek szenvedő alanyai vagyunk.
Mikor szerveztünk utoljára EB –T VB-T férfi vagy női vonalon.
Mikor látattok utoljára magyar játékvezetőt fontos nemzetközi tornán?


Szóvak talán Sinka László kérdőrevonásával –leváltásával kellene kezdeni a sort.
És ha nem lennének Hajdú segítői ennél sokkal rosszabb lenne a helyzet.
Természetesen , akkor lennék a legboldogabb ha nem lenne igazam vagyis hengerelnének a lányok a hátralévő mérkőzéseken és a következő években,



Üdv mindenkinek:
Hajrá Magyarok hajrá lányok lesz ez jobb is.

#94

 

2008. augusztus 15. 16:06:03

Czimer Zsolt

Nincs mit mondanom. Ha valaki megmagyarázná a 2. félidőt?

Jön Kórea. Mindent bele!!!

#93

 

2008. augusztus 15. 6:03:17

DRDB

Ma is mindent bele!Hajrá Csajok az oroszok ellen is!
«« « 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 » »»