Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#112

 

2008. augusztus 17. 20:09:38

tutajos69

sziasztok most láttam a román norvég meccset de mintha nem is az a sport lenne amiit mi is üzünk szerintem ez a hajdu ez nagyon gyenge ember meg se szabadott volna választani na mindegynagyon össze kénne szedni a csapatot a románok ellen hogy valamennyire partiban legyünk velük hajrá csajok

#111

 

2008. augusztus 17. 16:21:54

omy

Igazából nem tudom most mit gondoljak, azért a koreaiaktól kikapni talán nem akkora szégyen mint az oroszok ellen, azt a meccset nyernünk kellett volna. Ennek ellenére mégis nagyon sok volt a technikai hiba, a rossz passz, és a pontatlan lövés. Ha ezekre figyelünk, nem lett volna 11 pont a különbség.
Remélem holnapután azért végre összeszedjük magunkat.
További szép napot mindenkinek!!!

#110

 

2008. augusztus 17. 15:03:24

ozz

hát egyenlőre az oroszok elleni első félidős teljesítmény még sehol sincs.....De Szűcs Gabi dobott most egy szép gólt, ez már a második neki!Kár hogy elszerződött innen Debrecenből, szerettük nagyon:)

#109

 

2008. augusztus 17. 13:40:38

udvardi tímea

14:45!m1!magyarok a képernyő elé mert a koreaiakkal játszunk!és ordditsuk eggyütt:RIA-RIA-HUNGÁRIA!
HAJRÁ MAGYAROK!

#108

 

2008. augusztus 17. 9:33:19

zsoca

Most lett vége a román -norvég találkozónak 23-24
A románokat el kellene kerülni meg kell verni délútán a koraiakat.
ha úgy játszunk ahogy az oroszok ellen az első félidőben akkor meg is lesz.
Hajrá lányok

#107

 

2008. augusztus 17. 9:07:29

zsoca

Kedves fórumozok.

Kikaparták Nekünk a svédek a harmadik helyett gyözelmükkel de nagyon remélem azért megverjük a koreaiakat már csak azért is mert egyáltalán nem mindegy, hogy kivel játszunk
a következő körben meg hát kellene az önbizalom növelés.
Ha minden mérközés hozta volna a papírformát nem biztos, hohy ilyen jól állunk a felamás teljesítmény ellenére .

Hajrá lányok

#106

 

2008. augusztus 17. 4:34:03

DRDB

Én sem vagyok vak,de nagyon bízom abban,hogy a lányok összekapják magukat.Hajrá Magyarország!
Előzmény: #105 ozz 2008. augusztus 17. 1:38:23

#105

 

2008. augusztus 17. 1:38:23

ozz

Beszéltek itt éremesélyről, de ez a játék amit a lányok eddig mutattak hát messze elmarad attól amit mindenki várt... számomra óriási csalódás!Nagy rajongó vagyok és volt játékos is, de ez színvonalon aluli telesítmény... és akkor még tegyük össze a kezünket, mert hát van 5 pontunk...lehetne az 6 is!A brazilokat simán kellett volna verni...
Én személy szerint csak azt remélem, hogy az oroszok elleni csúfos alulmaradás után a mai mérkőzésre felszívják magukat annyira a lányok hogy meglegyen a 2 pont!
Nem vagyok pesszimista, de vak se....
Hajrá Magyarok!

#104

 

2008. augusztus 16. 23:13:22

DRDB

Igen! Egyetlen megoldás van!Előre a győzelembe! Hajrá Csajok!Hajrá Magyarország!
Előzmény: #103 omy 2008. augusztus 16. 23:00:23

#103

 

2008. augusztus 16. 23:00:23

omy

Sziasztok!
Huhh DRDB, szép kis statisztika. Igen, igaza van mindenkinek, de optimistának kell lennünk és hinnünk kell a csajokban, aztán az olimpia után kielemezhetünk minden bakit és hátha a MKSZ is összekapja magát, meg mindenki akinek szüksége van rá. Tényleg nem kéne a foci sorsára juttatni a kézilabdát, mert ebben még sok jövője lenne országunknak.
Én mindenképp szurkolni fogok, és tegyétek azt Ti is, mert most csak ennyit csinálhatunk, és rajtunk is múlik egy kicsit. A hit mindíg segít!!!
HAJRÁ LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»