Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#314

 

2004. december 20. 19:53:18

CsőZsó

De én me vagyok győri:))))
Csak akitől másoltam:)))

#313

 

2004. december 20. 19:19:37

CsőZsó

NEm lehet ebben igazság,hogy 2 részre szakadtak a lányok?Szerintem egy semleges edző kellene,aki egyik kulbnak sem a vezetőedzője,és nem fordulhatna elő ilyesmi....

Ez az újságíró milyen alapon követel magának ingyen jegyet,amikor mindenki kifizeti a pénzt?ki ő?hát ez a cikk után mégjobban kideül,hogy SENKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

#312

 

2004. december 20. 19:12:37

CsőZsó

Blikk cikke: GYENGÉBB IDEGZETŰEKNEK NEM AJÁNLOM!
Győriként írom: A legnagyobb hazugsághalmaz Lenin összes művei óta:((((((:
Nincs mentség a gyalázatra
Blikk, 2004-12-20
Budapest - Hazai világversenyen magyar csapat nem szenvedett még olyan szégyenletes vereséget, mint amilyet a női kézilabda-válogatottunk az EB elődöntőjében. Kiss Szilárd csapatának gyalázatos teljesítményére nincs mentség. A közönsége döbbenten figyelte, amit a magyar lányok műveltek, s úgy tűnt, a lelátón ülő hétezer magyarnak jobban fájt a norvégok tizenöt gólos, 44-29-es győzelme, mint a csapat tagjainak. Tegnap arról beszéltek a hozzáértők, hogy a csapat két táborra szakadt. A többségben lévő dunaferresekre és a többiekre. Állítólag az előbbiek fúrták meg Mocsait is.
Tény, a norvég válogatott kiváló formában volt, vita nem fért a győzelméhez, de a mieink teljesítménye miatt még sokáig szégyenkezünk majd. Tönkretették a nimbuszukat, eljátszották az évek alatt, kemény munkával kivívott s kiérdemelt szeretetet. Nem lennénk felháborodva - a vereség a játékhoz tartozik -, ha a lányokon láttuk volna az elszántságot. Ôk azonban fásultan beletörődtek abba, hogy veszítenek. A Dánia elleni vereség után Vass Sándor csapatvezetőnek nem tetszett, hogy többekben felmerült, valami nincs rendben a csapaton belül. Nevezetesen arról van szó, hogy Dunaferr-hegemónia van a válogatottban. Ez a csapat összeállítására és a hangulatára is kihatott, persze nem pozitívan.
- Kiss Szilárdot, a Dunaferr edzőjét neveztük ki kapitánynak. Ô abban a játékban hitt, amit a klubban is kiválóan művelnek. Az EB-n azonban bebizonyosodott, hogy a nyitott védekezést, amit ők jól alkalmaznak, nyolc mérkőzésen át nem lehet csinálni - mondta a csapatvezető.
Inkább ne játsszunk döntőt?
A kapitány és játékosok által kitűzött cél, az EB-győzelem tehát nem sikerült. Lassan már azt hisszük, hogy kézilabdásaink jobban szeretnek egy bronzéremért, mint egy aranyért játszani, hiszen ott nincs akkora tét. Vass Sándor csakúgy, mint Debrecenben, most is kitartott amellett, hogy jobb volt szombaton kikapni az elődöntőben, mint ha vasárnap megint elbuktunk volna egy finálét.
- A norvégok annyira jók, hogy a döntőben is megvertek volna minket - magyarázta. - Mi lett volna akkor, ha Sydney és Zágráb után ismét elveszítünk egy döntőt? Mindenki ráhúzta volna a vizes lepedőt a lányokra.
Ennyi lenne a magyarázat? A válogatott környékéről érkezett hírek szerint ennél sokkal többről van szó. Idézőjelben mondva szétverték a korábbi sikercsapatot a dunaferresek, s nemcsak ők a hangadók, de az ő szavuk döntött a kapitányi kinevezéskor is.
Kiss, aki dunaújvárosi klubedző volt, a legtöbb mérkőzésen természetesen a dunaferreseket küldte kezdőként a pályára. Ha megnyertük volna az EB-t, akkor nyilván ez a döntés lett volna a legjobb.
- Kértem a lányokat, hogy maradjanak a pályán, ne cseréljenek, de ők automatikusan rohangáltak lefelé - magyarázta Kiss.
- Ezek után felvetődik a kérdés, ki irányítja a magyar válogatottat?
Mocsai Lajost megfúrták? Fellázadtak az olimpia után?
Mocsai Lajost lehetett nem szeretni, lehetett rá haragudni, mert sem a vb-n, sem az olimpián nem tudta aranyéremre vezetni a válogatottat. Egy valamit azonban nem szabad rásütni: azt, hogy különbséget tett volna a csapat tagjai között, mert azok az egyik vagy a másik klub tagjai. Az olimpia után - mint most hallani - fellázadtak ellene a válogatottban többségben lévő dunaújvárosiak, s a saját edzőjüket neveztették ki kapitánynak. Aztán miattuk került ki a keretből a nagy formában lévő Kirsner, majd lépett vissza Farkas Ági, s mára két tábor van a csapatban: a dunaferresek és a többiek. A hangulat finoman szólva fagyos, Tóth Tímeával állítólag nem is beszélnek, bár ő hallgat erről.
Csoda, ha nem tudnak győzni?
(pataki
Belső harcok miatt kaptak ki a magyar kézis lányok?
Budapest- Elveszítette a norvégok elleni elődöntőt a női kézilabda-válogatott, s hírlik, azért következett be az EB-kudarc, mert a dunaújvárosi játékosok ki nem állhatják társaikat, szétesett a csapat. Az olimpia után -mint hallani- fellázadtak Mocsai kapitány ellen és saját edzőjüket nevezték ki, amiből feloldhatatlan feszültség keletkezett. Mára két tábor van a válogatottban: a dunaferr
esek és a többiek. Nem csoda, ha lehangoló lett az eredmény 13.oldal


A cikk írójának az okai erre a gyalázatra:
"Kissé" gusztustalan írás, természetesen nem véletlenül született...



A Blikk főszerkesztője - látva a hangulatos meccseket - szombaton és vasárnap a feleségével és két lányával ki akart látogatni az Arénába, de természetesen fizetni a jegyekért nem óhajtott, hanem tiszteletjegyeket követelt a szervezőktől, akik nem adtak neki...

Azonnal meghálálta a tisztességes "újságíró"...

Sajnos így működik ma nálunk a média...:(((


GUNSZTUSTALAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

#311

 

2004. december 20. 18:32:22

Rady

Hali CsőZsó!

Sajnálattal kell közölnöm a többiekkel, de valószínüleg igazad van. Nekem is fedltünt a küzdelmek alkalmával, hogy az álatlad említett ellentétek igen erősen érvényesülnek. De lehet, hogy csak mi érzékeljük ezekez a problémákat, nekünk nincs igazunk.

Tényleg néha érthetetlen okok miatt nem vetette be a szövetségi kapitányunk a pihent és ugyanolyan remek "cseréket". Pl Siti Esztit. Görbicz Anitát kitűnően tudja helyettesíteni, és nem adja el általában a labdákat.

Mindezekkel együtt ez a bronz-harc igen parádésra sikeredett... Sajnáltam, hogy azok a lányok, akik szintén sokat tettek a válogatért, az EB-ért, nem jutottak játék lehetőséghez.

Gratulálok lányok! Szép volt!

Üdv,
Rady
Előzmény: #308 CsőZsó 2004. december 20. 11:44:29

#310

 

2004. december 20. 14:08:57

CsőZsó

Szerintem mindenki aranyról álmodott....Lehet,hogy elfogultság,de én Kirsner Erát sokkal jobban katrtom,mint Ivettet....De akkor mi arra a magyarázato,hogy Szűcs Gabi gen,Kirsner nem????
Azért gartula,csajok!Majd legközelebb....Hát mit mondjak,látszott rajtuk,hogy nem voltak önfeledten boldogok...meg az a körtánc én öröm sem volt "tiszta"....

#309

 

2004. december 20. 13:40:13

Nore

Lehet, hogy Kirsenert nem szaabdott volna kihagyni, de, hogy Ivett jobban megérdemelte és, hogy többet is tett a válogatottságért az biztos! Kirsner azért cserének kellett volna, mert Ivettre is ráfért volna egy kis pihenés! Lehet, hogy Detti nem volt élete formájában de ô benne mindig megvan az a gyôzni akarás ami sokat segít a csapatnak, ezen kív?l a legfontosabb pillanatokban szerzni a gólokat.
A szpíker meg egy nagy barom volt! Próbált jó fej lenni, de nem sikerült. Mikor végrevalahára eltudtuk kezdeni énekelni a Himnuszt akkor ô meg elkezdett pofázni.
Azért én büszke vagyok a lányokra! Bár én is aranyra álmodtam, de én akkor is ugyanúgy imádom ôket!
HAJRÁ CSAJOK

#308

 

2004. december 20. 11:44:29

CsőZsó

MOst írok valamit,de nem kell lehurrogni,ez a saját véleményem.Szerintem abban a döntésben,hogy Kirsner kimaradt a Fardi-dferr ellentét is rendesen belejátszott!Kirsner rengeteget tett már a magyar kézilabdáért,legalább annyit megérdemelt volna,hogy ott legyen.Szűcs Gabinál meg a 2 balszélsőnél biztosan többet csinált volna...Era nem tud rosszul játszani,mert a szive viszi előre...A másik.
Ferling Detti elég gynege volt.Ehhez képest le sem cserélte Szilárd,miközben amikor Siti Eszti pályán volt,nem nagyon hibázott!Mindenesetre érdekes.....

#307

 

2004. december 20. 10:46:34

CsőZsó

Egy hatalmas élmény volt...Így is fantasztikius volt a feeling,gondold el mi lett volna,ha döntőzünk...

#306

 

2004. december 20. 9:39:12

Eszti

Egy élmény volt....

#305

 

2004. december 19. 21:54:46

CsőZsó

Azért keserű a szám íze...de ahogy láttam a lányoké is az volt,nem voltak felhőtlenül boldogok!Azért a dánok is...húú...milyen emelt fővel viselték a vereséget!Mosolyogtak,nem omlottak össze,meg hogy bíztatták egymást...Fantasztikusak vtak!Mondjuk inkább már a norvégoknak drukkoltam,mert gyönyörűen játszottak!
a közönség nagyon jó volt!Meg a műsorközlő is!aaNagyon jó fej volt az a csávó:)))
«« « 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 » »»