Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#324

 

2004. december 21. 19:56:02

Rady

Oké:)

Tisztázzuk! Csak van egy apró gond! Vállalná szerinted valaki a non-dunaferres táboról is, ha nincs váltás szövetségi kapitány szinten?

Ugye ez felvet pár kérdést: Nem kerül-e veszélybe a válogatottsága? Közelebb jutunk-e az igazsághoz?

"Ha van rajta sapka, akkor azért! Ha nincs, akkor meg azért!" Ez a szakállas vicc jut eszembe.

Megfigyeltétek, hogy az utolsó meccsen időkéréseknél a non-preferált gárda az edző háta mögött helyezkedett el, mintha nem is érdekélné az utasítás Őket. Lehet, hogy kényszerképzeteim vannak?:) Vagy a TV-ém rossz:)

Előzmény: #322 CsőZsó 2004. december 21. 19:44:06

#323

 

2004. december 21. 19:45:27

CsőZsó

Előbb-utóbb úgyis fény derül az igazságra....

#322

 

2004. december 21. 19:44:06

CsőZsó

Hát én nem tudom mit higgyek....az egyik válogatott újvárosi játékost megkérdeztem erről,és ő azt mondta,ha hiszünk ennek a hülyeségnek akkor inkább őt is felejtsük el...

MIndneképp pártatlan edző kell.Az Olimpia után azt mondtuk,le kell váltni Mocsait.MOst viszont ott vagyunk,hogy lehet jobban jártunk volna vele...ő nem tett különbséget a játékosok között,nem hajolt meg az érdekek előtt,és valóban mindig a lehető legjobb összeállításában játszott a válogatott!
Nekem valahogy hidegebbnek tűntek a lányok...lehet itt valami...az igaz,hogy "nem zörög a haraszt,ha nem fújják" de ez azért durva.
Szerintem kellene egy chat valamelyik játékossal itt megint,hogy tisztázzuk a tisztázandót....
Én nem tudok mit mondani,mert nem voltam ott,de ez már sok(k) !!!
Amennyiben ez igaz,ez a magyar nő kézilabdázás szégyene is....
Előzmény: #321 Rady 2004. december 21. 19:38:24

#321

 

2004. december 21. 19:38:24

Rady

Kedves Mindenki!

Elolvastam végre a Blikk cikkét! Hát... Tudjátok, van egy mondás.... "Nem zörög a haraszt,..."

A szörnyű az egészben, hogy Ti is ugyanezt fogalmazzátok meg itt (velem együtt), amit az újság (sokak szemében szenylap) megír. Félreértés ne essék, nem a lányokat szeretném megszólni. Ellentétek, rivalozálások mindig is vannak, de ha táptalajra találnak (pl. egy edző, szövetségi kapitány személyében), akkor elhatalmasodna a csapat, a játék, az igazi cél felett.

Tényleg pártatlan edzőre lenne szükség. Osztom a Blikk azon véleményét, hogy Mocsai legalább nem tett különbséget, hogy ki, melyik csapatból is jött. Mindenki játszott. Bár vezetői képessége azért nem állt a helyzet magaslatán. Természetesen, aki dolgozik az követ el hibákat, ahogyan Ő is. Jó ok volt az olimpiai kudarc.

Ha belegondolunk ez is igaz lehet, sőt az ellenkezője is. Mit is mondhatnék....

Visszajutok oda, ahonnan indultam... Nem zörög...
Előzmény: #318 CsőZsó 2004. december 21. 10:04:07

#320

 

2004. december 21. 11:26:49

CsőZsó

Kiss Szilárdot ne dicsérjük,mert ennyit egy szurkoló is meg tudott volna tenni,és ennyit egy szurkoló irányítása alatt is lért volna a csapat!Sőt...egy szurkoló nem hajol meg a zérdekek előtt!
Érthetetlen módon nélkülözte Siti Esztit!
A félidő vége előtt 1 perccel kikérte idejét.Mi értelme volt akkor?Akkor kellett volna,amikor hullámvölgyben van a csapat!
Időkérés:"...na...mi van...mi a probléma...nyerjük meeeg....."
LE SZILÁRDDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

#319

 

2004. december 21. 10:57:27

Sunkó Attila

Rövid Elemzés


Célkitűzés: 1. hely. Jogos
Eredmény: 3. hely. Reális
Keret: vitatható.
hiányoltam: Kirsner, Siti Bea
nem értettem: Szűcs. Beválogatom de nem játszatom
Nagy Ivett meg hadd szenvedjen Kirsner nélkül
Pozitív meglepetés: Tóth, Mehlmann
Negatív: Görbicz, Balogh
Túl kevés szerepet kapott: Siti E.

Kiss Szilárd: Zseniális Németország
Tökéletes rotációs frissítés a játékot nem megtörve!
Időkérések: Legmegfelelőbb pillanatban
Nagyon jó: Oroszország
Balogh Mehlmann csere védekezésben
Csapnivaló: Dánia, Norvégia
cserék felesleges (Dánia), rossz ütemű, a játékot megtörő-lassító (Norvégia)
Időkérések: katasztrofális (Dánia 59:56 nál!)

Fordulópont: 1. Németország. pozitív
2. Dánia Negatív
Óriási hiba volt a nekünk kedvezőbb, hagyományos stílust játszó Oroszország helyett az ismeretlen (ezen a szinten ez nem lehetne érv, alaposan meg kellett és lehetett volna figyelni őket is! Ha ez megtörtént, akkor sem látszott a hozadéka.) 100%-os Norvégiát „választani”.

Feladat:
Rövid táv: a hirtelen kieső klasszisok okozta válság kezelése.
hiányposztok pl. beálló, jobbszél, jobbátlövő mielőbbi betöltése min. 2 közel azonos képességű játokossal
Hosszabb táv:
az „új magyar stílus” kialakítása. Egyénileg a világon legjobban képzett, tökéletes technikájú, improvizatív játékosaink erényeik megőrzése melletti taktikai „átképzése” a kevés cserés, csere nélküli és rotációs játékra, az utánpótlásban pedig ilyen játékosok képzése.
Óva intenék a skandináv „totális kézilabda” szolgai, a honi hagyományokat és adottságokat mellőző, eleve kudarcra ítélt átvételétől, a magyar „játékosság” elnyomásától.

#318

 

2004. december 21. 10:04:07

CsőZsó

A látszat csalhat.....hát én nem tudom!Majd megkérdezek valakit,aki biztosan tudja!
Kicsit mintha hűltebb lenne az egész csapat!Nem szabad Szilárdot kapitánynak hagyni,mert szsrintem ebbe a válogatásba már a csapatok közötti ellentét is rendesen benne van!Olyan edző kell,aki pártatlan!
De legalább kiderült a zEb alatt,ki Szilárd kedvence és ki nem....Számomra ez is gusztustalan!

#317

 

2004. december 20. 21:58:49

Eszti

valami van ill néha! Szerintem....de ennyire nem gáz! Mert azért ha megnézed egy nyert meccs után ugyanugy ölelget mindenki mindenkit!

#316

 

2004. december 20. 21:56:26

CsőZsó

Jah...undorító!NEm hiszem,hogy enniyre nagy ellentét lenne a lányok között!Bár végül is el birom képzelni...

#315

 

2004. december 20. 21:48:36

Eszti

Vannak olyan infoim amik egy kicsit alátámasztanak egykét dolgot! De azért ez igy durva és undorító! Gusztustalan és ezt a szemetet megveszi valaki!
«« « 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 » »»