Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#304

 

2004. december 19. 21:31:22

CsőZsó

Mi is most értünk haza!Gartulálok a lányoknak,fantasztikus,hogy a tegnapi után fel tudtak állni!Nagyon jót szurkoltunk,remélem nem is lesz rá panasz:))
Egyszerűen fantasztikus volt,és úgy gondolom,sokkal nagyobb szeretet és éljenzés fogadta a lányokat mit várták-vagy mint kellett volna?!
Kicsit azért csalódott vagyok,hogy "csak" ezüst jutott....
BOKINAK újra minden eliserésem,csak el kell gondolkozni,mi lesz velünk nélküle....
Ahhoz képest meg egész jó a 3.hely,hogy senki nem játszott jó formában az Eb alatt....
SZÉP VOLT,CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

#303

 

2004. december 19. 20:55:36

Leimetter Judit

Most értem haza. Gratulálok a lányoknak és remélem, hogy mindenki csak a szép dolgokra fog emlékezni. Mindenki boldog volt és nagyon örült a bronznak és köszönjük nektek, hogy fel tudtatok állni a padló legaljáról is. Ginnie imádlak!

#302

 

2004. december 19. 7:45:12

CsőZsó

Gyerünk BOKI,még így is lehetsz gólkirálynő,hogy valljuk be,nem vagy a legjobb formában...és így is te vagy a legjobb &legnagyobb!!!!!!!!!!!!!4

#301

 

2004. december 19. 7:44:23

CsőZsó

Mi nemsokára indulunk,-mert előtte még azért van pár lerendezni való- nagyon bízom a lányokban,hogy egy ilyen vereség után is felállnak,és megnyerik a bronzot!!!!!
LÁnyok,nagyon-nagyon fogunk szurkolni,bízunek bennetek,és bebizonyítjuk,hogy egy ilyen siralmas meccs után is mindenki veletek van,és szurkolni fogunk nektek!!!!!!!

VELETEK VOLTUNK, ÉS VELETEK VAGYUNK VELETEK ÉLÜNK ÉS VELETEK HALUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG,GYERÜNK CSAJOK,MINDENT BELE!!!!!!!GYŐZZÜNK!!!!!!!!NAGYON FOGUNK SZURKOLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#300

 

2004. december 19. 0:56:01

Tóth Szabina

Sziasztok. Sajnos kikaptunk. Szomorúan néztem végig a meccset és folyamatosan egy kérdés járt a fejemben:Ki kell a lányok közé, aki összetartja a csapatot? Kinek van hozzá elég ereje? Mindenki nagyon gyenge volt, és ha nem lenne Radulovics, akkor ez a csapat meghalna. És ez szomorú, hogy a hét játékos helyett egy az igazi, aki mindig küzd. Szomorú, én azt hittem ez egy csapat és jó. De úgy tűnik, csalódnunk kell. Miért van az, hogy a Dunaferr kezdő sora játszik? Nincs más a magyar élvonalban, hogy játszon,? Hol van Kirsner? Mert fradista nem lehet válogatott? Megkérdezném a szövetségi kapitányt! Kindl Gabi védekezésben a lehető legrosszabb volt. 20-ból 20-szer megverték lábbal, nem tűnt fel az edzőnek, bár miért is, ő is csak Dunaferres. Szóval erről a szövetségi kapitányról is megvan a véleményem. Pigniczki miért nem játszik támadásban? Balogh Bea miért maradt ki, mikor a norvégok sokkal gyorsabbak, a Lovász meg lassú. Ha rossz a lába, ne csinálja, úgy futott a pályán mint egy kisasszony. Nem tud már szaladni.Szóval sajnálom, szorítok nagyon, hogy nyerjenek, de nem tetszik a szövetségi kapitány játékos megválasztásai, szerintem pocsék. Kicsit kéne még őket nevelni, Mehlman is fiatal,k meg kéne tanítani pontosabb lövésekre. Utánpótlás nevelés hol van? Nincsenek már játékosok? Nagy Ivett? Hol volt Kirsner? Sajnálom,hogy ő kimaradt. Köszönöm.

#299

 

2004. december 19. 0:49:38

Rady

Sajnos nem láttam a meccset. De azért pár észrevételt hozzá tennék az itteni hozzászólásokhoz. Nem szeretnék hibáztatni senkit, de úgy érzem, hogy ez a válogatot nem "csapat", hanem individumok közössége, amelyek külön-külön világklasszisok, azonban együtt sokszor nem képesek az elvárt formát hozni.
A második észrevételem, hogy pánikhangulat van a csapatban és egyik szövetségi kapítány sem tudja ezt feloldani a sorsdöntő mérkőzések előtt. Ugyanez történt Athénban is. Előtte a VB-én is. Nagyon akarnak a lányok, de a nagy akarásnak nyögés a vége.
Valami csapatépítő trainingre lenne szükség, mert ez így sehogy sem kóser.

Mindezek ellenére nagyon szorítok nekik. Nagyon is megérdemlik, hogy büszkék legyünk rájuk. Azt hiszem, hogy nem sokan tudnánk ezt utánuk csinálni. Most hogy az EB itt van, még nagyobb szükségük van a biztatásra a történtek miatt.

Hajrá Csajok!

#298

 

2004. december 19. 0:33:16

ginniger

Amikor a "B"-közép a végén elénekelete a himnuszt,sirt!Nem a vereséget sirattuk, hanem a lányainkat!!!Fizikai fájdalom volt látni Öket meggyötörva, összeszakadva!Az életem adtam volna értün akkor(is)!
Nme gondoltam volna a magyarokrol ("B"-középet leszámitva),hogy még tapsolni se tapsolnak a csapatunknak!Én szégyenlem magam az Arénában összegyült emberekért!!!
Mit várunk a csapattol ha már a közönség is csödöt mond!!!

#297

 

2004. december 18. 22:23:35

Lendvai István

Sziasztok!

Én kinn voltam a meccsen, és nem hittem el, amit látok, mintha csak egy csapat lett volna a pályán és ez, sajnos az nem a Magyar Csapat volt.
Az tetszett, hogy egy ekkora vereség után is – az igazi szurkolók - , úgy megtapsolták a Lányokat, mintha mi nyertünk volna legalább egy tízessel.

Nem feladni Lányok, győzzetek a bronzmeccsen a debella Oroszok ellen!

#296

 

2004. december 18. 21:21:26

Detti

Nézzétek meg Pálinger Kati arcát a sportforum.hu-n.... Istenem...nincs igazság...
Imádunk Kati, ne add fel!!!

#295

 

2004. december 18. 21:10:13

Leimetter Judit

Ha a dánok "B" válogatottja megverte az oroszokat, akkor nekünk is menni fog.
Lányok ne csüggedjetek!Hajrá csajok!
«« « 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 » »»