DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MY6ewtMd' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Megérkeztek az első középdöntős pontok | handball.hu - kézilabda

Megérkeztek az első középdöntős pontok

2015. február 8. 17:05 © handball.hu

A múlt heti, hazai pályán elszenvedett BL-vereség után ezúttal idegenben, a Nagybánya otthonában bizonyíthatott az ETO: magabiztos játékkal húzta be az első középdöntős pontjait.

Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 2 forduló
HCM Baia Mare
18 (9)
Győri Audi ETO KC
26 (13)
Nagybánya, Lascăr Pană Sportcsarnok
Játékvezetők: Andreu Marín Lorente, Ignacio García Serradilla (spanyolok)
Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 10 perc
Gyorsan, egy érvényesített büntetővel vette magához a vezetést az ETO, és azt folyamatosan tartani is tudta. Tizenkét percnyi játék után Buceschi keze szorult ápolásra. A győriek – ha csak egy hajszállal is, de – ellenfelük előtt jártak, bár nagyon nem volt könnyű dolguk a keményen védekező román csapattal szemben (20. perc: 6-8). Aktívan cserélgette embereit Ambros Martín, egyedül Herr helye maradt stabil, aki a játékrész hajrájában több bravúrt is bemutatott. Kovacsics Anikó sérülése után Korsós állt be, aki rögtön hetesből betalált. Szerencsére nem lett komoly a srülés, vissza tudott állni. Félidőben: 9-13.

A pauza után gyorsan hatra nőtt a vendégek előnye (10-16), de a hazaiak gyorsan kapcsoltak, és nem hagyták jobban meglépni riválisukat. A játékrész felénél már csak három volt közte (15-18), azonban ennél közelebb nem tudott furakodni a Nagybánya. A Győr csakúgy, mint a Larvik elleni végjátékban, ezúttal is produkált egy közel hatperces gólcsendet, melyet Müller tört meg. Szerencsére ennek viszont nem lett olyan komoly következménye, mint egy héttel azelőtt, így pontokkal a zsebében távozhatott Romániából az ETO. Végeredmény: 18-26.