DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYTQacSJ' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Lengyelországból is jöttek pontok | handball.hu - kézilabda

Lengyelországból is jöttek pontok

2013. november 3. 16:51 © handball.hu

A nehézkes rajt után belelendült a Fradi a BL-küzdelmekbe. A pozitív sort most a Lublin vendégeként folytathatta a fővárosi együttes. A kinti győzelemmel még továbbra is élnek a zöld-fehérek továbbjutási esélyei.

Bajnokok Ligája, B-csoport, 4. forduló
MKS Selgros Lublin
24 (12)
FTC-Rail Cargo Hungaria
26 (15)
Lublin, Globus Csarnok
Játékvezetők: Michalisz Tzaferopoulosz, Andreasz Bethmann (görögök)
Kiállítások: 6 perc Kiállítások: 6 perc

Kényelmes tempóval is már a legelején magabiztosnak látszó vezetésre tett szert a Ferencváros (8. perc: 1-5). Dzsukeva hetes-és ziccerhárításai után a kontrákat jól vezette a házigazda, s ezzel a hátránya hamarjában minimumra csökkent (4-5). Elek Gábor időkérését követően javult csapata helyzetkihasználása, miközben az ellenfél felállt fallal szemben jól játszotta meg a beállót (20. perc: 8-10). A meccs hőfoka továbbra sem volt túl magas, s a vezetés megtartásában nagy szerepe volt Abramovicsnak is. Félidőben: 12-15.

Az első játékrészhez hasonlóan a másodikban is erőteljesen kezdett be a Fradi (34. perc: 12-17). A folytatás viszont megint csak a szürke őszi hangulatot adta vissza. A játékosok pont annyira voltak csak felpörögve, amennyit az ellenfél megkívánt, de ennél hajszállal sem láthattunk többet (45. perc: 17-20). Skrzyniarz vette ezen a napon magára a lengyelek húzóember-szerepét. Az FTC-nél szinte mindenki kapott feladatot, s lassacskán a Lublin észrevétlenül felzárkózott a népligetiek nyakára (55. perc: 22-23). Rádasául ekkor Tomori büntetőt rontott, majd a túloldalon Szucsánszki szabálytalansága után kétperces kiállítás, és Malek-hetesgól következett (23-23). Pena kiharcolt hetesét Tomori értékesítette, és a létszámhátrány is megszűnt. Kovacsicz lerohanásból volt eredményes. Az utolsó perc 23-25-nél magyar támadással kezdődött, amihez Elek Gábor is utasításokat adott, s Steinbach fejezte be góllal az akciót. Még egy hazai találat belefért, de így is megnyugodva fejezte be ezt a túrát a Ferencváros. Végeredmény: 24-26.