1
1
Hétméteresek: 1/0 Hétméteresek: 2/2
Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 4 perc

Megilletődöttségnek semmi jele nem volt a magyar válogatottnál a mérkőzés elején, ennek megfelelően 4-1-re el is húztak a mieink néhány perc alatt. A franciák azonban felzárkóztak, s a magyarok támadásaiban vétett hibáknak, valamint a francia kapusteljesítménynek köszönhetően a 18. percben kiegyenlítettek (6-6).

Röviddel ezután a vezetést is megszerezték, és csak a 25. percben jött a következő magyar gól, de ekkor már 9-7 volt az állás. A magyar találatok száma csak Takács Fruzsina utolsó másodpercben lőtt góljával nőtt, de a franciák ekkor már öttel vezettek. A félidőben 13-8.

A folytatás sem volt szebb, hiszen tizenkét perc kellett az ellenfélnek ahhoz, hogy tízre növelje az előnyét (21-11). Róth Kálmán időt kért, a lányok felnőttek a franciákhoz, ám ekkor már késő volt. Az utolsó percekben még faragtak a lányok a hátrányból, de ez már csak a szépítésre volt elég. A végeredmény: 28-21.

A legjobb magyar játékos Pelczéder Orsolya, a legjobb francia Camille Rassinoux lett.

Róth Kálmán: Húsz labdát eladtunk, ez hihetetlenül magas szám. Ebből kilencszer büntettek bennünket a franciák. Ha a végső különbséget nézem, nyilvánvaló, hogy mi döntött. Azonban gratulálok az ellenfélnek, ma jobbak voltak.

Szerbia U20 – Svédország U20 25-27 (10-13)
Játékvezetők: Ivan Caçador, Eurico Nicolau (portugálok)