DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYs0jrlj' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Fortuna segítségével az elődöntőben! | handball.hu - kézilabda

Fortuna segítségével az elődöntőben!

2012. július 10. 13:37 © handball.hu

A XVIII. junior vb első negyeddöntőjében Dél-Korea meglepetésre kikapott a franciáktól. A másodikban a magyarok a meccs végi kiváló védekezésükkel nyertek a lengyelek ellen, így az elődöntőben a franciákkal találkoznak a lányok csütörtökön, várhatóan 15.15-kor.

XVIII. junior nőikézilabda-vb, negyeddöntő
Magyarország junior
29 (16)
Lengyelország junior
27 (17)
Ostrava, Sareza Sportcsarnok, 100 néző
Játékvezetők: Jiří Opava, Pavel Válek (csehek)
Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 6 perc

Nem úgy kezdődött az első félidő, ahogyan arra számítani lehetett, a lengyelek ugyanis 8-3-ra elhúztak. A magyarok azonban ledolgozták ezt a hátrányt, sőt, át is vették a vezetést (13-11), ám ekkor jött az újabb hullámvölgy. Az ellenfél újra háromgólos előnyre tett szert (13-16), amely a félidő végére egyre apadt.

A folytatásban már soha egyik csapatnak sem volt nagyobb az előnye, mint két gól, a védekezésre nem lehetett panasz, a támadójáték azonban nem volt tökéletes. Nagy teher volt Klivinyiék vállán az, hogy szinte végig a lengyelek álltak jobban, ám a mérkőzés végére a tökéletes védekezés mellett a két Takács és Klivinyi fordított, így sikeresen az elődöntőbe jutott a magyar csapat.

A mérkőzés legjobb lengyel játékosa Joanna Gadzina, legjobb magyar játékosa Klivinyi Kinga lett.

Róth Kálmán: A vb előtt mindenki elfogadta volna ezt az eredményt, nekünk ez még nem elég.

Az elődöntőben a franciák ellen játszanak a mieink csütörtökön, a tervezett program szerint 15.15-kor.