DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYAxF0u1' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Az ETO koronázta meg a hétvégét | handball.hu - kézilabda

Az ETO koronázta meg a hétvégét

2011. február 13. 17:51 © handball.hu

A következő Bajnokok Ligája-csatáját a tavalyi szezonból már jól ismert Lipcse ellen vívta a Győri ETO, hazai pályán. A Fradi szombati és a Vác vasárnapi fantasztikus diadala után a győriek egy ötgólos sikerrel tették fel a hétvégére a koronát.

Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 2. forduló
25 (11)
HC Leipzig
20 (8)
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok, 2800 néző
Játékvezetők: Branka Marić, Zorica Mašić (szerbek)
Kiállítások: 6 perc Kiállítások: 4 perc

Nagyon nehezen pörgött fel a mérkőzés, mely mindkét oldalon rengeteg technikai hibát hozott. Talán egyedül a védekezéssel nem lehetett probléma, Mravíková pedig értékesítette a lerohanás-helyzeteket. Ennek, valamint Görbicz belőtt büntetőinek köszönhetően a győriek a 13. percben már 5-1-re vezettek. A németek ennek ellenére sem estek kétségbe, pedig ezután még hetest is rontottak. Nekiláttak még összeszedettebb védekezéssel feltartani az ellenfelet, és a támadásaikat is biztosabban vezették, mint előtte (20. perc: 6-4). Kudlacz formába lendülése mellett szerencsére Spiridon vezetésével az ETO is vette a ritmust, és a három-négygólos előny állandósult (27. perc: 10-6). Félidőben: 11-8.

Egy nagy rohammal tért vissza a Lipcse a pauza után, és Lyksborggal az élen négy perc alatt kiegyenlített (12-12). A hurok szorulásából ezúttal Bradeanu átlövés-találatai mentették ki a zöld-fehéreket. Az eladott labdák viszont megbosszulták magukat, és ahelyett, hogy az előnyt növelte volna a Győr, a saját hibái korrigálására ment el az energiája (48. perc: 17-16). Az ellenfél mindent megtett, amit csak tudott, hogy az utolsó percekig kiélezett legyen a találkozó, mely sokkal inkább a tavalyi lipcsei, mint a győri mérkőzésre hasonlított. Azt minden rosszindulat nélkül elmondhatjuk, hogy ez nem a győriek napja volt, de a HCL legyőzéséhez a mai teljesítmény is elég volt. Végeredmény: 25-20.