DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYv9bysl' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Szinte ledolgozhatatlan hátrányban | handball.hu - kézilabda

Szinte ledolgozhatatlan hátrányban

2010. február 6. 20:34 © handball.hu

A híres podgoricai Morača Sportcsarnokban vendégeskedett a DVSC a KEK 4. fordulójának első mérkőzésén. A sok hibával játszó Loki nyolcgólos hátrányt szedett össze a jövő vasárnapi, Budućnost elleni visszavágóra.

Podgorica, Morača Sportcsarnok, 3000 néző
Játékvezetők: Skružný (cseh), Kavulič (szlovák)
Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 8 perc

A nem teltházas mérkőzés első félidejének elején három góllal elhúzott a hazai csapat, és ez további hibákat eredményezett a Loki játékában. Hosszú ideig csak Bulath és Bogdanovic tudott betalálni Knezović kapujába. A félidő derekán kettőre feljött a DVSC, ám védekezési hibáinkat könyörtelenül használta ki Dragan Adžić együttese. A Budućnost ismét elhúzott a félidő végére, így ötgólos hátránnyal vonult öltözőbe a sárga-fekete mezes debreceni csapat.

Sajnos a második játékrészben is tovább döcögött a szekér. Támadásban sem jeleskedtek túlzottan a lányok, az eddigi gólszerzőkhöz viszont feliratkozott még Lovrić a maga három, valamint Borbás, Szabó és Slakta pedig egy-egy góljával.

Bulatovićot és Jovanovićot ezen a napon nem lehetett megállítani, ám a legtöbbet a hazaiak horvát válogatott kapusa, Sanela Knezović tette hozzá a győzelemhez, aki három büntetőt hárított, és emellett több szép védést is bemutatott a kilátogató szurkolóknak. A végeredmény: 28-20.