DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MY9W6lrk' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Bravúros továbbjutás | handball.hu - kézilabda

Bravúros továbbjutás

2009. október 10. 16:55 © handball.hu

Az Alcoa FKC háromgólos előnnyel utazott Törökországba, az EHF-kupa visszavágó mérkőzésére, ahol fantasztikus eredménnyel sikerült kivívnia a továbbjutást az İzmir csapata ellen.

İzmir, Celal Atik Sportközpont, 800 néző
Játékvezetők: Bojan Lah, David Sok (szlovének)
Továbbjutott: az Alcoa FKC, kettős győzelemmel

Az első találkozón – nem túl jó játékkal – háromgólos előnyre tett szert a fehérvári csapat. Ezzel szemben az idegenbeli visszavágó 15. percében már úgy vezettek hat góllal Triscsukék, hogy az ellenfél három góljából kettő büntetőből esett (3-9). Hét perc alatt azonban Şahin és İskenderoğlu segítségével háromra jöttek fel a hazaiak (7-10), majd Tilinger és Triscsuk által tovább hízott a különbség a félidő végére (9-14).

A folytatásban az İzmir már nem tudott kiegyenlíteni, mindössze kettőre tudták csökkenteni a hátrányukat (20-22), majd az EHF-kupa második mérkőzésének végére újabb három góllal toldotta meg a Fehérvár addigi előnyét, és bejutott a 3. fordulóba.

A következő forduló párosításainak sorsolását kedden 11 órakor tartják a bécsi EHF-központban. Az első mérkőzéseket az október 31-én vagy november 1-jén, a visszavágókat egy héttel később rendezik.