Újra iksz lett a Fáy utcában

2006. május 6. 21:26

A Cornexi-Alcoa csapata a rájátszásban is ikszelt a Vasas otthonában, a Fáy utcában. Az őszi mérkőzés 29-29-es döntetlene után ezúttal 27-27 lett az eredmény. A hazaiaknál a balszélső Horova, a fehérváriaknál az irányító Tápai Szabina nyújtott kiemelkedő teljesítményt. Az alsóházban Békéscsabán a második félidőre fordított a vendég Vác.

NBI, rájátszás az 5-8. helyért, 3. forduló
Vasas-invitel - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 27-27 (11-14)
All Star Vasas Aréna, 500 néző
Vez.: Dudás, Serfőző

Vasas: Triffa, Tóthová (kapusok), Horova 9(4), Tomori 6, Ábrahám 3, Berta 3, Őri A. 3(1), Blaskovits 1, Moszkovaja 1, Simon 1, Gabnai, Reubl, Stiener, Szilágyi. Edző: Mocsai Lajos
Cornexi: Sugár, Fekete (kapusok), Tápai Sz. 7(2), Vijunaité 5, Szabó V. 4, Őri E. 3, Kenyeres 2, Tilinger 2(2), Balogh B. 1, Korgyuk 1, Pádár 1, Triscsuk 1, Vaszari, Tápai A. Edző: Szabó Edina
Hétméteresek: 5/6 (Őri A. hagyta ki); 4/7 (Balogh B., Tápai Sz. és Tilinger hagyott ki egyet-egyet)
Kiállítások: 4 perc (Ábrahám, Moszkovaja); 10 perc (Korgyuk, Triscsuk, Triscsuk, Vaszari, Vaszari)

NBI, rájátszás a 9-11. helyért, 3. forduló
Békéscsabai ENK - Váci NKSE 23-26 (13-11)
Békéscsaba, 500 néző
Vez.: Horváth, Marton

Békéscsaba: Veress, Mészáros, Mike (kapusok), Jancarová 7(2), Zsuzsa 5(3), Forczek 4, Vincze Zs. 3, Szekeres 2, Brecska 1, Valyuch 1, Hajdu L., Buzási, Kelemen, Tóth K. Edző: Rapatyi Tamás
Vác: Juhász, Gridnyeva (kapusok), Hornyák 8(7), Rábai 5, Veszeli 5(4), Klász 3, Farkas V. 2, Őri C. 2, Sterbik 1, Belső, Mátyás, Tóth B., Turza. Edző: Kenyeres József
Hétméteresek: 5/7 (Jancarová és Szekeres hagyott ki egyet-egyet); 11/12 (Hornyák hagyta ki)
Kiállítások: 2 perc (Hajdu L.); 8 perc (Farkas V., Hornyák, Veszeli, Veszeli)