Tarolt a Debrecen Vácott

2006. január 21. 0:11

Három mérkőzést játszottak pénteken az NBI-ben. Vácott a második félideji játékának köszönhetően nyert a DVSC. Izgalmas csatában győzte le a Vásárhely a Kőér utcában a Spartacust. A Vasas öt góllal verte a vendég Kiskunhalas csaspatát.

NBI, 14. forduló
Váci NKSE - DVSC 19-27 (11-11)
Vác, 500 néző
Vez.: Kolarovszki, Szabó

Vác: Juhász, Gridnyeva (kapusok), Mátyás 8(7), Sterbik 3, Hornyák 2, Őri C. 2, Veszeli 2, Klász 1, Rábai 1, Belső, Trufán, Zácsiková. Edző: Majoros Gusztáv
DVSC: Vorozscova, Kolsofszki (kapusok), Szűcs G. 8, Csáki 4, Orbán 4(2), Caltíková 3, Latakaité 2, Stuparicová 2, Sopronyi 2, Soós 1, Rácz 1, Szűcs N., Kereki, Madai. Edző: Bíró Imre
Hétméteresek: 7/8 (Veszeli hagyta ki); 2/2
Kiállítások: 6 perc (Hornyák, Juhász, Mátyás); 16 perc (Csáki, Latakaité, Latakaité, Rácz, Stuparicová, Szűcs G., Szűcs G., Szűcs N.)

15. forduló
Vasas-invitel - Kiskunhalasi NKSE 37-32 (18-16)
All Star Vasas Aréna, 300 néző
Vez.: Horváth, Marton

Vasas: Triffa, Tóthová (kapusok), Őri A. 9(6), Moszkovaja 5, Tomori 5, Berta 4, Blaskovits 4, Szilágyi 4, Ábrahám 3, Horova 3, Andrási, Huszár, Reubl, Simon. Edző: Mocsai Lajos
Kiskunhalas: Vörös, Győri (kapusok), Ilyés 8, Koroknai 5, Kocsik 5(3), Borbély 4, Baross 3, Kurgyis 3, Kocsis 2, Kósa 2, Micskó, Ruskó. Edző: Zsiga Gyula
Hétméteresek: 6/6; 3/5 (Kocsik hagyott ki kettőt)
Kiállítások: 6 perc (Blaskovits, Horova, Moszkovaja); 10 perc (Ilyés, Kocsik, Kósa, Kósa, Kósa)
Piros lap: Kósa

Bp. Kőbányai Spartacus SC - Hódmezővásárhelyi NKC SE 26-27 (16-11)
Spartacus sportcsarnok, 200 néző
Vez.: Dudás, Serfőző

Spartacus: Lengyel, Székely (kapusok), Balog B. 10(1), Szamosi A. 5, Szőke 5(2), Lánczos 3, Borkowska 2, Viglási 1, Nagy A., Szamosi L., Halmai, Horváth, Rózsa. Edző: Laurencz László
Hódmezővásárhely: Körmöczi, Scholtz (kapusok), Jenőfi 7, Jókai 5, Wolf 5(3), Nyikolajenko 4, Ancsin 2, Mucsi 2, Bloj 1, Sipos 1, Stupalova, Miklós, Dobó, Gaál. Edző: Buday Ferenc
Hétméteresek: 3/3; 3/3
Kiállítások: 10 perc (Viglási, Szamosi A., Borkowska, Borkowska, Borkowska); 10 perc (Bloj, Sipos, Sipos, Dobó, Ancsin)
Piros lap: Borkowska
A mérkőzés: 4. p.: 3-1, 6. p.: 3-3, 16. p.: 9-8, 24. p.: 15-8, 30. p.: 15-10, 38. p.: 19-13, 45. p. 21-18, 51. p.: 24-21, 56. p.: 26-25, 29. p.: 26-27