Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#162

 

2009. december 13. 12:51:46

Betty0228

SZÉP VOLT CSAJOK!!!! Ennek a csapatnak van jövője!!! Megmutattátok,hogy volt értelme kimenni a vb-re!!!!CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ MISI!!!!! HAJRÁ CSAJOK!!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!!

#161

 

2009. december 13. 11:29:33

Leszkó Gábor

Ez valami fantasztikus, hogy kettős emberhátrányban is miket csinálunk, csak így tovább csajok!!

#160

 

2009. december 13. 10:01:07

DRDB

Mindent bele Lányok!Hajrá Magyarország!

#159

 

2009. december 13. 9:24:33

ferike

mindent bele lányok! nagyon szurkolok nektek! :)

#158

 

2009. december 13. 9:04:44

Dér Gyula

Gratulálok lányok!Végre azt láttam hogy akarjátok,küzdötök!és megis lett az eredménye...ha ez ma is bejöne...az nagyon frankó lenne!

Hajráááá csajok! :)

#157

 

2009. december 13. 8:56:07

schweizi

Hajrá lányok! Csináljátok meg, nagyon sokat jelentene a magyar kézilabdának, ha 5 ponttal tudnánk befejezni ezt a csoportot! Mindent bele!

#156

 

2009. december 13. 8:10:37

Necros

Először is a videóüzenetre válaszolva: persze, hogy nektek szurkolunk és nézzük a meccseket, nagyon megérdemlitek a szurkolók támogatását! :)

Tegnap megint hatalmasat küzdöttetek, hiába volt végig nagy szembeszél, sikerült megszerezni legalább az egyik pontot. Erre joggal lehettek büszkék az EB ezüstérmes ellen! Ma legalább ilyen harciassággal és egy kicsit jobb játékkal el lehet kapni a koraiakat is, van miért törleszteni. :) Sok sikert hozzá lányok, mi hiszünk bennetek, veletek vagyunk!

Zizinek és Orsinak mielőbbi jobbulást!

#155

 

2009. december 13. 1:01:04

fantomas

jó kis meccs volt lányok! :) de kevesebb technikai hibát! ne idegeskedjetek, szép lazán játszani s minden jó lesz!
sok lőtt s kevés kapott gólt korea ellen!

#154

 

2009. december 13. 0:45:02

zsozso87

Szép volt csajok! Gratulálok! nagy küzdés volt megint!
Bár eddig nagyon nem személyeskedtem, de talán elnézitek nekem, ha most mondok pár szót az én kedvenc felnőtt/junioromnak :) bravó Szani, ez egy kőkemény és éles meccs volt, amin nagyon sokat vállaltál és a végén, mikor igazán kellett maximálisan be is jöttek a dolgok. ilyen bátran a továbbiakban is, mert sülni fog az a kéz még ennél is jobban! a bírókat pedig igenis tessék helyretenni! hát nehogy már csak akkor fújjanak, ha az embert hordágyon viszik le... ;)
végezetül: ma korea ellen is keményen, de sokkal koncentráltabban. figyeljetek, h ne csináljatok sok ki nem kényszerített hibát, mert az most nem biztos h belefér. nehogy szétrohanjanak minket ezek a "kicsi, sárga, fölugrik és nem tudjuk hová pattan" leánykák. :)) Mi továbbra is szurkolunk!! NANÁ hiszen nagyon megérdemlitek! HAJRÁ!
ui: jaa! és egyetek sok pizzát! láthatóan ez bejött. XD lol

#153

 

2009. december 13. 0:26:52

Vágvölgyi Zsolt

Kedves Mindannyian ! Nagyon szép volt a spanyol meccs ! Gratulálok hozzá ! Korea ellen is ugyanúgy küzdjetek,mint minden meccseteken ! Szórjátok meg a kapusaikat ! Keményen , pontosan támadásban és védekezésben is ! Legyetek szívósak és kitartóak ! Én is nagyon büszke vagyok Rátok ! Hajrá,mindannyiotoknak ! Sok-sok szeretettel: Vágvölgyi Zsolt
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»