Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#132

 

2009. december 11. 17:44:08

Pusztai Katinka

Sziasztok Lányok!
Gratulálok a továbbjutáshoz és kívánom,hogy minél több sikerben legyen részetek a középdöntőben! Gyerünk holnap a Spanyolok ellen! Bízzatok magatokban és meglesz a meccs!
Gyerünk Lányok,MI VELETEK VAGYUNK ÉS NAGYON SZORÍTUNK,a fanyalgókkal meg NE foglalkozzatok!
Misi!
Játsz a Spanyolok ellen olyan higgadtan,mint az ETO-Itxako utolsó 5-7percében a 2db 7-esnél és a gólpassznál,akkor nem lehet gond!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

#131

 

2009. december 11. 16:43:34

vrt

Sziasztok Lányok, Eszter !

Megálltátok a helyeteket eddig a VB-n és biztos vagyok benne,hogy ezután is így lesz! Végre CSAPATKÉNT játszotok, elkezdtetek védekezni, elindultatok egy nagyon jó irányba haladó úton. Sokan elkezdték leírni a magyar női kézilabdázást, de Ti igencsak rácáfoltatok eddig és biztos vagyok benne, ezt teszitek holnaptól is! Ha ilyen iramban tudtok fejlődni, ha meglesz a lehetőség az együttes munkára ,a 2010-es EB-n a hiányzókkal kiegészülve már akár éremesélyesek is lehettek! Mert a sportág hagyományai erre köteleznek benneteket-ne törődjetek a károgókkal, a MAGYAR NŐI KÉZILABDA VÁLOGATOTTNAK senkitől nem kell félni!
A spanyolok elleni holnapi meccsre egy félig meddig laikus meglátásom lenne:
Martha Mangue nagyonis hajlamos a durvaságra védekezésben-könnyen elgurul nála a gyógyszer-talán érdemes lenne erre rájátszani!

#130

 

2009. december 11. 14:08:57

sportszunyi

Gyerünk Kislányok! A jelszó még mindíg: PUSZIZNI

#129

 

2009. december 11. 13:28:10

zsozso87

Sziasztok Lányok!
Először is gratulálok a középdöntőbe jutáshoz! Nehéz, nagy téttel bíró meccs volt a japánok elleni, de behúztátok és ez a lényeg!
Másodszor: köszönjük Eszter az újabb beszámolót, jó hallani rólatok minden apró részletet a pályán kívülről is! ;)
És egy kicsit a jövőbe tekintve: nehéz meccs jön most a spanyolok ellen és az Itxako-ETO meccsből kiindulva a védekezés döntő fontosságú lesz! Viszont ha a norvégok elleni szintet tudjátok hozni, akkor nagy esély van egy kedvező eredményre! Remélem a sérültek rendbe jönnek holnapra, hiszen mindenkire nagy szükség lesz!
A végére egy kis személyes: Orsi, Misi, Tomi remélem meglövitek legalább azt a 14 gólt holnap is, amit az Itxakonak! Sopi, Buli a góltermelést nem abbahagyni, eddig nagyon jó amit csináltok! Szeki bár kevesebbet játszottál, mint a többiek, mégis fontos és hasznos tagja vagy a csapatnak, főleg védekezésben de ez legalább olyan fontos, mint a gólszerzés. Neked most ez a fő feladatod és ezt nagyon jól megoldod! Zizi nagyszerű volt látni a japánok elleni teljesítményedet, csak így tovább, bátran, keményen! Szani láthatóan még nem 100%-os a kezed és gondolom a kötés sem a legkellemesebb viselet, mindezek ellenére jól játszol. Én kívánom, hogy mielőbb legyen egy olyan meccsed ezen a VB-n, mint a BL-ben, mert parádés ahogy ott játszol! Herr Orsi fantasztikus ahogy védesz, Tréfi te meg parádéztál tegnap, Pasi szintén nagyszerű vagy a kapuban, nem tudom lehet-e ezt még fokozni?! Remélem igen ;) Gabi, Bodesz, Adri csak keményen és határozottan ott a széleken, a továbbiakban is nagy szükség lesz a jó játékotokra! Vali, Kata bár kaptok rendesen ott a falban, remélem adtok is! :) Bár nem túl szép amit írtam, de valahogy meg kell élni a falban is, főleg a spanyolok ellen. Csak rafkósan, keményen és minél több kiállítást kiharcolva!! Most az egész csapatnak: tessék örülni minden egyes gól után!!! Kezeket a magasba, kiabálva, ezáltal buzdítva magatokat és a többieket is! Egy kicsit „őrüljetek meg” a pályán, hogy még nagyobb hőfokon égjetek! :)) HAJRÁ CSAJOK, MI VELETEK VAGYUNK ÉS NAGYON BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!!!!

#128

 

2009. december 11. 12:19:36

brage

HALIHO MINDENKINEK!

A MECCSEK EGY RESZET NEM LATTAM(DOLGOZTAM) DE FIGYELEM A VALOGATOTTAT!
EN UGY GONDOLOM, HOGY A MAGYAR VALOGATOTTAL A LEGJOBB DOLOG AMI TORTENT AZ UTOBBI IDOBEN AZ AZ, HOGY MATEFI ESZTER LETT A SZOV. KAP!
A LANYOKNAK MEG UZENEM, HOGY NEM KELL AZ ALLANDO FIKAZOKAT KOMOLYAN VENNI, TOMORI IGENIS ODAVALO A VALOGATOTTBA, KITUNOEN VEDEKEZIK, MAJD BELELENDUL A TAMADASBA IS.
FEL A FEJJEL CSAJSZIKAK, MINDENT BELE ESP-KOR, ES CHN ELLEN IS!

#127

 

2009. december 11. 10:16:43

Vincze lászló

Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek!
Egyfolytában olvasok Rólatok,figyelem hogy éppen mi történik Veletek,hogy hogy vagytok,mijót csináltok stb.!
Nagyon örülök annak hogy megmutatjátok a világnak hogy nem szabad lebecsülni a magyarokat!Tartottam tőle hogy a többi országhoz képest "labdába sem dobhatunk" a Vb-n ,mivelhogy nem voltak ott a nagy klasszisok! Bár reménykedtem hogy megtudjuk mutatni hogy honnan jöttünk!
Nagyon Dicsérem a lányokat,szívből örülök annak hogy eddig is eljutottunk!És kitudja mit hozz a holnap!
Hatalmas erőfeszítés,kitartás,összetartás kell ahhoz hogy kíváló legyen egy csapat,,de én úgyhiszem a magyarokra méltán büszkék lehetünk!
Megmutatják a világnak hogy lényegtelen hogy kik alkotják a magyar gárdát talpon tudnak maradni és diktálni a tempót!
Minden Tiszteletem Mátéfi Eszternek hogy válalta és szívből támogatja,egyengeti a lányok útját!
Büszke vagyok A "Lányokra" a küzdésükért,összetartásukért,erőfeszítésükért,és mindenki másra aki ott van és segíti,szurkol a csapatnak!
TOVÁBBI SOK SIKERT! BÁRMI IS LESZ BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!
HAJRÁ LÁNYOK ,HAJRÁ MAGYAROK!

#126

 

2009. december 11. 9:15:21

Tégla

Eszter Jó pihenést ma nektek!! Reggelente rátok ébredek..olyan jó, szeretem.
Csináljatok képeket és írj arról,hogy hol jártatok,és hol etettek étterembe ha mentek.

Remélem a kézilabdások éjszakáján ott lesztek..ugye az rólatok szól ami 22-én lesz??
én ott agyanölelgetlek titeket..

Spanyolo.ra sok erőt nektek..nehogy megsérüljetek,mert ezek a Spanyolok állatok..:-)
Eszter írj mindenről.nagyon jó téged olvasni.

Millió puszi mindenkinek-Hajrá lányok,Gratula a Japcsik ellen-istennők vagytok:-)

#125

 

2009. december 11. 5:49:49

DRDB

Gratulálok!Tisztaszívből köszöntök mindenkit!

#124

 

2009. december 11. 1:38:15

cordura

Jó hogy megvan a középcsoport és jó, hogy azt a 10 perces "gondolkodási időt" leszámítva simán hoztátok a meccset :) Erőt és szerencsét kívánok a következő hármas meccshez, számunkra most már mindegyiken ti vagytok a favoritok! HAJRÁ ESZTER! HAJRÁ MAGYAROK!

#123

 

2009. december 11. 1:02:47

Szabó Tibor

Meglepetésemre még működik a nickem, pedig nem használtam már talén 3 éve, nem tudom.
Már nem vagyok úgy benne mint rég, de most a vb kapcsán beleolvastam ebbe abba.
Azon gondolkodtam, mi ártott legtöbbet a mindenkori válogatottnak.
Talán s belső viták, generáció váltás, lukas posztok stb...

De aztán arra jutottam, hogy valószínűleg az egyik legnagyobb ok az internetes fórumaink.

Sok sikert azoknak, akik kinn vannak a csapatban.

(mondjuk jellemző, hogy 3 embert meg kellet néznem, hogy kicsoda, de ez már az én bajom)

Mindig az a válogatott, aki épp a pályán van!
Ha a mindenkori kapitány döntött, a szurkoló fogja be a pofáját (billentyűzetét), ha nem tetszik neki a keret, és szurkoljon. Az a dolga, nem más.
«« « 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 » »»