Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#182

 

2009. december 14. 5:29:28

DRDB

Gratulálok a CSAPATNAK!

#181

 

2009. december 14. 0:37:04

Necros

Mi köszönjük, hogy a Csapat így képes küzdeni! Bizony, Csapat, így nagy betűvel! Illetve azért is köszönet jár, hogy ön törődik a szurkolókkal, időt szakít ránk, nagyra értékeljük az írásait!

A tegnapi meccs fantasztikus volt! Az első félidő a játék, a második pedig a küzdőszellem miatt. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy rég volt ilyen jó a védelmünk, a támadójátékunk pedig napról-napra javul. Persze előbbin is van még mit dolgozni, de a lényeg, hogy az előrelépés már megtörtént.

Mindenki hozzátette a magáét, mindhárom kapusunk nagyszerű formában véd a VB-n, csak így tovább lányok!

Zizi, le a kalappal előtted, betegen, sérülten is hatalmas gólt lőttél és nagyon szép passzokat adtál! A többi sérüléssel küzdő játékosnak is elismerésem és köszönet mindenkinek, hogy így is vállaljátok a játékot, nem is akármilyen teljesítménnyel!

Az utolsó két meccsen pedig mindent bele! Hajrá Magyarok! Hajrá Zizi!
Előzmény: #163 Mátéfi Eszter 2009. december 13. 12:57:30

#180

 

2009. december 13. 23:35:09

Ibolya

GRATULALNI SZERETNEK A LANYOKNAK A TEGNAPI ES MAI MECCSHEZ!Nagyon jo teljesitmeny volt,orulunk neki,mert latszik a csapat jatekan a fejlodes,ugy vedekezesben mint tamadasban!
Gratual Matefi Eszternek!Turelme remeljuk vegtelen es ki fog tartani e fiatal,alakulo csapat mellett!

#179

 

2009. december 13. 18:11:56

vrt

Gratulálok Lányok ! Csak így tovább. Ilyen hozzáállással bárhova elérhewttek. Ne törődjetek senkivel-a bírókkal sem-meglesz az eredménye, mégpedig rövidesen!
Buli, Neked külön így ismeretlenül is gratulálok! Óriási szíved van, soha nem adod fel, példakép lettél ez alatt a néhány nap alatt minden magyar kézilabdázó előtt! Megmutattad, hogy mit jelent a Címeres Mez viselése. Minden tiszteletem a Tied-további jó egészséget és ugyanezt a játékot kívánom!
És Szaninak is egy pár szó: Gondolom, Te is tisztában vagy vele,hogy milyen Isten adta tehetséged van a kézilabdához. Már ílyen szemtelenül fiatalon is ragyogó teljesítményt produkálsz ,ráadásul a közel sem 100%-os lövő kezeddel! Ha kihagysz egy ziccert,ne törődj vele-tanuljál belőle, koncentrálj jobban legközelebb és menni fog! Biztos vagyok benne,hogy 1-2 éven belül úgy beszélnek majd Rólad,mint az új Bojana Popovicról!
De az egész VB-n minden Lány odatette magát,volt,hogy nem ment,voltak gyengébbnapok, de előremutató,amit csináltok!

#178

 

2009. december 13. 17:45:44

Leszkó Gábor

Valami hihetetlen amit ma is le tettetek az asztalra, ilyen kemény ellenfél ellen és ilyen kevés meccsel a hátatok mögött! Óriási örömet szereztetek vele! :)
Nagyon szerethető csapat vagytok, egytől egyig imádunk titeket, és nagy jövő előtt álltok így együtt! Fantasztikusak vagytok és szívből drukkolunk nektek! hja és már a lábaitok előtt heverünk asszem igen sokan :)

#177

 

2009. december 13. 16:02:42

lala

Kedves Lányok!
Egy pillanatig se keseregjetek a döntetlen miatt! Ha így fejlődik tovább a Csapat, akkor lábaitok elött fog heverni az összes magyar drukker! Csak így tovább!

#176

 

2009. december 13. 15:14:28

Mse

Buli, ne legyél elkeseredve! Ismét hatalmas gólokat ragasztottál az ellen kapujába, küzdöttél, mindent megpróbáltál, csak így tovább!
Holnap Kína ellen is hajrá!!!

Eszter, köszönjük hogy így összeraktad ezt a csapatot!

#175

 

2009. december 13. 14:20:27

cordura

Köszönjük a Kapitánynak, hogy jut ideje ránk is.

Nekem személy szerint hatalmas öröm, hogy a Spartak Kiev ellen annyira csodált Elektromaros játékosa, 'Estera' ilyen sikeres és elismert 'Eszter'-ré vált! Sokan büszkék vagyunk rád és nagyon szeretünk. Drukkolunk neked és minden csapatodnak, akárhol is járj!

Remélem jövőre a válogatott megkapja azt az időt, amire szükségetek van, hogy visszajusson oda, ahol -többek közt veled is a soraiban- már többször járt: a csúcsra.

A hátralevő két meccsen biztos jók lesztek, mi meg biztos szurkolunk nektek.

HAJRÁ ESZTER! HAJRÁ MAGYAROK!

#174

 

2009. december 13. 13:51:50

zsozso87

Drága lányok!
Őszintén szólva az egyik szemem sír a nevet! DE, mint mindig én most is a nevetősre támaszkodom, mert amit ma láttam tőletek az parádés volt! és nem azért mert vezettünk korea ellen, hanem AMILYEN játékkal vezettünk korea ellen! a VB eddigi legszebb játékával, bátran, ötletesen, és ismét csapatként! ez az első közös világversenyetek így együtt, és ez volt a 7. meccsetek ezen a tornán, egy román egy norvég és egy spanyol meccsel a hátatok mögött, érthető tehát h fáradtan vágtatok bele az utolsó negyed órába. De ez az X óriási eredmény!!! olimpiai bronzérmes csapat ellen értétek el!! Lányok most nem csüggedni, mert nagyon nagyok vagytok ezt ma is bebizonyítottátok. Pihenjetek és Kína ellen újult erővel lépjetek pályára. Tudom, h már szinte minden porcikátok fáj, de már csak 2 meccs (sajnos, pedig úgy néznélek még titeket ;), ezt még hajtsátok meg! mi továbbra is nagyon szurkolunk! HAJRÁ CSAJOK! HAJRÁ ESZTER! TI VAGYTOK A LEGNAGYOBBAK HEJ, HEJ!!! ;)

#173

 

2009. december 13. 13:44:47

Kis Béla

Kedves Eszter!
Ne legyen mérges a lányokra! Nagyon nagyot küzdenek már meccsek óta. Össze kell szokni ennek a társaságnak, és kevesebb lesz majd a hiba is. Nagyrészük még fiatal, kell a rutinszerzés. A bírók elég sokszor fújtak ellenünk indok nélkül több meccsen is. A két utolsó meccsen ezek is elvehették a győzelmet a csapatunktól. Ha ez nincs, egész más lenne a kép. Büszke vagyok a lányokra, remélhetőleg a következő meccseken hozni fogják az eddigi teljesítményt. Lehet építeni erre a csapatra.
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»