Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#202

 

2009. december 16. 18:00:29

Pusztai Katinka

Jav: "...világbajnokság..."

#201

 

2009. december 16. 17:21:49

Pusztai Katinka

Kedves Magyar Csapat!
Én is most írom meg hozzátok utolsó soraimat:)
Először is gratulálok Nektek és sok sikert a holnapi, Ausztria elleni utolsó VB találkozótokhoz!
Ez a Világ Bajnokság azt hiszem nagyon jól szolgálta a felkészüléseteket a következő "éles" világversenyeitekre! Nem sokon múlott egy jobb eredmény, de jövőre valószínűleg már az a kis plusz is meg lesz, na meg egy jobb szereplés is! Azt hiszem a 9.hely(amennyiben legyőzitek Ausztriát) szép eredmény, főleg, ha a körülményket is figyelembe veszem (sérülések, betegségek...). Jó úton indultatok el és egy nagyon jó csapat van kialakulóban.:)
Misi és Szani jól teljesítettetek, ti vagytok a jövő! De a csapat többi tagja is jó volt:)
Hogy én is egy kicsit "hazabeszéljek", kívánom nektek, ETO-sok, hogy jussatok tovább és hódítsátok el azt, ami tavaly nem sikerült! A Lokinak is sok szerencsét a KEK-ben, meg a többi csapatnak a bajnokságban (persze nem ellenünk):):)
Eszternek gratulálok a kiváló munkához és a szakmai stáb többi tagjának is és természetesen a CSAPATNAK is!
Boldog Karácsonyt Nektek, pihenjetek sokat, és bulizzatok jót szilveszterkor!:):)
HAJRÁ MAGYAROK! MI VELETEK VAGYUNK ÉS SZORÍTUNK ÉRTETEK!
Puszi: Katus:):):)

#200

 

2009. december 16. 12:27:51

vrt

Kedves Eszter és Lányok !

én is írnék pár szót-ahogy az előttem szóló fórumozó társam-arról, ahogy én láttam ezt a VB-t.
Először is sok sikert és sima győzelmet a holnapi Ausztria elleni meccshez.
Tomi! Azért,ha lehet, vigyázzatok egymásra Szimivel-keményen, de sportszerűen-de Ti tudjátok ezt nagyon jól. Nagy szükség van az ETO-ban mindkettőtökre a BL-ben.
Szimi! Ha véletlenül olvasod a magyar fórumokat: Gratulálok Neked is, kiváló teljesítményt nyújtottál a VB-n, a Csapatod jó szereplésének egyik, ha nem a legfontosabb alappillére vagy-nagyon hiányzik nálunk egy olyan kvalitású játékos,mint Te!

A fanyalgókkal, rosszindulatú fórumozókkal nem kell törődni. Jó úton indultatok el és néhány meccsen,különösen Korea ellen az első félidőben már azt a játékot láttam, amit joggal várhatunk el Tőletek, mert a tudásotok, tehetségetek megvan-semmivel nem kevesebb-sőt-mint az előttünk végző csapatok játékosainak. Nagyon pozitívnak tartom azt a küzdőszellemet, amit a Csapat sok alkalommal bemutatott, amire rég volt példa.
Nagyon örülök annak, hogy végre elkezdtetek védekezni-mert ez a játék alapja és ez hiányzott, de nagyon az utóbbi években. Természetesen a védekezés még korántsem tökéletes, sokat kell majd együtt gyakorolni és reméljük lesz mód és idő is rá, de a fejlődés meccsről meccsre látszik.
Ennyi sérülés, betegség, más probléma még talán soha nem ért Válogatottat, mint Titeket és mégis emelt fővel jöhettek haza.
A jobb helyezés nagyon apró dolgokon múlott-a rosszindulatú bíráskodástól kezdve a rendkívül fontos ziccerek kimaradásáig-ezeken lehet és kell javítani.
Biztos vagyok benne, hogy a jövő évi EB-n már sokkal előkelőbb lesz a helyezés-a nagy hiányzók visszatérnek és komoly ütőképes esélyes CSAPATTAL utazunk!
További sok sikert, jó egészséget kivánok!

#199

 

2009. december 16. 11:06:54

zsozso87

Kedves Eszter és Lányok!

A ’sógorok’ elleni meccshez természetesen sok sikert, szerezzétek meg azt a 9. helyett, mi holnap is nagyon fogunk szurkolni!

Mivel korábban jöttök haza és gyanítom a holnapi nap elég zsúfolt lesz, így én most írnék nektek egy nagyobb lélegzetvételű zárást. A VB előtt sokan fanyalogtak, h gyenge, igazi klasszisok nélküli csapat utazik Kínába, nincs is nagyon értelme az egésznek. Nem tudom ezek az emberek végignézték-e a VB-t, mindenesetre Ti rácáfoltatok ezekre a véleményekre. Méghozzá nagyon! Lehet, h néhány klasszis itthon maradt, de Kínában újak születtek, akik méltó módon képviselték a magyar színeket. Ez a VB nem egyénekről szólt, hanem egy CSAPATRÓL, amely olyan magatartást mutatott pályán és azon kívül, amelyre már régóta nem volt példa! Erre a hozzáállásra lehetett/lehet alapozni. Lehet h túlzok, de pl. nem tudom volt-e magyar válogatottnak valaha ennyire jó védekezése?! A Korea ellen mutatott támadójáték sokat sejtető, vagyis a képességek megvannak arra, hogy azt a játékot hamarosan minden meccsen viszontlássuk. Még csak az út elején jártok, amely nehéz és rögös, de kemény munkával, akarással és jó hozzáállással ez a csapat, egy ilyen szövetségi kapitánnyal nagy dolgokra hivatott! Én hiszek ebben és hiszek bennetek!

Egy kicsit ’klubvizekre’ evezve: az ETO-soknak nagy sok sikert kívánok a BL-ben, remélem hasonlóan eredményesen zártok ott, mint tavaly! A debrecenieknek hasonló jókat a KEK-ben, nagyon szurkolunk nektek is! És természetesen Békéscsabán, Fehérváron és Vácon is eredményes, sikeres munkát kívánok mindenkinek! Végül, h egy kicsit ’haza’ beszéljek :) Zizi!! Reméljük, h végre rendben lesz minden a Fradinál és ti csak a kézilabdára tudtok majd koncentrálni. Nagy szükség van a te jó játékodra, nagy teher van rajtad, de képes vagy rá h elbírd! Űzd, hajtsd a csapatok és legyetek minél sikeresebbek tavasszal!

Szaninak pár gondolat: őszintén szólva nehezen lehetne eseménydúsabb fél évet összehozni annál, mint ami mögötted van. Kezdve az átigazolási mizériától a honosításig, majd az eltiltás, végül zöld út a junior EB-re, ahol ezüst és AllStar válogatottság, majd érzelem gazdag búcsú a Fraditól és irány Ljubljana és a Bajnokok Ligája. Bemutatkozás a felnőtt válogatottban egy balul sikerült Vk-n, most pedig ott Kínában életed első felnőtt világversenyén. Mindezen történésekre egy 19 éves lánynak az a válasza, hogy a junior EB-n csapata 2. legeredményesebb játékosa, a BL-ben holtversenyben vezeti a házi góllövőlistát, és jelenleg a VB-n a magyar csapat legjobbja ha gólok és a gólpasszok számát nézzük, és mindemellett fülig ér a szája, profin nyilatkozik és két lábbal áll a földön! Nem tudom, kihagytam valamit? :) Szóval a lényeg, amit ezzel mondani akarok, hogy nagyon nagy lehetőségek rejlenek benned, óriási tehetség vagy, akire szüksége van mind a magyar, mind a világ kézilabda sportjának! Élj a lehetőségeiddel, használd ki maximálisan azt a bár nem kívánt mégis talán jókor jött esélyt, hogy most a Krimben játszol, nagyszerű csapattársakkal, akiktől nagyon sokat lehet tanulni. Lásd a jó oldalát, hiszen ez is a karriered egy hasznos állomása, ami remélhetőleg hozzásegít a nagy célok eléréséhez! És jössz, amikor jössz mi nagyon várunk vissza! Inkább úgy mondanám kivárjuk! :)

Én köszönöm nektek ezt a 2 hetet, egy élmény volt! Remélem hamarosan élőben is lesz hozzátok szerencsém, ha előbb nem talán az EB selejtezőkön! ;) És ezúton kívánnék nektek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és sikerekben gazdag, sérülésmentes új esztendőt! HAJRÁ CSAJOK! HAJRÁ ESZTER! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

#198

 

2009. december 16. 9:12:20

DRDB

Kedves Eszti!Kedves Lányok!
Gratulálok a játékhoz,a küzdéshez,az akarathoz.Ez a CSAPAT tehetséges.Kis szerencsével jobb is lehetett volna,de ezzel már ne foglalkozzatok.Dunaújvárosból sokan üdvözlünk és köszöntünk.Holnap sok sikert,könnyed szép játékot és győzelmet kívánok!Hajrá Magyarország!

#197

 

2009. december 15. 18:59:43

brage

KEDVES MAGYAR CSAPAT!

2 DOLGOT BEBIZONYITOTTATOK A VB ALATT: 1. TUDTOK KEZILABDAZNI 2. TUDTOK KUZDENI!
SZOKJATOK OSSZE MEG EGY KICSIT JOBBAN, ES KB 12 PERCCEL TOLJATOK KI A FIZIKAI ES MENTALIS ALLOKEPESSEGETEKET! AKKOR SENKI NEM ALLITHAT MEG BENNETEKET!
GRATULALOK MINDENKINEK A VB-N MUTATOTTAKERT, ES CSAK ELORE NEZZETEK! AMI MOGOTTETEK VAN, AZZAL MAR UGYSEM TUDTOK MIT CSINALNI! ZSUZSINAK UZENEM MEGEGYSZER: FELEJTSD EL A BETORESEKET,FELUGRAS ES ESZMELETLEN LOVOERO! MINT VEDO JATEKOS, MAR OTT VAGY A LEGJOBBAK KOZT! CSUTORTOKON MEG MINDENT BELE, DE SZIMIRE VIGYAZZATOK EGY PICIT! NEKI JANUARBAN MEG FONTOS FELADATAI VANNAK ;-)

#196

 

2009. december 15. 18:17:07

cordura

Örvendek, hogy megvan ez a mai meccs is :) Úgy néztem, ez volt a legnehezebb, mindenkinek púp volt a hátán. Jó dolog, hogy így is behúztátok. Gratulálok. Csütörtökön legyetek megint ügyesek, vannak ott is klasszisok a csapatban. HAJRÁ ESZTER! HAJRÁ MAGYAROK!

#195

 

2009. december 15. 15:21:22

Tégla

Eszternek:-)

Pihenjetek egy jó nagyot holnap.rátok fér:-)
Büszkék vagyunk rátok nagyon. hihetetlen,hogy ilyen fiatal csapatból, akik minden csak nem egy összeszokott gárda-még így is, mi minden jött itt ki a VB-n. hatalmas respect érte.
Bárcsak együtt maradna ez a csapat veled Eszter. nincs feszültség se( legalábbis innen az jön le) és nagyon összetartod a csajokat. Remélem mindenki marad..
mert így óriási eredmények várnak még rátok!!!
Hol lehet veletek találkozni?? akarok fényképet-legalábbis nagyon szeretnék..:-)

GRATULA MÉGEGYSZER!!!CSÜTÖRTÖKÖN MINDENT BELE!:-) HAJRÁ LÁNYOK,HAJRÁ MAGYARORSZÁG.

#194

 

2009. december 15. 13:07:11

zsozso87

Gratulálok csajok! Nehéz meccs volt, bár gondolom lelkileg nehéz volt talpra állni a koreai meccs után és ismét felpörögni erre a meccsre. De azért sikerült, és helyenként nagyon jó játékkal sikerül győzni. Ami nekem kifejezetten tetszett az a mosolygós arcotok már a meccs elején is és főleg a 2. félidő középkezdésénél, amit a Tomi-Zizi-Szani triótól láthattunk! :)) vagyis Eszternek a lelkekben sikerült rendet tenni és ez nagyon jó! csak pozitívan csajok! tudom ezt már sokat írtam, de csak így lehet, nem szabad túl sokat rágódni a múlton, abból tanulni kell és másnap menni tovább az új kihívások felé! Szaninak még annyi, h olvasva a nyilatkozatodat, jaja nekem is tetszett a meccs végjátéka, főleg az utolsó másodpercekben lőtt gólod és utána a hatalmas mosoly az arcodon! XD így kell ezt csinálni! Nos holnapra jó pihenést és csütörtökre egy szép VB-zárást kívánok a csapatnak! HAJRÁ LÁNYOK!!!!

#193

 

2009. december 15. 12:30:28

Leszkó Gábor

Szép volt csajok!! Szani ismét zseniális voltál! :)
És nyugtasson meg légyszíves valaki, hogy Adri jól van :( Jobbulást neki mindenesetre! :(
«« « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 » »»