Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#172

 

2009. december 13. 13:32:14

kaloz174

A mai első félidő fantasztikus volt. Azok a bizonyos páros kapcsolatok kezdenek jól alakulni a csapaton belül, nekem úgy tűnik.:)

Szép volt csajok! Csak így tovább!
A betegeknek, sérülteknek jobbulást!

#171

 

2009. december 13. 13:30:29

Vágvölgyi Zsolt

Én is köszönöm szépen Mátéfi Esztinek (talán megengedi,hogy így szólítsam) a figyelmes, köszönő szavakat ! Biztos vagyok benne, hogy ezzel a munkával egyszer sikerül a csúcsra érnetek ! Így tizenöt év folyamatos szurkolás után, szívből kívánom, hogy egyszer Ti legyetek a világ bajnokai vagy/és az olimpia győztesei ! Mert csapatnak már most NAGY CSAPAT vagytok ! Gratulálok hozzá !
Tisztelettel és sok-sok szeretettel: Vágvölgyi Zsolt

#170

 

2009. december 13. 13:17:00

cordura

Külön gratuláció Bulath Anitának, lesz ez még jobb is! Nagyon sokunkat meghatott az elkeseredésed, szükségünk van az ilyen karakán játékosokra. Ügyes vagy, és egyre ügyesebb leszel. HAJRÁ és SOSE ADD FEL!

#169

 

2009. december 13. 13:15:57

rozzy

szep volt lanyok ez a dontetlen is,gratulka Eszternek ahoz a munkahoz amit tesz es remelem hogy hagyak dolgozni,ebbol a csapatbol lesz meg jobb is

#168

 

2009. december 13. 13:11:44

cordura

GRATULÁLOK! Szép volt lányok! Szép volt Eszter! Ti vagytok a legnagyobbak, hej, hej!!! HAJRÁ MAGYAROK! Holnap kellemes regenerálódást, megérdemlitek!

#167

 

2009. december 13. 13:11:29

Vágvölgyi Zsolt

Sziasztok Kedves Mindannyian ! Higgyétek el, hogy nagy-nagy örömmel gratulálok a döntetlenhez ! :))) Tudom és láttam, hogy nagyon-nagyon akartátok a győzelmet, és tudom, hogy most szomorúak vagytok az elvesztett pont miatt. De figyeljetek: Széép leányok, széép leányok, ne sírjatok, hullanak már ,hullanak már a csillagok... Tényleg szó szerint is hullanak a nagy sztárok előttetek és fentről is értetek hullnak a csillagok...
Nagyon-nagyon szép és masszív eredmény Spanyolországgal és Dél-Koreával döntetlent játszani! Ezeket az eredményeket nagyon sokan elfogadnák maguknak. Fel a fejjel , és örüljetek a jó játéknak, annak , hogy meccsről meccsre egyre jobb és jobb csapat lesztek ! Ez lebegjen a szemetek előtt , és ez adjon erőt a következő meccsekre is. Én a magam kis részéről - remélem, a ti egyetértésétekkel - írni fogok a Szövetségnek egy levelet, hogy jövőre próbáljatok egy héttel több időt kapni a felkészülésre,mert szerintem az rengeteget számított volna most is.
Jó pihenést, és jó regenerálódást kívánok a hátralévő meccsekre is ! Én ugyanúgy fogok Nektek szurkolni ( csak nagyobb örömmel a szívemben) , mint eddig. Legyetek kitartóak és állhatatosak a következő meccseken is. Mindig ! Nagyon-nagyon jó kis csapat vagytok ! Jó Nektek szurkolni ! A szeretetetekkel fel tudjátok melegíteni a szívemet ! Köszönöm szépen ! Részemről a szerencse ! Nektek is sok jó szerencsét kívánok a továbbiakban ! Már alig várom a keddi meccset ! Még egyszer : Jó pihenést ! Veletek vagyok mindig !
Sok-sok szeretettel!

#166

 

2009. december 13. 13:08:44

bucimaci

Szép volt lányok, a jövőre nézve ez nagyon biztató.

#165

 

2009. december 13. 13:06:33

Pusztai Katinka

Mátéfi Eszternek köszönöm/köszönjük a kedves szavakat!

#164

 

2009. december 13. 13:05:50

Pusztai Katinka

Szép a döntetlen is lányok! Máskor majd jól/jobban kijövünk a végjátékból! Van JÖVŐTÖK, ez a LEGFONTOSABB! A következő világverseny egészen biztosan jobban fog sikerülni, mert addigra a védekezés és támadás is jobban összeérik. Így tovább!
Misinek és Szaninak!
Elképesztőek vagytok mind a ketten!:) Nagy játékosok lesztek-most sem vagytok piskóták-,így tovább!
FEL A FEJJEL!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG,MI VELETEK VAGYUNK ÉS SZORÍTUNK!

#163

 

2009. december 13. 12:57:30

Mátéfi Eszter

Nagyon szépen köszönjük a szurkolóknak a biztatást, ami nagyon jól esik nekünk. Ebből is erőt merítünk! Nagyon jóleső érzés, hogy otthon mennyien szurkolnak a magyar válogatottnak, mi meg mindent megteszünk a pályán, hogy jó és eredményes játékkal mindezt megháláljuk.

Tisztelettel,

Mátéfi Eszter
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»