Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#212

 

2009. december 17. 10:45:40

Vincze lászló

Szép volt Lányok !
Megmutattátok hogy kik vagytok és hogy honnan jöttetek!
Gratulálok mindenkinek az elért helyezésért,és a szereplésért!
További sok sikert!
Az edzőnek Mátéfi Eszternek pedig jó egészséget,kitartást,erőt,és sok győzelemmel teli mérkőzéseket kívánok!Köszönjük hogy tapasztalatoddal,pozitív kisugárzásoddal,hatalmas erőfeszítéseddel segítetted a csapatot!
HAJRÁ LÁNYOK!!!!!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
Mindenkinek Békés,Áldott,Szeretetben teljes Ünnepeket kívánok!
Nagyon Büszke vagyok rátok!
:):):):):):):):):):):)

#211

 

2009. december 17. 10:31:10

Vágvölgyi Zsolt

Sziasztok Kedves Mindannyian !

Hurrááá !!! Hurráá !!! Éljeen !!! Éljeeen !!! Ujjongva gratulálok ehhez a csodálatos, hozzátok méltó győzelemhez ! Örömmel konstatáltam az eredmény alakulását - köszönet a Nemzeti Sportnak - , a számítógép mellett szurkolva. Nagyon örültem annak, hogy élt az egész CSAPAT , és mindenki kivette a részét a győzelemből. Mindenhonnan veszélyesek voltatok, biztosan nagyon élvezetes volt Benneteket nézni élőben.
Most akkor egy góllal jobbak vagytok, mint a franciák…:) Ezzel az eredménnyel is bizonyítottátok , hogy Nektek nem itt van a helyetek, hanem a négy között. Remélem , hogy jövőre ezt meg is fogjátok csinálni az Európa-bajnokságon,ahol remélhetőleg már én is élőben tudok Nektek szurkolni.Csupa öröm a lelkem, a mai napomat Ti aranyoztátok be ! Köszönöm szépen.
Most lassan majd visszatértek a klubotokhoz,ahol nem szabad elfelejteni, hogy ugyanúgy – válogatotthoz méltóan,mindig szem előtt tartva a válogatott színvonalát, mindig emlékezve arra,hogy itt miről álmodoztatok- tanácsos majd készülnötök, játszanotok. Remélem a győriekkel nem lesz gond,mert ők most úgy tűnik sínre kerültek.

Jó sok pihenést, és békés,boldog Karácsonyt kívánok mindannyiotoknak! A jövő esztendőre kívánok - bár sokat kell rá várni, de kivárjuk örömmel – egy európa-bajnoki érmet a karácsonyfa alá !

Esztinek külön gratulálok a debütáláshoz, és Neki pedig jó sok „gondot” kívánok jövőre már az Eb-selejtező visszavágójára is, és később is a válogatás terén. Ami ugye azt jelenti, hogy sok játékosa van jó formában , és kívánom, hogy legyen nehéz választania közülük.

Még egyszer Boldog Karácsonyt és sikeres , eredményes Újévet kívánok mindannyiotoknak !

Hajrá, magyarok ! Hajrá, Magyarország !

Sok-sok szeretettel:
Vágvölgyi Zsolt

#210

 

2009. december 17. 10:11:08

lala

Itt valami elkezdődött? Itt valami elkezdődött!! Szép volt Lányok, szép volt!

#209

 

2009. december 17. 8:49:04

DRDB

Gratulálok mindenkinek!Szép munka volt.A csapat a szereplése alapján jobb helyezést érdemelt volna!

#208

 

2009. december 17. 8:37:05

Leszkó Gábor

Tényleg öröm kézilabda volt ez a mai! :) Fantasztikusak voltatok, igen jól megszórtátok az osztrákokat! És ismét nagy boldogságot szereztetek nekünk! :)

Tomori és Bulath mellett én még Vérten Orsit emelném ki, gyönyörű gólokat szereztél rögtön a visszatérésed után! De mind nagyon jól teljesítettetek, óriási tehetségekkel, klasszisokkal van tele a csapat!
Nagy gratuláció Mátéfi Eszternek is, aki profi munkát végzett a lányokkal, és én is nagyon remélem, hogy minél tovább együtt marad ez, a még nagyon sokra hivatott, csodás Magyar CSAPAT!

Zárszóként pedig jobbulást Orbán Adrinak! Akit nagyon sajnáltam, hogy nem tudott ma játszani :( Valamint mindannyiótoknak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, jó pihenést, és sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok! És várunk Titeket haza :)
Hajrá Magyarország!!

#207

 

2009. december 17. 8:24:03

Necros

Szép volt lányok! Gratulálok a szerepléshez és a mai győzelemhez is!

Erről a meccsről sokat nem érdemes beszélni, az osztrákok hamar elfáradtak a második félidőben, onnan már csak szépen átrohantatok rajtuk. :)

Orsi, Pasi, Tréfi, mindhárman szuperek voltatok, örülök, hogy bizonyítottátok, teljes mértékben lehet rátok számítani.
A védekezésünk rég nem volt ilyen hatékony, látszik, hogy sok munka van benne. Amit persze folytatni kell, mert akad még javítanivaló.
Támadásban többször is akadozott a gépezet, ami érthető, nagyon kevés volt még az együtt töltött idő, de amikor ment a játék, akkor nagyon szép volt. Ezeket a periódusokat kell egyre tovább nyújtani, amihez idő kell. Remélem, a szövetség ezt biztosítja is. Szerencsére az egyéni teljesítményeknek hála olyankor is potyogtak a gólok, ha épp nem ment elől minden olajozottan.
A heteseknél azért legközelebb jobban kell koncentrálni, elég sok kimaradt, pedig jó büntetőzőink vannak.

Zizi, nagyon ügyes voltál, gratulálok! Sajnálom, hogy az a sérülés plusz a betegség közbejött, talán jobb eredményhez tudtad volna segíteni a csapatot, de én úgy gondolom, így is pozitív volt a teljesítményed. Mentsd át a jó formád a Fradiba is! :)

Lányok, lehetett volna jobb is a 9. helynél, de én nem kesergek, a mutatott játék és a küzdőszellem miatt szerintem csak dicsérni lehet benneteket! Eszter, köszönet a beszámolókért, remélem, a szövetség megadja a lehetőséget és sokáig dolgozhatsz ezzel a csapattal, közösen sokra vihetitek!
Emelt fővel jöhettek haza és azt hiszem, ezt mindenki nevében mondhatom, büszkék vagyunk rátok! Sok örömet fogtok még ti okozni nekünk szurkolóknak, ebben egészen biztos vagyok. :)

Jó utat hazafelé és jó pihenést, megérdemlitek! :)

#206

 

2009. december 17. 8:00:16

Tégla

Te jó ég lányok!! Gyönyörű volt!!!
Tomori zs.óriási voltál ma!! mindent bele a Bl-ben is.

kívánok az összes lánynak, jó pihit, és nagyon boldog karácsonyt.
Eszter imádunk titeket, nagy boldogság volt a ma hajnali meccs!!!

Jó utat haza felé,vigyázzatok magatokra.
Puszi mindenkinek: Dóri.

#205

 

2009. december 17. 6:11:45

DRDB

Bocsánat,KEDVES CSAPAT!Tehát győzelemre fel,nagyon szurkolunk!

#204

 

2009. december 17. 6:10:23

DRDB

Kesves CSAPAT!Ma is mindent bele ,negyon fontos ez a meccs is.Győzzünk!Hajrá Magyarorzág!

#203

 

2009. december 17. 5:31:54

Necros

Bővebbet majd az osztrák meccs után, most nem tudok ilyesmire koncentrálni, csak annyit mondok, hogy szép volt lányok! Ma pedig még mindent bele, búcsúzzatok egy szép győzelemmel! :)
«« « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»