Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#192

 

2009. december 15. 11:41:31

Tégla

Lányok Gratulálok!! fantasztikusak voltatok!!

Szani,Zizi,Tomori,Herr Orsi- egyszerűen zseniális amit ma nyujtotattok:-))

Eszter le a kalappal előtettek,megint bizonyitotattok:-)

puszi mindenkinek: Dóri.

#191

 

2009. december 15. 10:03:06

DRDB

Gyerünk Lányok!Hajrá Magyarok!

#190

 

2009. december 14. 22:17:44

geek

Nagyon sok szeretettel gratulálok A CSAPATnak az eddig elért eredményekhez és sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Külön üdvözlet és rengeteg jókívánság - így ismeretlenül is - Tóth Katának, Bódi Berninek és legfőképpen Szekinek, innen Békéscsabáról!!! Nagyon követjük az eseményeket, mindig várjuk az új híreket, képeket, nagy öröm Titeket ott tudni, ott látni, a pályán és azon kívül is!
Hatalmas és feltétlen gratuláció Mátéfi Eszternek a nagyszerű munkáért! Külön köszönet a beszámolókért, a hozzá(nk) szólásért, amely a játékotok mellett igen nagy kincs az itthon maradtaknak! :-)

Ahogy eddig is, ezután is: hajrá lányok, hajrá magyarok!!!

Sok szeretettel:
1szurkoló.

#189

 

2009. december 14. 19:52:21

Evi

Gratulujem k doterajším dosiahnutým výsledkom. Prajem všetkým veľa síl do ďalšieho boja o víťazstvo. Všetkým prajem veľa zdravia. Sandrička možno to iba Ty prečítaš prajem ti, aby úrazy sa ti vyhýbali a držím palce všetkým.

#188

 

2009. december 14. 17:33:07

CristinaNeagu

"Hajra"

#187

 

2009. december 14. 17:29:01

CristinaNeagu

Hajra

#186

 

2009. december 14. 15:56:20

sportszunyi

Vive La France! :((((( ! Kislányok! Nem rajtatok múlt! A jelszót tudjátok: PUSZIZNI.

#185

 

2009. december 14. 13:59:11

Tégla

Eszter írj kérlek ha van időd,hogy hogy vagytok.
Előre is köszi,Dóri.
jó éjt nektek:-)

#184

 

2009. december 14. 11:36:44

cseh renáta

Én nagyon örülök ennek a végeredménynek.Ezek a lányok tudnak küzdeni ilyen fiatalon is.Nagyon sok kritika érte őket, ha valaki jobban tud náluk gyerünk menjenek és mutassák meg.Én nagyon elszomorodtam a tegnapi meccs után hiszen a kezükbe volt a győzelem, de sajnos nem birták a végét.Mégis nagyon büszke vagyok rájuk.

#183

 

2009. december 14. 9:30:56

Tégla

LÁNYOK NAGYON SZURKOLOK NEKTEK, GYÓGYULJON MEG MINDENKI.
REMÉLEM,BÁR KÉTLEM,HOGY JOBBAN LENNE FIZIKAILAG BÁRKI IS SAJNOS.

ESZTER imádlak titeket, kitartást neked, legyen erőd tovább menni, és csak így tovább a lányokkal. Azon gondolkoztam, hogy nap mint nap a pálya széléről végig kiabálod a meccseket-segítve a lányokat-te neked van még hangod??:-)

Tomori, Zizi a kedvenceim vagytok,Zizi remélem már meggyógyultál..
Ügyesek legyetek, rengeteget gondolok rátok,büszkék vagyunk nagyon.
millió puszi!!!! HAJRÁ LÁNYOK, HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
«« « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 » »»