Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Vb 2009 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#112

 

2009. december 10. 1:36:12

fantomas

nagyon jók voltatok csajok! mikor felkeltem úgy éreztem valami jó lesz ma. kár az utolsó percekért de nagyon jók voltatok :)
kapjátok el a japánokat!

#111

 

2009. december 9. 23:00:20

Mse

hajrá csajok, előre! Buli, csodálatos gólokat varrtál Lunde kapujába, az fájt neki, nem az ütközés ;))) csak így tovább!!

#110

 

2009. december 9. 20:15:20

rozzy

hello,a vereseg ellenere is jok voltatok,Eszternek uzenem,hogy kitartas lesz meg jobb is ez a csapat az o munkaja nyoman. innen erdelybol

#109

 

2009. december 9. 18:20:31

zsozso87

milyen napló?? hol, merre???? :))
Előzmény: #106 Tégla 2009. december 9. 16:06:28

#108

 

2009. december 9. 18:18:56

zsozso87

Kedves Eszter!
ha szabad egy személyes észrevételt tennem: már a felkészülés kezdetétől figyelem és olvasom a játékosok nyilatkozatait és azt tapasztalom, h nagyon együtt van a társaság! a fejekben rend van, a lányok egységesek és ami talán a legfontosabb, h mindig optimistán tekintenek a jövőbe! ez a fajta mentalitás és a pozitív gondolkodás elengedhetetlen ahhoz, h az egyénekből csapat váljon, h az a csapat a jövőben az éles meccseket a maga javára döntse el, ezáltal elérje jövőbeni nagy céljait. EZ a válogatott most láthatóan rálépett erre az útra és jó irányba tart! kívánom, h ez a kemény és alázatos munka mielőbb meghozza gyümölcsét és válogatottunk ismét a legnagyobb sikerekért küzdhessen! mindehhez kitartást, erőt és egészséget! IMÁDOM EZT A CSAPATOT!!! :)))
HAJRÁ ESZTER, HAJRÁ CSAJOK!!!

#107

 

2009. december 9. 16:19:59

lala

Norvégia lőtávolon belülre került! Gratulálok Lányok! Gyerünk tovább!

#106

 

2009. december 9. 16:06:28

Tégla

most olvastam a naplódat-most vettem észre-Bocs Eszter:-)
Nem tudsz eleget írni hidd el, írj-sokat sokat, és fotózzatok rengeteget!
mert minden érdekel minket,
Eszter imádom a humorod.

#105

 

2009. december 9. 15:49:01

Tégla

remélem Eszter ezt olvasod:-)

Írj magatokról.hogy vagytok? milyen a kaja? a szállás? megszoktatok már mindent?
Orsival most mi lesz?

előre is, köszönöm:-)

#104

 

2009. december 9. 15:13:29

zsozso87

bravó lányok, ez igen! nagyon jó meccs volt. őszintén szólva én valahol ezt vártam tőletek (ha mondhatok ilyet), h ilyen bátran nekimentek a norgéknak és biza nem csalódtam!! az utolsó 15 percet egyelőre felejtsük el, hiszen nincs sok idő ezen rágódni, holnap jönnek a japcsik! az első 45 percre kell emlékezni és az ott mutatott pozitívumokból építkezni, mert ez adhat önbizalmat, tartást a csapatnak! ha holnap is ilyen koncentráltan és összeszedetten játszatok, akkor magabiztosan meglesz a továbbjutás! HAJRÁ CSAJOK! HAJRÁ MAGYAROK!

#103

 

2009. december 9. 14:56:19

CristinaNeagu

Jo mecss volt.
«« « 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 » »»