DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYiEOrlr' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Könnyű meccset játszott az Érd | handball.hu - kézilabda

Könnyű meccset játszott az Érd

2014. november 15. 15:20 © handball.hu

A svájci SPONO Nottwil elleni mérkőzéssel kezdte meg nemzetközi kupaszereplését az Érd az EHF-kupa 3. fodulójában. Szabó Edina tanítványai tizenöt góllal nyerték az első találkozót, így közel kerültek a továbbjutáshoz.

EHF-kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés
ÉRD
33 (17)
SPONO Nottwil
18 (9)
Érd, ÉRD Aréna, 1500 néző
Játékvezetők: Olena Kaverina, Marina Szlijepcova (ukránok)
Kiállítások: 10 perc Kiállítások: 6 perc
Bár a találkozó első góljait a svájci csapat lőtte, az ÉRD hamar kiegyenlített, átvette a vezetést, majd 7-2-re elhúzott. Az első félidő végére a hazai csapat előnye nyolcra duzzadt: 17-9. A második félidőben tíz perc elteltével tíz lett a különbség, és az ÉRD gyakorolni is tudott. A pályára küldött összes játékos lőtt gólt, köztük Takács és Mester is. Az EHF-kupa 3. fordulójának első mérkőzését végül 33-18-ra nyerte Szabó Edina csapata, így a vasárnapi visszavágó előtt már közel került a továbbjutáshoz az ÉRD.