DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYUsEMtK' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Zvenyigorodban kezdett a másik csoport | handball.hu - kézilabda

Zvenyigorodban kezdett a másik csoport

2013. február 3. 14:39 © handball.hu

A Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. csoportjában is elkezdődtek a küzdelmek vasárnap délután. A Zvezda otthonában a Krim csapata volt a vendég.

Bajnokok Ligája, 2. középdöntő-csoport, 1. forduló
HK Zvezda Zvenyigorod
24 (14)
RK Krim Mercator
29 (15)
Zvenyigorod, Judo Akadémia Sportcsarnok
Játékvezetők: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (franciák)
Kiállítások: 2 perc Kiállítások: 10 perc
A Bajnokok Ligája 2. középdöntő-csoportjának első találkozójára érkezett Zvenyigorodba a Krim csapata, ám látszott, hogy mindkét csapat idegesen, sok hibával kezdte a találkozót. Ennek megfelelően egyik csapat sem vezetett két gólnál nagyobb különbséggel. Egészen a 27. percig, amikor Mavsar találatával lett 12-15, de Uszkova és Dmitrijeva felzárkóztatta a Zvezdát, és 14-15 lett a félidei eredmény.

A folytatásban sem változott sokat a helyzet a 41. percig (19-19). Ekkor a Zvezda tíz percig nem tudott gólt lőni, Wörz és Müller pedig belelendült, s végül a fiatal balszélső, Alja Janković találatával már plusz hét volt a vendégeknek (51. perc: 19-26). Az addig is jól játszó Nikolics törte meg az orosz gólcsendet, de ötnél közelebb már nem jutott a hazai csapat, így Zovkóék vereséget szenvedtek az első BL-középdöntő mérkőzésükön (24-29).

A meccs legjobbja a Krim csapatából Jelena Grubišić, a Zvezda együttesétől pedig Julija Nikolics lett.