DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYEeu4Ci' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Biztos győzelem Japán ellen | handball.hu - kézilabda

Biztos győzelem Japán ellen

2012. augusztus 25. 13:37 © handball.hu

A magyar ifjúsági válogatott nem jutott a négy közé a montenegrói világbajnokságon, ám a Japán elleni helyosztón sikeresen szerepelt, így az 5. helyért játszhat vasárnap a svédek ellen.

Bar, Topolica Sportcsarnok, 300 néző
Játékvezetők: Ivan Pavićević, Miloš Ražnatović (montenegróiak)
Kiállítások: 6 perc Kiállítások: 2 perc

Az 5-8. helyért zajló helyosztó mérkőzés első félidejében sem a japánok, sem a magyarok nem tudtak eltávolodni egymástól. Hol a mieink vezettek egy-két góllal, hol pedig az ellenfél. A 15. percben a kapus Szemerey Zsófi megsérült, le kellett támogatni a pályáról, s a helyére Bíró Blanka állt. A félidő végére nálunk volt az előny: 15-14.

A folytatás már jobban sikerült a magyaroknak, hiszen a félidőben folyamatosan növelték előnyüket az ifis lányok. A utolsó hat percben, 30-22 után viszont egyetlen magyar gól sem született, így a japánok 30-25-re szépítettek.

Svédország U18 – Franciaország U18 24-22 (13-12)
Játékvezetők: Radojko Brkic, Andrei Jusufhodzic (osztrákok)