DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYS6FBZu' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Győzelem az utolsó tesztmeccsen | handball.hu - kézilabda

Győzelem az utolsó tesztmeccsen

2012. augusztus 23. 6:50

A Fehérvár KC Hodoninban a Sokol Poruba ellen győzelemmel zárta a bajnoki rajtot megelőző felkészülési mérkőzések sorát. A klub juniorjai ugyanakkor Veszprémben nyertek felkészülési mérkőzést

Azari Fruzsina
felkészülési mérkőzések

DHC Sokol Poruba (cseh) – Fehérvár KC 29-37 (13-17)
Hodonin
Játékvezetők: Cipov, Pastierik (szlovákok)
Sokol: Bartova, Dolakova, Rohackova (kapusok), Selucka 7, Poznarova 7 (2), Chrenkova 3, Tóthova 3, Hrbkova 3, Micinikova 2 (1), Rechtorisova 2, Uhrakova 1, Adamkova 1, Leskova, Revajova. Vezetőedző: Jan Benadik.
FKC: Szikora, Trimmel (kapusok), Trishchuk 6 (1), Vaszari 6, Azari 5, Rádl 5, Emberovics 4, Horváth 3, Lelkes 3, Siti E. 3, Németh N. 1, Tilinger 1, Becséri K., Kuhinkó, Zsigmond V. Vezetőedző: Pål Oldrup Jensen.
Kiállítások: 0 perc; 6 perc
Hétméteresek: 3/5 (Poznarova és Tóthova hagyott ki egyet-egyet); 1/1
Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-2, 10. perc: 8-4, 15. perc: 9-7, 20. perc: 10-11, 25. perc: 12-14; 35. perc: 17-21, 40. perc: 19-25, 45. perc: 20-26, 50. perc: 24-27, 55. perc: 27-33.

Németh Kriszta hátsérülése miatt nem tartott a csapattal Csehországba, míg Sandra Nikčević betegség miatt nem léphetett pályára. A mérkőzést álmosan kezdte az FKC, gyorsan ötgólos hátrányba került a Lucia Uhrakovát is a soraiban tudó cseh bajnokkal szemben. Ekkor Pål Oldrup Jensen néhány cserével felrázta együttesét, aminek következtében az első félidő közepén egy 5-0-ás sorozattal a fehérváriak átvették és a meccs végéig meg is tartották a vezetést.

Veszprém Barabás KC junior – Fehérvár KC junior 25-26 (11-13)
FKC: Pőcze, Szendrey (kapusok), Csiki 5 (1), Becséri A. 3, Hrabovszky 3, Kőszegi 3, Májer 3 (1), Sasfalvi 3, Zsigmond A. 3, Minárik 2 (1), Szemenyei 1. Edző: Rezsnyák Csaba.