DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYK1ZHZR' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST A Szmart lett a csoportharmadik | handball.hu - kézilabda

A Szmart lett a csoportharmadik

2009. október 4. 13:41 © handball.hu

A 3. BL-selejtezőcsoport utolsó mérkőzésén az eddig két-két vereséget elkönyvelő ukrán Szmart és svájci Brühl vette fel egymással a kesztyűt a harmadik hely megszerzéséért, utóbbi pedig nagy fölénnyel nyerte a meccset.

Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, 3. csoport, 3. forduló

HC Szmart – LC Brühl 30-21 (19-9)
Ungvár, 180 néző
Vezette: Zigmars Stolarovs - Renars Licis (LAT)
Hétméteresek: 4/2; 1/0.
Kiállítások: 6 perc; 12 perc.

Az előző két nap fáradtsága egyértelműen a Brühl teljesítményére nyomta rá bélyegét, aki szinte csak a félidő harmadáig tudta venni a hazai pályán játszó ellenfele ritmusát, ám a 19. percre már 13-6-ra meglépett a Szmart, és a szünetig még tovább növelte előnyét. Félidőben: 19-9.

A fordulást követően sem lehetett eldönteni, valójában ennyire képes-e mindent egybevetve a svájci együttes, vagy csak ezen a három napon nem tudta megközelíteni a saját formáját. Az ukránok mindenféle megerőltetést mellőzve hozta a kötelező győzelmet, és szépített, nem is akárhogyan. Végeredmény: 30-21.