Nem várható gólzápor

2009. február 21. 7:19

A Debrecen a bajnokság tizennyolcadik fordulójában a Békéscsaba vendégeként igyekszik meg begyűjteni a két pontot.

Ez egyáltalán nem ígérkezik könnyű feladatnak a mezőny egyik legjobban védekező alakulata ellen. Mátéfi Eszter serege eddig csak két alkalommal kapott harmincnál több gólt a bajnokságban. Ezek alapján aki egy komoly gólzáport hozó meccsre vágyik, az lehet, hogy csalódni fog szombaton este. A keleti rangadót a szakértők szerint várhatóan egy-két gól dönti majd el, nagy harcra van kilátás a tabella negyedikje és másodikja között.

A 18 órakor kezdődő összecsapáson Andorka Miklós és Hucker Róbert fognak a sípba fújni.

Ősszel a Loki egy nehéz meccset nyert meg 27-23-ra. A félidőben akkor a lilák vezettek. Januárban a Magyar Kupa hozta ismét össze a feleket, azon a meccsen simább volt (29-20) Bognárék diadala. Mindkét összecsapást a Hódosban rendezték. A múlt szezonban 27-25-re és 28-27-re hozta a Loki a két bajnokit. Az azt megelőző évadban pedig 32-21 és 25-21 volt a hajdúságiak javára.

Mátéfi: Mindenki ellen győzni akarunk!

Forrás: dvsckezilabda.hu