DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYJvTQ4z' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Újabb nagyarányú győzelem | handball.hu - kézilabda

Újabb nagyarányú győzelem

2008. december 13. 21:23 © handball.hu

Második mérkőzését is megnyerte a magyar ifi válogatott: a lányok ezúttal Szerbia legjobbjai ellen bizonyítottak a Héraklész-kupán.

Héraklész-kupa, női ifjúsági torna

Magyarország- Szerbia 38-21 (17-11)
Vezette: Hegyi, Skriba
Magyarország: Kurucz - Takács 4, Planéta 1, Kopecz 1, Mikó 4, Kaszás 1, Tóth O. 3 Cserék: Laczkó - Tóth E. 2, Orosz, Zsigmond F. 3, Zsigmond V. 5/3, Budai 4, Klivinyi 5/3, Nagy 1, Krizsán 4. Edzők: Papp György, Kun Attila
Szerbia legjobbjai: Tomanics 5, Obradovics 4
Hétméteresek: 7/6, ill. 7/4
Kiállítások: 4, ill. 8 perc

A mérkőzés elejétől fogva nagy iramot diktált a magyar csapat, melyet a szerbek csak 18 percig bírtak. Az első játékrész közepéig vezettek is, majd fokozatosan felőrölték Kaszásék ellenfelüket. A kemény védekezésnek és jó kapusteljesítménynek köszönhetően a szünetben szerzett hatgólos előnyünket a második félidőben egyre növeltük. Támadásban néhány szellemes megoldásnak is tapsolhatott a közönség. Az edzők minden játékosuknak megfelelő játéklehetőséget tudtak biztosítani és több taktikai variációt is kipróbálhattak.

A torna másik mérkőzésén a Hypo junior csapata 35-24 (19-15) arányban legyőzte Vas megye válogatottját, így vasárnap 10 órától a Szerbia - Vas megye mérkőzésen a bronzérem a tét, míg 12 órától döntőt játszik a Hypo juniorral válogatottunk.