DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYpQsj1u' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Búcsúzott a Dunaferr | handball.hu - kézilabda

Búcsúzott a Dunaferr

2008. november 9. 15:30

Nem sikerült a bravúr a Dunaferr csapatának az EHF-kupa 3. fordulójának visszavágóján. Imre Vilmos csapata az otthoni döntetlen után kétgólos vereséget szenvedett a VfL Oldenburg otthonában, és így nem jutott a legjobb tizenhat közé.

Fotó: vfloldenburg.de
EHF-kupa, 3. forduló, visszavágó

VfL Oldenburg – Dunaferr NK 29-27 (15-13)
Oldenburg, EWE Arena, 1700 néző
Vezette: Vadims Jaškins, Eduards Žabko (LAT)
Oldenburg: Szurkova, Renner (kapusok), Badenhop 2, Geschke 4, Neuendorf 8(3), Parscsina 3, Fagerhus 7, Scholl 1, Wenzl 2, Kethorn 2, Schmele, Gümmer
Dunaferr: Knezović (kapus), Balogh, Tamás 3, Szűcs 1, Sári, Azari, Tilinger 5, Laluska 2, Slakta 1, Nagy, Vincze 6(3), Temes 9(5)

Az Oldenburg a mérkőzés 13. percében már 9-1-re vezetett, ám a Dunaferr egyáltalán nem adta fel a meccset, s így a félidőben már csak kétgólos volt a hazaiak előnye. A 40. percre ismét faragtak az újvárosi lányok (20-19), ám a németek ismét rákapcsoltak, s végül kettővel nyerték meg a találkozót, így bejutottak az EHF-kupa nyolcaddöntőjébe. Az Oldenburg kapusa, Tatjana Szurkova huszonkét védéssel vezette győzelemre csapatát.

Továbbjutott a VfL Oldenburg, 60-58-as összesítéssel.