DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYCP11HG' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Elvérzett Roskildében az Aalborg | handball.hu - kézilabda

Elvérzett Roskildében az Aalborg

2005. november 2. 22:14 © handball.hu

A dániai Toms Ligaen 10. fordulójának rangadóján az immár Roskildében játszó Dream Team szinte lemosta a pályáról a vendég Aalborg csapatát. Az "álomcsapat" szinte végig vezetett a mérkőzésen, a "cápák" így - a viborgi fiaskó után két héttel - második vereségüket szenvedték el az idei sorozatban.

Fotó:
Kenneth Rosenkilde
Toms Ligaen, 10. fordulóló
Dream Team (Slagelse) - Aalborg DH 41-30 (22-16)
Roskilde-hallerne, 1956 néző
Vez.: Hansen, Gjeding

Dream Team: Marie Möller, Cecilie Leganger (kapusok), Rikke Hörlykke 10, Maja Savic 9, Carmen Lungu 7, Mette Melgaard 6, Bojana Popovic 4, Kamillla Kristensen 3, Emilia Turey 2, Marie Höpfner, Sofie Steffensen, Anne Loft. Edző: Anja Andersen
Aalborg: Dorthe Christensen (kapus), Marianne Rokne 11(7), Natalija Gyerjugina 5, Narcisa Lecusanu 4, Isabel Blanco 3, Rikke Nielsen 3, Louise Pedersen 2, Louise Mortensen 1, Katrine Lunde 1, Bettina Nielsen. Edző: Christian Dalmose
Kiállítások: 12 perc (Carmen Lungu, Carmen Lungu, Mette Melgaard, Kamilla Kristensen, Kamilla Kristensen, Anne Loft); 8 perc (Marianne Rokne, Marianne Rokne, Isabel Blanco, Bettina Nielsen)
A mérkőzés alakulása: 0-1, 2-1, 2-2, 4-4, 6-4, 7-6, 11-6, 12-8, 14-8, 16-9, 16-11, 19-14, 20-15, 22-15, 22-16; 23-16, 23-17, 24-18, 27-18, 27-19, 29-19, 29-20, 33-20, 34-22, 36-25, 37-26, 39-28, 40-29, 40-30, 41-30

A vendégek veresége annak köszönhető, hogy sérülése miatt nem játszott a norvég válogatott kapus, Katrine Lunde, és hiányzott a csapatból a svéd válogatott jobbszélső, Matilda Boson is.

A mérkőzésről készült képek René Lystrup oldalán tekinthetők meg.