Küzdelmes utolsó tíz perc volt

2005. szeptember 18. 17:32 © handball.hu

Az FCK nem könnyen győzött az újonc FOX csapata ellen a Toms Ligaen 4. fordulójában. Pálinger és Siti csapata az utolsó tíz percben 5 gólt lőtt a FOX gárdájának, és így döntetlen helyett 18-23 lett az eredmény. Randersban szerezte meg újabb két pontját az Aalborg, miután 10 góllal múlta felül a hazai csapatot. Nyert még a Horsens a GOG ellen, a Kolding a SönderjyskE ellen, a Dream Team az Esbjerg ellen, és a Viborg az Ikast ellen.

Toms Ligaen, 4. forduló
Frederikshavn FOX Team Nord - FCK Haandbold 18-23 (10-11)
Frederikshavn, Arena Nord, 895 néző
Vez.: Nybo, Poulsen

FOX: Hanne Frandsen, Ditte Marie Andersen (kapusok), Anja Kristensen 4(3), Katarina Dubajova 4, Lina Möller 3, Gitte Aaen 3, Alexandra Möller 2, Ingrid Hrcková 2, Johanne Wiberg, Lilian Thörholm, Lene Kragh. Edző: Anders Thomsen
FCK: Pálinger Katalin, Christina Pedersen (kapusok), Mette Brandt 7(1), Josephine Touray 6, Steluta Luca 3, Stine Yde 3, Elly An de Boer 2, Melanie Smith 1, Siti Eszter 1, Christina Krogshede, Stina Madsen, Sara Holmgren. Edző: Thomas Hylle
Kiállítások: 6 perc (Lene Kragh, Lene Kragh, Anders Thomsen - edző); 4 perc (Melanie Smith, Melanie Smith)
Piros lap: Anders Thomsen - edző (FOX)

Randers HK - Aalborg DH 27-37 (12-19)
Randershallen, 1579 néző
Vez.: Boye, Jensen

Randers: Pernille Fisker, Hoffmann Olga (kapusok), Heidi Johansen 5, Lene Tönnesen 5(1), Mie Augustensen 4, Laura Danielsen 4, Kathrine Munch 4, Berit Kristensen 3(3), Kristin Börseth 2, Helle Dam, Tatjana Szilics, Katrine Rothausen, Karina Jörgensen. Edző: Hein Eriksen
Aalborg: Rikke Schmidt, Katrine Lunde (kapusok), Narcisa Lecusanu 9(1), Natalija Gyerjuguina 8, Isabel Blanco 7, Louise Mortensen 4, Louise Pedersen 4, Kristine Lunde 2(1), Matilda Boson 2, Rikke Nielsen 1, Marianne Rokne, Bettina Nielsen. Edző: Christian Dalmose
Kiállítások: 8 perc (Heidi Johansen, Lene Tönnesen, Berit Kristensen, Tatjana Szilics); 8 perc (Isabel Blanco, Kristine Lunde, Kristine Lunde, Marianne Rokne)

Viborg HK - Ikast/Bording EH 33-27 (16-11)
Viborg Stadionhal, 1571 néző
Vez.: la Cour Bruun, Nielsen

Viborg: Louise Bager Nörgaard, Valerie Nicolas (kapusok), Heidi Astrup 9(5), Rikke Skov 4, Henriette Mikkelsen 4, Grit Jurack 4, Charlotte Höjfeldt 3, Csao Zsaj 3, Isabel Ortuno 2, Anne Grethe Nörgaard 2, Lene Lund Mielsen 1, Christina Varzaru 1. Edző: Tomas Ryde
Ikast: Karin Mortensen, Camilla Eriksen (kapusok), Aasa Eriksson 6(1), Bettina Andersen 5, Ana Batinic 5, Kari Anne Henriksen 4, Tania Milanovic 2, Line Daugaard 2, Karen Brödsgaard 1, Lise Knudsen 1, Sara Hansen 1, Ana Brustuen. Edző: Magnus Johansson
Kiállítások: 10 perc (Rikke Skov, Rikke Skov, Charlotte Höjfeldt, Charlotte Höjfeldt, Christina Varzaru); 8 perc (Line Daugaard, Lise Knudsen, Lise Knudsen, Ana Brustuen)

A mérkőzésről készült fényképek Kenneth Rosenkilde oldalán tekinthetők meg.

Team Esbjerg - Dream Team (Slagelse) 27-32
Esbjerg, Stadionhallen, 750 néző
Vez.: Gramm Pedersen, Mortensen

Esbjerg: Benyáts Beatrix 6, Lotte Haandbaek 6(1), Monica Nesvik 5(1), Lena Jensen 3, Line Thorius 2, Carin Larsen 2, Tina Pedersen 1, Karin Lund 1, Turtóczki Ágnes 1. Edző: Jan Leslie Pedersen
Dream Team: Bojana Popovic 8(1), Carmen Lungu 7(2), Mette Melgaard 5, Rikke Hörlykke 4, Andjela Rajovic 2, Kamilla Kristensen 2, Emilija Turej 2, Maja Savic 1, Irina Poltorackaja 1. Edző: Anja Andersen
Kiállítások: 4 perc; 8 perc
Piros lap: Karin Lund (Team Esbjerg)

A mérkőzésről készült fényképek René Lystrup oldalán tekinthetők meg.

Horsens HK - GOG Svendborg TGI 32-25 (15-16)
Torsted-Hallen, 512 néző
Vez.: Lorentzen, Sabro

Horsens: Birgitte Nielsen, Jeanette Nilsen (kapusok), Jane Wangsöe 6, Christina Kö­rup Pedersen 6(1), Christina Kristensen 5, Annika Wiel Fredén 4, Ditte Ander­sen 4, Mette Sjöberg 4(1), Mia Falk 3, Marianne Bonde, Lisette Pedersen. Edző: Kenneth Sahlholdt
GOG: Mette Iversen (kapus), Anna Karejeva 7(2), Win­nie Mölgaard 4, Malene Dalgaard 4, Pearl van der Wissel 3, Aiko Hayafune 3, Stinne Bossen 2, Anette Hovind Jo­hansen 1, Annette Knudsen 1, Kristina Flognman, Laila Schmidt, Stine Frank. Edző: Peter Bruun Jörgensen
Kiállítások: 2 perc (Mia Falk); 6 perc (Stinne Bossen, Kristina Flognman, Stine Frank)

SönderjyskE - Kolding IF Vejen 21-33 (12-18)
Aabenraa Idraetscenter, 800 néző
Vez.: Riber Jakobsen, Adelgaard

SönderjyskE: Branka Jovanovic, Kurucz Orsolya (kapusok), Susan Andersen 5, Aasa Könsberg 3, Gro Knutsen 3, Tine Mikkel­sen 3(2), Alena Polasková 2, Marina Rokic 2, Cecilie Thorsteinsen 1, Hajdu Krisztina 1, Maria Hansen 1, Anne Jensen, Kamilla Brix. Edző: Thomas Sörensen
Kolding: Bente Höjmark Andersen, Christine Lindemann (kapusok), Anette Bonde Christensen 7, Lene Thomsen 7, Louise Svalastog 7(3), Su­sanne Kastrup 3, Majbritt Kviesgaard 3, Je­lena Eric 3, Klara Boeva 3(1), Stine Svangaard, Louise Föns. Edző: Morten Arvidsson
Kiállítások: 8 perc (Susan Andersen, Gro Knutsen, Marina Rokic, Marina Rokic); 6 perc (Lene Thomsen, Klara Boeva, Maj-Britt Kviesgaard)