DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYCxdXmI' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Nagy meglepetés született | handball.hu - kézilabda

Nagy meglepetés született

2004. december 10. 17:33 © handball.hu

A magyar csapat két felkészülési mérkőzést is játszott az elmúlt hetekben a szintén Eb-résztvevő szlovénokkal. Akkor még nem is sejtettük, hogy Robert Begus tanítványai képesek lehetnek meglepetést szerezni az Európa-bajnokságon. Mára viszont kiderült, hogy igen, méghozzá éppen azok ellen az oroszok ellen, akik a B csoport első helyének legnagyobb esélyesei (voltak).

Sokat tanakodtak a szlovénok
A vártak ellenére Szlovénia nyert egy góllal a nagytestű oroszok ellen. Nem hiába, hiszen a szlovénok erősen kezdték a találkozót, 4-0-ra vezettek. Az oroszok már felzárkóztak volna, de a szlovénok sosem engedték annyira közel magukhoz ellenfelüket. Az első félidő végén ismét erősítettek Freserék, és ötgólos előnyre tettek szert (12-17). Hiába erőlködtek Bodnyeváék, és hiába teltek el percek szlovén gólszünetekkel, Robert Begus lányai az utolsó pillanatig jó védekezéssel küzdöttek, és egy gólt megtartottak a már hét gólos előnyben is lévő Gyerepaskoék.

A szlovénok meggyőző játékkal nyertek a B jelű "balkán" csoportban a néha csak az eredmény után szaladó oroszok ellen.