Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Statisztika - mérkőzések - világbajnokság 2005

Elődöntők, helyosztők, döntő

12.17. 11:00

KOR - BRA

28-29 (14-15)

van statisztika

(7-8. hely)

12.17. 13:30

ROU - HUN

26-24 (15-14)

van statisztika

(Elődöntő)

12.17. 16:00

RUS - DEN

31-24 (16-9)

van statisztika

(Elődöntő)

12.18. 10:00

NED - GER

28-26 (17-12)

van statisztika

(5-6. hely)

12.18. 12:30

DEN - HUN

24-27 (15-14)

van statisztika

(Bronzmeccs)

12.18. 15:00

RUS - ROU

28-23 (17-12)

van statisztika

(Döntő)

Középdöntők

I. csoport

12.12. 15:00

CRO - HUN

26-27 (13-16)

van statisztika

12.12. 17:00

RUS - KOR

32-27 (17-13)

van statisztika

12.12. 19:10

NED - NOR

30-30 (16-12)

van statisztika

 

12.13. 15:00

KOR - CRO

38-34 (20-19)

van statisztika

12.13. 17:00

HUN - NED

37-30 (21-16)

van statisztika

12.13. 19:10

NOR - RUS

22-26 (11-12)

van statisztika

 

12.14.

Pihenőnap

 

12.15. 15:00

NED - KOR

29-26 (16-14)

van statisztika

12.15. 17:00

RUS - HUN

35-33 (15-17)

van statisztika

12.15. 19:10

CRO - NOR

25-37 (12-18)

van statisztika

II. csoport

12.12. 15:00

GER - FRA

32-26 (18-13)

van statisztika

12.12. 17:00

BRA - ROU

33-35 (15-17)

van statisztika

12.12. 19:00

DEN - UKR

28-28 (13-17)

van statisztika

 

12.13. 15:00

ROU - GER

37-26 (20-14)

van statisztika

12.13. 17:00

UKR - BRA

32-33 (17-16)

van statisztika

12.13. 19:00

FRA - DEN

19-22 (10-11)

van statisztika

 

12.14.

Pihenőnap

 

12.15. 15:00

BRA - FRA

35-23 (19-14)

van statisztika

12.15. 17:00

GER - UKR

29-26 (16-15)

van statisztika

12.15. 19:00

DEN - ROU

29-33 (13-16)

van statisztika

A középdöntő csoportok végeredménye

I. csoport

1.

Oroszország

10 pont

(156-132)

2.

Magyarország

8 pont

(159-138)

3.

Hollandia

5 pont

(140-154)

4.

Dél-Korea

4 pont

(150-162)

5.

Norvégia

3 pont

(132-131)

6.

Horvátország

0 pont

(140-160)

 

II. csoport

1.

Románia

10 pont

(163-141)

2.

Dánia

7 pont

(137-128)

3.

Németország

6 pont

(145-140)

4.

Brazília

4 pont

(147-153)

5.

Ukrajna

3 pont

(145-147)

6.

Franciaország

0 pont

(121-149)

 

Csoportmérkőzések

A csoport

12.05. 14:00

NED - CRO

29-27 (17-11)

van statisztika

12.05. 17:00

RUS - URU

43-16 (25-8)

van statisztika

12.05. 19:00

JPN - CHN

27-33 (18-14)

van statisztika

 

12.06. 15:00

URU - NED

8-29 (4-17)

van statisztika

12.06. 17:00

CHN - RUS

20-36 (9-16)

van statisztika

12.06. 19:00

CRO - JPN

31-30 (11-14)

van statisztika

 

12.07. 15:00

JPN - URU

44-22 (24-10)

van statisztika

12.07. 17:00

RUS - NED

34-22 (16-10)

van statisztika

12.07. 19:00

CHN - CRO

29-35 (16-18)

van statisztika

 

12.08.

Pihenőnap

 

12.09. 15:00

NED - JPN

35-27 (19-13)

van statisztika

12.09. 17:00

RUS - CRO

29-28 (18-16)

van statisztika

12.09. 19:00

URU - CHN

18-45 (7-24)

van statisztika

 

12.10. 15:00

NED - CHN

30-27 (14-16)

van statisztika

12.10. 17:00

JPN - RUS

24-34 (8-17)

van statisztika

12.10. 19:00

CRO - URU

44-9 (20-3)

van statisztika

C csoport

12.05. 15:00

AUT - CIV

32-21 (18-7)

van statisztika

12.05. 17:00

POL - GER

21-33 (12-16)

van statisztika

12.05. 19:00

DEN - BRA

31-22 (12-13)

van statisztika

 

12.06. 15:00

BRA - POL

34-31 (17-13)

van statisztika

12.06. 17:00

GER - AUT

34-27 (17-14)

van statisztika

12.06. 19:00

CIV - DEN

21-42 (9-22)

van statisztika

 

12.07. 15:00

POL - AUT

25-28 (14-13)

van statisztika

12.07. 17:00

BRA - CIV

34-26 (17-14)

van statisztika

12.07. 19:00

DEN - GER

27-26 (12-14)

van statisztika

 

12.08.

Pihenőnap

 

12.09. 15:00

POL - CIV

31-26 (13-17)

van statisztika

12.09. 17:00

GER - BRA

32-24 (17-9)

van statisztika

12.09. 19:00

AUT - DEN

42-35 (23-17)

van statisztika

 

12.10. 15:00

AUT - BRA

29-32 (16-13)

van statisztika

12.10. 17:00

CIV - GER

24-40 (10-19)

van statisztika

12.10. 19:00

DEN - POL

33-28 (16-11)

van statisztika

B csoport

12.05. 15:00

HUN - AUS

57-9 (27-5)

van statisztika

12.05. 17:00

SLO - KOR

42-35 (20-18)

van statisztika

12.05. 19:10

NOR - ANG

36-30 (19-16)

van statisztika

 

12.06. 15:00

AUS - SLO

13-41 (4-19)

van statisztika

12.06. 17:00

ANG - HUN

30-34 (17-14)

van statisztika

12.06. 19:10

KOR - NOR

30-25 (11-13)

van statisztika

 

12.07. 15:00

HUN - SLO

27-27 (11-14)

van statisztika

12.07. 17:00

ANG - KOR

32-35 (16-13)

van statisztika

12.07. 19:10

NOR - AUS

47-10 (22-4)

van statisztika

 

12.08.

Pihenőnap

 

12.09. 15:00

AUS - ANG

8-47 (5-26)

van statisztika

12.09. 17:00

HUN - KOR

42-29 (22-13)

van statisztika

12.09. 19:10

SLO - NOR

22-29 (10-16)

van statisztika

 

12.10. 15:00

KOR - AUS

44-14 (21-7)

van statisztika

12.10. 17:00

SLO - ANG

27-28 (12-12)

van statisztika

12.10. 19:10

NOR - HUN

18-20 (9-6)

van statisztika

D csoport

12.05. 14:30

UKR - CMR

34-23 (18-10)

van statisztika

12.05. 16:30

ROU - ARG

31-15 (17-7)

van statisztika

12.05. 18:30

FRA - MKD

25-22 (9-13)

van statisztika

 

12.06. 14:30

CMR - ROU

19-50 (8-26)

van statisztika

12.06. 16:30

MKD - UKR

29-29 (12-17)

van statisztika

12.06. 18:30

ARG - FRA

11-33 (4-13)

van statisztika

 

12.07. 14:30

UKR - ROU

27-30 (10-17)

van statisztika

12.07. 16:30

MKD - ARG

32-15 (16-9)

van statisztika

12.07. 18:30

FRA - CMR

33-17 (14-9)

van statisztika

 

12.08.

Pihenőnap

 

12.09. 14:30

CMR - MKD

24-44 (9-22)

van statisztika

12.09. 16:30

UKR - ARG

34-17 (15-11)

van statisztika

12.09. 18:30

ROU - FRA

28-26 (16-12)

van statisztika

 

12.10. 14:30

ARG - CMR

21-20 (10-10)

van statisztika

12.10. 16:30

ROU - MKD

29-22 (18-8)

van statisztika

12.10. 18:30

FRA - UKR

27-32 (14-14)

van statisztika

A csoportok végeredménye

A csoport

1.

Oroszország

10 pont

(176-110)

2.

Hollandia

8 pont

(145-123)

3.

Horvátország

6 pont

(165-126)

4.

Kína

4 pont

(154-146)

5.

Japán

2 pont

(152-155)

6.

Uruguay

0 pont

(73-205)

 

C csoport

1.

Dánia

8 pont

(168-139)

2.

Németország

8 pont

(165-123)

3.

Brazília

6 pont

(146-149)

4.

Ausztria

6 pont

(158-147)

5.

Lengyelország

2 pont

(136-154)

6.

Elefántcsontpart

0 pont

(118-179)

B csoport

1.

Magyarország

9 pont

(180-113)

2.

Dél-Korea

6 pont

(173-155)

3.

Norvégia

6 pont

(155-112)

4.

Szlovénia

5 pont

(159-132)

5.

Angola

4 pont

(167-140)

6.

Ausztrália

0 pont

(154-236)

 

D csoport

1.

Románia

10 pont

(168-109)

2.

Ukrajna

7 pont

(156-126)

3.

Franciaország

6 pont

(144-110)

4.

Macedónia

5 pont

(149-122)

5.

Argentína

2 pont

(79-150)

6.

Kamerun

0 pont

(103-182)

Minden időpont közép-európai idő (CET) szerint értendő!