Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2005

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#86

 

2005. december 10. 9:46:12

CsőZsó

Egymás elleni sztem.

#85

 

2005. december 10. 9:37:34

nagy ádám

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, vagy először a gólkülönbség számít?

#84

 

2005. december 10. 9:11:37

CsőZsó

De túl sok sztár hiányzik a norvégoknál,remélem nélkülük nem fog nekik sikerülni:))

#83

 

2005. december 10. 9:01:53

CsőZsó

Hát igen,ha ma nem nyerünk,akkor elbúcsúzhatunk az elődöntőtől is akár.Tehát ezért ma nyerni KELL!
Ha csak a szlovénok nem kapnak ki:P
Utálok számolni,nyerjetek csajok!

#82

 

2005. december 10. 8:55:49

CsőZsó

Úgyhogy ma lenyomjuk a skandikat!!!
Mindent bele,csajok!!!
Hajrá MAgyarország

#81

 

2005. december 9. 20:20:02

Saliga Mónika

Sziasztok!
Nagyon örülök ennek a parádés győzelemnek,s már a szlovénok elleni meccsen is láttam,hogy ez a csapat más mentálisan,mint például a korábbi válogatott.Kedden a szlovénok ellen végig futottunk az eredmény után,nem igazán ment a játék,de nem voltak bátortalanok a csajok.Aztán a dönzezlent összehozták...De ma parádéztak!!!:)))Azért bevallom féltem ám,hogy nehogy az történjen,hogy nagyon vezetünk...és a végén minden előny elfogy...De most nagyon bátor és ügyes,magabiztos lányok kéziztek.Valóban ez az Ő tudásuk,nem véletlen az,hogy világviszonylatban Mo. az első.Mindent egybevetve férfi,női,ifi,serdülő...Remélem nem marad már el sehol az önbizalom a tudás mellé.Külön Örülök,hogy Borbás Rita Jój játszik,értékesíti ziccereit,a védekezése nagyon hasznos.Még akkor feltünt milyen ügyes,amikor Esztergomban játszott Laurencz mester kezei alatt.Kívánom Neki (és a többieknek is ),hogy úgy sikerüljön ez a Vb. ahogy azt tervezte(tervezték).Talán a legnagyobb lelki teher rajta van,de kezd egyre felszabadultabb lenni.
Gratulálok az egész csapatnak,nagyon szép és értékes győzelem volt!Köszönjük a lányoknak ezt az estét,várjuk nagyon a holnapot!!!!

#80

 

2005. december 9. 18:30:01

CsőZsó

Hááát csak most az a kérdés mire megyünk ezzel a mai parádéval,mert ha a koreaiak kiesnek,norvégiától meg esetlegesen kkapunk,akkor viszont baj van...mert akkor hiába nyernénk meg a többi 3 középdöntős meccset,akkor is szerencse kéne,hogy körbeverés vagy vmi miatt 4bej uthassunk...
hmmmmm......

#79

 

2005. december 9. 18:25:55

CsőZsó

tippem bejött)))
Gratula csajok,fantasztikusan játszottatok!Öröm volt nézni!

#78

 

2005. december 9. 13:37:19

CsőZsó

Sztem nyerünk ma.Felszívják magukat a lányok és még sárgábbak lesznek a koreaiak,most majd az irigységtől:)
Hajrá csajok!

#77

 

2005. december 8. 15:14:14

agent29

Remélem jót tesz nekik ez a pihenő nap és kicsit feljavul a játék.
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»