Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2005

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#126

 

2005. december 15. 11:46:02

dferr fan

Sziasztok! Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a Csajok mikor érnek haza? Mikor lesz a fogadásuk, mint 2 éve a Körcsarnokban? Előre is köszi!

#125

 

2005. december 15. 11:21:54

Bagdi Balazs

Van egy másik lehetőség is nem csak a TV... Mi holnap reggel indulunk és a helyszínen fogjuk ünnepelni az aranyat!!!! Hallotuk, hogy az egyetemisták visszamentek már Moszkvába, de jön a Lumpen Mónika belügyminiszter (hogy minek, azt nem tudom?), de 5-en is leszurkoljuk egész Oroszországot!

#124

 

2005. december 14. 20:30:01

borbely

Óríási amit eddig is elértek a Lányok!Egyszerüen lenyügözö.Aki még nem tudná: a www.origo.hu oldalon lehet egy-egy 10 perces részletet látni a mérközésböl.

#123

 

2005. december 14. 18:43:40

bniki

Ez nem így van! Az elődöntőket és az érmes meccseket is a SPORT1 közvetíti.

#122

 

2005. december 14. 18:39:14

bl75

Szevasztok!

Azt hallottam hogy csak az élvezheti az elödöntőt aki tudja fogni a sport2-tőt, mert a sport1tv csak felvételről közvetíti a meccset!! Felháborító hogy ez igy van!
Nem tudja valaki adja az eurosport is mert a műsorába nem találom, vagy valami másik csatorna esetleg

köszi

#121

 

2005. december 14. 14:29:15

CsőZsó

Igen,most van az,hogy nincs mitől félni,nem nyomja a lányokat teher,most lehet majd felszabadultan kézilabdázni.Az elődöntő necces lesz még,mert itt már minden lehet,de szerintem egy bronzérem csak meglesz...Esetleges magyar-orosz döntő estén hát az esélyesek nem mi lennénk,de akkor lehet felszabadultan játszani,őket nyomja a hazai pálya terhe.Bár nem csak terhe van,de az is persze...
Magyar-román döntő estené hát nemtom,sztem verhetőek,legalábbis én a vb előtt úgy gondoltam,most ilyen eredmények után meginogtam kicsit velük kapcsolatban.
Az a lényeg,hogy már nincs mitől félni,nincsen teher,a kitűzött célt már felülmúlták a lányok,most az a lényeg,hogy legyen érem, és hogy legyen minél fényesebb az az érem!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

#120

 

2005. december 14. 11:41:03

argentinkispest

Szerintem erre senki sem gondolt,irány a döntő!
Pedig ezt a vb- t,felkészülésnek szántuk az olimpiára!

#119

 

2005. december 14. 10:59:22

Maretics Dóra

Gyerünk csajok, csak így tovább! :)

#118

 

2005. december 14. 9:33:58

handball.hu

Oldalunkon folyamatosan követheted a mérkőzések állását, igaz "csak" szövegesen. Utólag minden mérkőzésről kerülnek fel hosszabb-rövidebb videók, amiket a "Videók" menüpontban találsz meg.

Jó böngészést!
handball.hu

#117

 

2005. december 13. 23:45:15

huhu

Sziasztok!!!!

Sajos tv-ben nem tudom figyelemmel kísérni a mérkőzéseket (nincs a kollégiumban tv). Valaki nem tudna egy internetcímet adni, ahol meg tudom nézni a meccseket élőben vagy utólag???
Előzmény: #116 Molnár Balázs 2005. december 13. 22:23:57
«« « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 » »»