Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2005

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#116

 

2005. december 13. 22:23:57

Molnár Balázs

Helyenként nagyon szép támadójátékkal, ám viszonylag gyenge védekezéssel nyertünk. Ginnie nélkül keményebb lett volna! Apropó, szerintem vagy a bajnokságban gyenge a játékvezetés vagy kinn! (Gondolok itt elsősorban a hármas védők kétperceire) Gyenge pontunk a jobb kettes pozíció. Borbás nem mindig tudja megoldani egyedül (késik a társ), ennek vagy gól vagy kétperc az eredménye. Szegény, nincs könnyű helyzetben! Beállósként is nagyon-nagyon magasan van a léc! Ne vedd a lelkedre Rita, de (nekem) hiányzik Kulcsi...
Pozitívum: amikor Görbe hullámvögybe került (vele a csapat is) leültették, majd pár perc múlva vissza, és újra jól játszott, nem erőltetik, mint korábban. Siti elég jól tudja pótolni, ha gond van. A meccset pedig szerintem Görbe kettős emberhátrányban lőtt, gyönyörű, nem kevéssé demoralizáló találatával nyertük.
A VB elején kicsit féltettem őket, de tény: RADULOVICS NÉLKÜL JOBB, mert igazi csapatmunka folyik. Kovacsicz pedig kezd felnőni a feladathoz, pedig elég gyengén kezdett. Most BB-nek nem ment, de szerencsére Kovacsicz tudta hozni magát. Ami számomra külön öröm: Mehlmann Ibi végre, végre megteszi amit egyébként tud! Ha ehhez az kell, hogy egyedül legyen mint balkezes átlövő, hát legyen egyedül!
GRATULA CSAJOK! Innen már minden csak a pillanatnyi formán (na meg a bírón) múlik!
Nagyon büszke vagyok rátok!!

#115

 

2005. december 13. 18:25:26

CsőZsó

Huhu....a vége megint összejött:)
Grat csajok,most mr nincs megállás:)

#114

 

2005. december 13. 17:53:08

CsőZsó

És MEGINT magunknak nehezítjük meg..Egyszerűen nem értem,mi az oka ennek a nagyon ingadozó teljesítménynek!

#113

 

2005. december 13. 16:53:12

CsőZsó

Na mostantól mindent bele csajok!

#112

 

2005. december 13. 12:28:46

CsőZsó

Ma eldöntünk mindent:)
REmélem nem egy infarktusos meccs lesz,de ha ez (is) kell a győzelemhez ám legyen...
MOndhatni már belejöttünk ebbe a vbalatt,de ha mindig ez lesz a végeredmény....Legyen:D

#111

 

2005. december 13. 12:27:00

CsőZsó

Nah gyerünk csajok,ma lenyomjuk a hollandoklat is!Nem tudom mit tudhatnak ezek,bár mi nem játszottunk jól a norvégok ellen,mégis nyertünk:P
NYerni kell ma,és nyerni is fogunk!hajrá MAGYARORSZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG

#110

 

2005. december 12. 17:01:19

Prasz

Ez a horvát meccs sima lehetett volna.... nem lett az, a pont viszont a miénk. Optimista felfogással nézve: remélem az összes baszszerencse most zúdult a lányainkra, s innentől kezdve az összes hetes, ziccer és lövés az ellenfelek hálóit csörgetik majd. Beszélnek emberek a hosszú, kímerítő mérkőzések miatti holtpontokról, s hogy elkerülhetetlen, hogy beleessenek a játékosok, hát akkor szintén remélem, hogy ez is most következett be.
Reálisan nézve talán nagyobbá tettük a horvátokat mint amennyire kellett volna, de a győzelem megvan s ez a lényeg. MEGNYERTÉTEK CSAJOK, CSAK ÍGY TOVÁBB, HAJRÁ MAGYAROK!!!!

#109

 

2005. december 12. 16:26:31

CsőZsó

HAJRÁ MAGYAROK!

#108

 

2005. december 12. 16:26:23

CsőZsó

Csajok ez marhára nem vicces,h ilyen infarktusos meccseket játszotok,gondolhatnátok szegény szurkolókra is:)
De ha a vége mindig ilyen,ám legyen:DD
Gratula,küzdésből...abból ötös;) MInt remélhetőleg az én fizika tz-m lesz:D
Hajrá MAgyraok!

#107

 

2005. december 12. 16:05:51

CsőZsó

Jóvan,ez ugye megint a mi saját hülyeségünk!Ennyi hetest meg zccert kihagyni meg ennyi hibát áááá.......
«« « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 » »»