Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2005

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#46

 

2005. november 29. 13:45:50

gabor222

Szerintem Kovacsicz Mónikáről ne vegyük le előre a keresztvizet! Az ETO-ba 3,75 gól az átlaga. Gyors szemfüles. A PGSM kupán a második félidőben már egész jól játszott.Ha a partnerek "észreveszik" akkor sokkal több gólt is dobhatott volna. Ha minden játékos a VB-n ilyen átlagot fog hozni, akkor nem lesz egy ellenfelünk sem. (Mellesleg nem emlékszem a nevére de a norvégok harmadik legjobbja a meccseken folyamatosan 6-8 gólt dob és ezen a meccsen még a büntetőt is kihagyta a számtalan lehetőség mellett.Ha jól emlékszem Korea-Norvégia összecsaspás a világkupán) (Emlékezhetünk arra is, hogy Gininek is dobtak már a félpályáról gólt és a megnyert meccs el is úszott, pedig talán Ő a világ legjobb kapusa)Ami az én véleményem az a dobogó. Ott bármelyik fokával meg leszek elégedve!(Ha meg nem lesz semmi akkor is nekem Ők a legjobbak és a legszebbek és a legügyesebbek és stb........)

#45

 

2005. november 29. 7:29:52

Duby

A keretről és a játékról: A védekezésben láthatóak a legnagyobb hiányosságok. A Görbe-Vérten Orsival(Kenyeres Fanni) induló bal oldal hibátlan, a legbiztosabb rész. A középső két 3mas védő posztokon Szűcs Gabi-Hornyák Ági kettősben láttam a legjobb megoldást. Borbás Rita és Vérten Orsi(Kenyeres) a két 2es pozícióból hatékonyan be tud segíteni, oda tud érni. Ők ketten az érkező lövőket is illendően tudják fogadni. Jobb oldalt is biztosnak érzem, de kell mindkét játékos, hogy váltogathassák egymást.
Támadásban nagyon aggasztó Mehlmann Ibi formán kívüli játéka. A balszélről induló indulás és labdafelhozás nagyon jó, jó hogy előre ér többnyire Rita is középen, és az elől robogó eredeti balszél is alternatíva a túloldal melett. Anita egyértelmű első számú irányító, nagyon gyors, és páratlanul lát a pályán. A kapuralövései is sokkal erősebbek, pontosabbak. Az edzőpáros kreatív gondolatát nagyon értékelem. A három irányítós formációval szerintem csodákra számíthatunk. Ez igazi huszáros, magyaros húzás, azt hiszem kint ennek csodájára fog járni a szakma, nagyszerű váratlan és páratlan fegyver.
Vérten Orsiban, Kenyeres Fanniban, Balogh Beában, Kovacsicz Móniban látom a lehetőséget, hogy igazi nagy szerepet vállalnak majd, és nagy hírnévre tehetnek szert. A három irányító is kulcsember lesz, valamint bízhatunk Rita apadhatatlan akaraterejében és küzdeni tudásában.

Jobban ránézve a csoportbeosztásra és a programra az a véleményem, hogy az, hogy bekerülünk-e az elődöntőbe elsősorban attól függhet, hogy a két nagy (végső győzelemre is esélyes) riválisunkkal az utolsó két csoportfordulóban mit játszunk. Számításaim szerint a többieket legyőzzük, de evvel így lesz Korea és Norvégia is. Az egymás elleni eredmények fogják a csoportsorrendet meghatározni. Muszály lenne a kettő közül valamelyiket legyőznünk. Lehetőleg az egymás elleni meccsük vesztesét.
A középdöntő szakaszban az A csoportból kapunk ellenfeleket: orosz, kína, horvát talán. Szerintem ezeket a mi csoportunkból továbbjutók verik. (Az oroszok sztem nem fogják bírni a hazai pálya nyomását.) Az, tehát, hogy a középdöntő után hányadikak vagyunk, legjobban a koreai és norvég meccsünktől függ. Persze sorsdöntő lesz itt a házigazdák elleni rangadó. A középdöntő harmadikak az 5. helyért, a negyedikek a 7. helyért fognak játszani a másik ágról jövő ellenféllel. Hajszálon és az esetleges körbeverésen fog múlni hogy éremért, vagy 5-8. helyért küzdenek majd a lányok. Lesz itt számolgatás...

#44

 

2005. november 28. 21:07:39

CsőZsó

Sztem így is marad majd olyan játékos akit én -hangsúlyozom ÉN (a félreértések elkerülése végett...)- nem tartok válogatott szintű jétkosnak.Az más kérdés h a posztján nincs más.SAJNOS.
Hajrá MAgyarok!

#43

 

2005. november 28. 19:50:18

Eszti

Holnap kerethirdetés! Meglátjuk!
Bár várható lesz ki megy marad!
De azért izgulok!:)

#42

 

2005. november 28. 10:01:32

bniki

Jelenleg a 2 legjobb balszélső Fanni és Orsi. Most Ivettnél még Kirsner Era is jobb. A jobbszélen szorítsunk Kovacsitz Móninak, mert a játékán nagyon érződött eddig a lámpaláz (ami érthető). Bódinál mindeképpen jobb, de ezt a válogatottban is be kell bizonyítania.

#41

 

2005. november 26. 21:53:17

CsőZsó

Fanni jobb jelenleg mint Ivett.Ivettet hátráltatta a sérülése,de abban biztos vagyok h Nagy Ivett még lesz válogatott...!!

#40

 

2005. november 26. 21:52:48

CsőZsó

Ha Ivett a 22 évével öreg,akkor a pl. Balogh,Ferling,Siti,Pálinger...mi? :D

#39

 

2005. november 26. 4:21:20

Eszti

Deák Tibor: Ivett öreg????

#38

 

2005. november 26. 4:20:48

Eszti

Ok akkor félreértettük egymást!
De most 3 balszélsőt vigyen? Fanni helyett vihetné Ivettet!
2 jobbszél kell!
Különben imádom Ivettet! Én is kint voltam a Dunaferr- Nürnberg meccsen! Látom és tudom hogy akar bizonyitani!
Ott lenne a helye a VB-n! De Moni helyett...
Miért őt kellett kiemelni?!
Moni bizonyitani fog mert nagyon akar és küzd a céljaiért!

ui.:a hozzáértésemről annyit hogy lehet nem járok meccsre annyi ideje mint egyesek de tisztában vagyok dolgokkal! Én is játszom, meccsre mindig megyek! Koppenhágába is ott voltam a Dferr meccsen! Szeretem a kézilabdát és ugy gondolom hogy valamit értek is hozzá!

#37

 

2005. november 26. 0:19:41

Deák Tibor

Figyu, nem tom, te hova gondolsz: "az első6-ba sem jutunk be..." olyannyira be fogunk jutni, hogy meg is nyerjük, Ivettről meg annyit, hogy már öreg, Kirshner ugyan ez, szeretnének bizonyítani mind2, de szerintem csak a Fradistának sikerülhet, a fiataloké a jövő, Schumachert is leváltotta Alonso (Sajnos)
«« « 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 » »»