Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2005

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#36

 

2005. november 25. 17:12:50

CsőZsó

Egyébként meg ne legyen igazam,de sztem a 6-ba se jutnak a lányok!De nagyo nszurkolok nekik h ne így legyen!

#35

 

2005. november 25. 17:11:52

CsőZsó

Ivettnek nem hiszem h ott kéne lennie.A sérülése sajna nem vált előnyére...
Nadehát kinek válik...

#34

 

2005. november 25. 16:18:43

Atosz

Eszti! Asszem a te hozzá nem értésed jobban szembetünik!!!!!

Api, IGAZAT adok neked!! Amúgy én is ott voltam a Dunaferr-Nünberg meccsen és aki nézte a meccset az láthatta Nagy Ivett és Borbás Rita csillogását. Én katarzisba estem amikor Ivett becsavarta a labdát kiszorított helyzetből (ugyan a biró nem adta meg)
Jerry: látható, hogy Ivett elég nagy húzóerő volt a meccsen! Szerintem nagy szüksége van a csapatnak Ivettre!!!!

Remélem én is, hogy Németh András egy kicsit átgondolja az összeállítást!
Előzmény: #31 Eszti 2005. november 25. 15:27:48

#33

 

2005. november 25. 16:03:57

Gabe

Ja és még valami Eszti, amikor azt irtam, hogy: "nem hiszem, hogy nála jobb szélső játékos született volna Mo-on!" Akkor a "jobb" jelző a teljesítményre vonatkozott!!! Érted????? Miután Ivett balszélső!!!!!

#32

 

2005. november 25. 15:47:00

Gabe

Már elnézést, de én nem azt mondtam, hogy a Kovacsics játszik az Ivett posztján, teljesen tisztában vagyok hogy mi a különbség a jobb illetve a bal szél között, valamint lehet hogy én régebben szurkolok a magyar kézinek mint Te drága Eszti!!!!!!! Ja és a forma kérdésében, én kint voltam a Dunaferr-Nunberg meccsen és Ivett játéka csodálatos volt, lehett látni rajta, hogy nagyon akar és szívből szeretne MEGINT bizonyítani, és ez jól jöhet a vb-en!!!!!!! Azt probáltam leirni, hogy Kovacsicsot viszi (a tegnapi "remek" formája után, magyarul pocsék volt) akkor Ivettet is nyogodtam berakhatja a keretbe!!!!

Api

#31

 

2005. november 25. 15:27:48

Eszti

Api a hozzá nem értésed...
Mindegy!
Szerintem Németh András jol fog dönteni! Nagyon örülök hogy Ivett nem lesz ott jobbszélen! :)))))
Ott jobb a Moni! :)
Na de azért tényleg sajnálom hogy nem lesz ott!
Amugy Vérten Orsi nagyon jo a posztján!
Hajrá csajok!

#30

 

2005. november 25. 14:24:08

jerry

Hogy lehetne ott Ivett a válogatottban????gondolkozzatok már,a formája a múlté,talán újra felfejlődik oda,de egyelőre Vérten és Kenyeres tökéletesen megoldják azt a posztot.Kirsner is ott lehetne,de felállt fal ellen ez a két játékos sokkal jobb.Kovacsicz pedig a másik oldal...ha még nem tűnt volna fel Gabe.

#29

 

2005. november 25. 13:38:31

Gabe

MIért nincs benne a válogatottban Nagy Ivett????? Nem hiszem hogy nála jobb szélső játékos született volna Mo-n!!! Na igen mit keres itt Kovacsics? Én simán Nagy Ivettet és Kirsnert játsztnám!!! Remélem Németh András változtat a mostani elgondolásán, és változtat ezen!!!!

KULCSI és IVETT FOREVER!!!!

Api

#28

 

2005. november 5. 19:49:52

Deák Tibor

Hagyjátok má! Úgy beszéltek, mint a fociban 1 pro licence-es edzők, akik "értenek" a focihoz! Azt hiszem Németh Bandi eredményei, és a MAGYAR kézilabdáért végzett munkássága, és ebből következő hozzáértése vitathatatlan, és pont! Ő tudja mit miért csinál, és majd akkor őrjöngjetek, miko a csajok arannyal a nyakukban szállnak le a Ferihegyi repülőtéren, mert biztos vagyok benne, hogy nyerünk. Hajrá MAGYARORSZÁG!!!

#27

 

2005. október 10. 12:35:10

Eszti

Ivett ott lesz! Tuti
«« « 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 » »»