DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MY04t6vG' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST K.O. győzelem a Népligetben | handball.hu - kézilabda

K.O. győzelem a Népligetben

2007. február 6. 21:20 © handball.hu

A zöld-fehérek hétvégi BL csoportmérkőzése miatt ma játszották le a nőikézilabda-bajnokság 18. fordulójában a Budapest Bank-FTC Kőbánya Spartacus mérkőzést. A második félidőban a "cseresorát" szerepeltető népligeti együttes Szamoránsky Piroska és Katarina Mravikova vezérletével egy pillanatra sem adott esélyt a kőbányaiaknak.

NB1, alapszakasz, 18. forduló.
Budapest Bank-FTC - Bp. Kőbányai Spartacus SC 48-15 (23-04)
Budapest Bank-FTC Sportcsarnok, 500 néző
Játékvezetők: Kocsmáros András, Nagy László
Az FTC gólszerzői: Szamoránsky Piroska 8, Mravikova Katarina 7, Soós Viktória 5, Tóth Tímea 5, Kirsner Erika 4, Szucsánszki Zita 4, Uhrakova Lucia 4, Zácsikova Szandra 4/2/2, Németh Helga 3, Németh Csilla 2, Smidéliusz Júlia 1, Szamoránsky Anikó 1 Edző: Németh András
A Spartacus gólszerzői: Novográdecz Edit 3/2/1, Gálhidi Zsuzsanna 2, Lánczos Krisztina 2, Mátyás Auguszta 2/1/0, Szamosi Anita 2, Szamosi Lívia 2/1/1, Schulcz Imola 1, Szőke Szilvia 1 Edző: Laurencz László
Büntetők: 2 ill. 4
Kiállítások: 0 ill. 2 perc
Az eredmény alakulása: 10. perc: 08 - 01, 20. perc: 15 - 03 40. perc: 33 - 08, 50. perc: 41 - 11