Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#34

 

2004. augusztus 24. 9:17:30

CsőZsó

Olyan nincs,hogy a válogatott nem fog a HAZAI EB- a 4 közé jutni!!De még olyan sincs,hogy a döntőbe sem jut!!Fokozzam még??!!!!!!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!

#33

 

2004. augusztus 23. 21:21:44

Lendvai István

Sziasztok kézilabda barátok!

A decemberi kézi EB-re mikortól lehet kapni jegyet? Szerintetek az elődöntőre és a döntőre -munkahelyi elfoglaltságom miatt nem tudok vidékre utazni - is meg lehet venni elővételben a jegyet, vagy csak az EB alatt. Pl. ha valami fatális véletlen úgy hozná, hogy a Magyar Válogatott nem jut a döntőbe, én képtelen lennék egy Dán - Norvég meccset végignézni, nemhogy szurkolni valamelyik csapatnak.

Köszi: Lendvai Pisti

#32

 

2004. augusztus 8. 12:43:07

paha

itt próbáld meg!
Előzmény: #31 Nore 2004. augusztus 3. 22:03:08

#31

 

2004. augusztus 3. 22:03:08

Nore

Válogatott mezt a váci úti Adidas boltba kapsz, habár az elég érdekes mez. Győr mezt nem tudom, hivd fel a győri klubbot ott biztos megmondják. Az EB-re jegyet kapni a sportarénába kapsz, vagy ha ott nincs menj el a Magyar Kézilabda Szövetségbe, ott megmondják.

#30

 

2004. július 27. 16:29:58

Kuloványi Viktor

Lenne egy pár kérdésem,és reméem valaki tud válaszolni:
-hol lehet kepni,vagy rendelni Budapesten magyar válogatott kézilabda mezt
-szinén mez:Győri Graboplast ETO KC mezt szeretnék venni.Tudna valaki segíteni?
-Hol lehet az EB mérkőzéseire jegyet rendelni
Ha valaki tud segíteni a felsorolt problémákban kérem írjo az e-mail címemre: viko84@freemail.hu
Előre is köszi mindenkinek.
Hajrá csajok, hajrá Magyarország!!!

#29

 

2004. június 30. 18:01:39

Varga Béla

Én örülök annak hogy a magyar csapat csoportja Győrben lesz, annak ellenére, hogy én is jászberényi vagyok. Győrben mindig nagyon jó hangulatú meccsek vannak (bajnoki), és a közönség fantasztikus (SZVSZ). Biztos vagyok benne hogy az EB-n is fergeteges hangulat lesz, annak ellenére hogy az Egyetemi Csarnokban lesznek a meccsek. A távolság pedig nézőpont kérdése... nekem messze van, egy sopronban lakónak meg közel. Úgy sajnos nem lehet helyszínt választani, hogy az mindenkinek kedvező legyen (Én ott leszek minden meccsen, nem izgat a távolság).
Amúgy meg tudomásom szerint minden rendező város elég komoly anyagi áldozatot vállalt ...
Előzmény: #26 CsőZsó 2004. június 28. 11:30:18

#28

 

2004. június 29. 10:25:32

CsőZsó

Lehet...vagyis szinte biztos.

#27

 

2004. június 29. 9:11:23

Cunder

Szerintem a helyszínek kiválasztásánál is (mint mindenhol másutt) a pénz beszélt...
Előzmény: #26 CsőZsó 2004. június 28. 11:30:18

#26

 

2004. június 28. 11:30:18

CsőZsó

Szerintm nagyon szét vannak szórva a helyszínek.Én pl.jászberényi vagyok,így ha egy meccset akarok látni,minimum 150km-t kell utazni.De megteszem,mert ennyi jár a kézis lányoknak.De itt van 50km-re tőlünk pl.Szolnok.Nem értem,hogy oda miért nem lehetett mecseket tenni.Igaz,nincs a városnak NB1-es csapata,de ha egy férfi MK döntőn teltház és fergeteges hangulat volt,akkor egy EB MECCSEN miért nem lehetne??!!!!

#25

 

2004. június 26. 12:44:08

Cunder

Olyan hangulat, mint Zágrábban volt soha nem lesz magyar kézimeccsen mégegyszer!
Előzmény: #24 Duby 2004. június 25. 13:46:08