Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#94

 

2008. december 10. 6:30:37

DRDB

Hajrá Csajok,ma jobban oda kell tenni magatokat!A tegnapi nap a meglepetések napja volt,legyen az a mai is.Okozzunk mi meglepetést!
Előzmény: #93 Csányi Zsolt 2008. december 9. 20:26:43

#93

 

2008. december 9. 20:26:43

Csányi Zsolt

Sziasztok!

Sajnos reálisan nézve az esélyeket, az eddigi meccsek alapján válogatottunknak a csoport 5. hely megszerzése a legvalószínűbb. A spanyol válogatott nagyon erős, csakúgy, mint Norvégia. Meglep a sportTV kommentátorainak túlzott optimizmusa. Azt hiszem ismét túlértékeltük ezt a magyar válogatottat.

Hajrá Lányok!!!

#92

 

2008. december 9. 18:30:08

kalahora

Sziasztok!

Hát agyrém volt ez a meccs!

Ha valaki szeretne egy jegyet a december 30.-i Budapest Bank kéziladba gálára kedvezményes áron akkor írjon az e-mail címemre!
Nyertem egy jegyet, de sajnos nem tudok elmenni!
A jegy ára : 4.600 Ft, én 3200 ft-ért átadnám.
kalahora@citromail.hu

#91

 

2008. december 9. 18:26:09

Szalóki Viktória

de nem kell félreérteni,nagyon szurkolok a lányoknak és én hiszem hogy a legrosszabb helyezés az az 5. lesz.Benne van a csapatban minden.Kicsit hiányzik a Ferling és Tóth játéka.Görbicznek jó keze van de akkor használja is!
Hajrá lányok.

#90

 

2008. december 9. 18:15:55

Szalóki Viktória

hát az ukránok ellen siralmasan játszottunk.
Nem értem azt,hogy miért istenítjük Görbiczet amikor semmit nem csinál a pályán csak belövi a heteseket.Azt bárki be tudja lőni.Akciógólja max 3 van,ami egy ilyen szintű játékosnál botrányos.
Szintén nem értem miért nincs átlövés gólunk,miért nem játszatja többet Szűcsöt amikor megvan 180cm simán és ő legalább próbál lőni nem úgy mint a többi átlövőnk.
Sopronit meg minek hozta ki ha nem játszatja.
A ziccereket be kéne lőni és az alapokat nem elrontani.Ha egy kicsit is úgy tudnánk játszani mint a románok akkor meg tudnánk verni a norvégokat.
Viszont le a kalappal a dánok elleni és a franciák elleni meccsen,ott tudtunk küzdeni!

#89

 

2008. december 9. 16:02:37

fantomas

Ndth
végülis az is jó :)

#88

 

2008. december 9. 15:47:21

Gál Marcsi

Hajrá lányok.Szerintem 1 góllal nyerünk.De ha Vérten Orsi rendbe lenne akkor akár 4-gyel is elmehetnénk.Tud valaki Orsiról valamit?

#87

 

2008. december 9. 12:26:34

NDTH

Nekünk nem az a jó, ha a dánok kikapnak a norvégoktól?
Előzmény: #84 fantomas 2008. december 9. 1:19:05

#86

 

2008. december 9. 5:15:49

DRDB

Ma ismét hajrá magyarok!(Sajnos ,csak utólag tudom megnézni a meccset.de remélem Lantos közvetítése kárpótol.Legyen igazad a dánokkal kapcsolatban,de jobb lett volna,ha előbb van a norvég-dán meccs.Csakis a győzelem!Játszik a csapat,játszon a csapat!
Előzmény: #84 fantomas 2008. december 9. 1:19:05

#85

 

2008. december 9. 1:24:56

fantomas

kicsit elhanyagoltam a fórumot de ujra irok "ma".
szóval a másik csoport is érdekes szerintem de mivel a svéded és a macedónok eléggé betliztek, szerintem a német és az orosz csapat jut tovább onnan. bár aztán ki tudja, a németek eléggé hullámzóak egy meccsen belül.
a mi águnk is fura :) lehetnek még érdekes eredmények remélem nem a mi kárunkra. dánok remélem megverik a norvégokat mint ahogy irtam, s a spanyolok a dánokat :D

a kéziisten szóljon belőlem :)
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»