Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#124

 

2008. december 11. 19:13:25

rikke horlykke

...ja mellekesen anno gro hammersengnek egy renault twingoja volt

#123

 

2008. december 11. 19:12:31

rikke horlykke

gorbere nem kell nagyon figyelni....
amig o is megkapja a tobb szazezres fizeteset idehaza no meg a 18.000.000Ft-os audi Q7, addig nincs mitoltartani nem megy o sehova...
majd ha mar kicsi lesz neki a Q7es akkor talan szerzodik kulfoldre...

#122

 

2008. december 11. 19:07:09

Szalóki Viktória

andersent ne akard edzőnek szerintem. :) az egy idegbeteg.azért küldték el!
popovic,riegelhut meg nem fog idejönni.pláne nem riegelhuth amikor jól megél ő norvégiában,a válogatottban,a klubcsapatában.pont most amikor olimpiai bajnokok.illetve attól még hogy honosítunk a válogatottban nem játszhat mert nem magyar állampolgár.

#121

 

2008. december 11. 19:03:04

Szalóki Viktória

"A magyarok legjobbjára figyelnünk kell. Sok dániai ajánlatot kapott már, de mindig hű volt klubjához. Jól irányítja a csapatát, ha kell, átlő vagy a beállót helyettesíti, de többször fordul meg a balszélen is. Még a bal kezével is a kapuba lő, ha úgy érzi szükségét" - mondta a lapnak Thorir Hergeirsson, a norvégok másodedzője.
Randi Gustad is, aki azt gondolja: "Nem szabad a magyarokat leírni. Görbicz Anita okozhat problémákat a norvég lányoknak. Meg kell vernünk őket, s bár most nem olyan jó csapat mint régen, van egy jó irányítójuk. Norvégia és Magyarország mindig harcolt a pályán, ezért nem lehetünk teljesen biztosak a győzelemben."

Ez is egy kisebb baj hogy a norvégok csak egy embertől Görbétől "félnek" a magyar válogatottban.Nem pedig úgy gondolnak rá hogy hú nah ez a csapat.A norvégoknál több kiemelkedő játékos van.Nálunk miért csak egy-kettő??

#120

 

2008. december 11. 18:59:50

rikke horlykke

gyerekek...mindenre van megoldas...honositani kell par jatekost, ma mar az se szegyen..lasd perez,radulovics,...stb
mondjuk honositsuk popovicot,grot,riegelhutot, rikke skovot,cecile legangert,...ja es edzonek anja andersent vagy breiviket...
szoval a lenyeg a Honositas..akkor hajraaaaa

#119

 

2008. december 11. 18:57:50

Focibácsi

Na igen.Más csapatnál is volt hiányzó ez igaz.De azért szerintem Vérten Orsit is ide számólhatjuk.Talán a Dánok ellen a csoportkörben nyerni tudtunk volna...Na,de ez a múlt.Sajnálom,hogy támadásban nem tudtunk szinte az egész EB meggyőző teljesítményt nyújtani.Ami pozítívum(Kivéve a Norvég meccset),hogy védekezésben viszont nem voltunk rosszak.Tehát a támadó játékunkat kellene valahogy megoldani.Meg felgyorsítani.Ehez kívánok sok sikert Imre Vilmosnak és a csapatnak.

#118

 

2008. december 11. 18:48:15

Lacek

Na, ennek a mesének is vége. Egy nyerhető meccs helyett újabb vereség.
Asszem ez az EB nagyon felejthető lesz nekünk.

#117

 

2008. december 11. 18:29:32

Szalóki Viktória

elnézést a helyesírási hibákért...kicsit fáradt voltam.

#116

 

2008. december 11. 18:27:17

Szalóki Viktória

Vas Fejesnek igaza van,teljesen egyet értek vele.Sopronyi meg hogy izdul:Szerintem ebben a helyzetben hogy nincs jobb átlövőnk,kit érdekel hogy izgul???Érdekes módon lőtt vagy 4 gólt.Fantomas:. a cimeres mez számukra több lelki pluszt ad szerintem mint nálunk---igazad van!Kámán Krisztián igazad van.Arra én is szeretnék választ kapni hogy Tomori miért maradt ki a mai keretből.Én nem vagyok megelégedve Szucsánszki teljesítményével is.Imre Vilmos szerintem nem a legjobb edző,még mindig Német András a jó,legalábbis szerintem.Igen vhogy azt lehet észrevenni hogy ez a csapat tényleg nem olyan jó...példának tudnám hoznni hogy a románok vertük már meg most meg 7tel kikapzunk... :S Kökény Bea szavai:lehet ki kellett volna hagyni az EBből most Pálingert és Görbiczet,nem mindig csak rájuk számítani.Én is pihentettem volna őket.Görbén látszott az egész EBn hogy fáradt,kimerült.A hetesek se mentek ahogy szoktak.A másik meg az hogy nem csodálkoznék ha Pálinger visszamondaná a válogatottságot.Ezzel a csapattal nem fog sokra menni hogy csúnyán fejezzem ki magam.Nem csodálnám ha megunná és amúgy is babát szeretne.Szerintem nem kell sokat várnunk erre.
Igaza volt.A norvégok ki tudtak jönni egy Hammerseng nélkül,a románok ki tudtak jönni egy Stanca nélkül,az oroszok ki tudtak jönni egy Potsnova nélkül.(elnézést ha nem jól írtam le öket).Mi meg egy Tóth Timi hiánnyal meghalt a balátlövésünk,jobbátlövésről nem is beszélek.
Én a legmegbízhatóbb játékosnak Vérten Orsit mondom.A sérülése persze most nagyon közrejátszott,de neki mindig egyenletes a játéka,alig hagy ki helyzetet és remekül tud egyéni gólt lőni.
Nah jó sokat írtam. :)

#115

 

2008. december 11. 18:00:59

Csányi Zsolt

Ismét egy nem várt vereség. Lehet, hogy mégsem olyan jók már a magyar játékosok nemzetközi szinten, vagy a pályán kivüli túlzott önbizalmat kellene bevinni a tétmeccsekre? Tomori Zsuzsinak ma miért kellett kimaradnia a keretből?
«« « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 » »»