Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#104

 

2008. december 10. 19:58:44

Focibácsi

Szomorú vagyok,hogy kikaptunk.Azt sejtettem,hogy nem fogunk győzni.De azért abban reménykedttem,hogy nem lesz ekkora a külömbség.Ennek ellenére Én szeretem a csajokat és szurkolok nekik továbbra is.Remélem a mesternek lesz ideje és türelme ezekből a fiatalokból igazi nagy csapatot építeni.Én ezt kívánom.

#103

 

2008. december 10. 18:49:03

Bálint Bohák

Sorry,inkabb meg se kell...:(...ami nem megy,azt nem kell eroltetni:(

#102

 

2008. december 10. 18:33:24

Bálint Bohák

SZiasztok!!!Nem lehet vho nézni a meccset neten???Léccci

#101

 

2008. december 10. 16:42:46

fantomas

hát igen az átlövökkel gond van...
nincs erő a lövésekben. a Szücs Gabi amiket lőtt szinte csak elengedte a labdát és nem sózott oda. csakugy mint a többi Bulath és Tomori is... igy nem lehet átlövöldözgetni. legyenek inkább beállók :D

#100

 

2008. december 10. 16:20:01

Szandi

Már csak órák kérdése, és kezdődik a magyar - norvég meccs. Borzasztó nehéz lesz, hiszen a norvégok nagyon jók.. De ha összeszedjük magunkat, és úgy játszunk mint ahogyan azt a régi híres magyar csapat szokta, akkor minden rendben lesz. Az utóbbi időben igencsak szét van esve a csapat,, hihetetlen, hogy milyen labdákat tudunk eladni, milyen gólhelyzeteket kihagyni. Össze kell szedni magukat a csajoknak! Nagyon hiányzik a csapatból Vérten Orsi,, és ez szemmel látható. Jobbulást neki!! A mai meccs valóban nagyon nehéz lesz, úh. mindent bele kell adnunk! HAJRÁ CSAJOK!!! TEGYÉTEK ODA MAGATOKAT!! ELŐRE ÉS FEL A FEJJEL! AHOGYAN AZT A LEGENDÁS MAGYAR CSAPAT SZOKTA!!!! HAJRÁ MAGYAROK,, HAJRÁ CSAJOK!!!

#99

 

2008. december 10. 16:12:02

Szalóki Viktória

Nem szidok én senkit.Mindenkinek van egy átlag teljesítménye és azt kéne mindig hozni(persze vannak rossznapok).Én csak azt mondtam hogy Görbicznek jobb keze van ahhoz hogy 3 akciógólt lőjön.Csak lőnie kell.Szerintem nagy hiba hogy nincs jobb átlövés.Balról még csak csak,de a jobb az nem remekel.
A norvégok meg iszonyúan jók,nehéz lesz velük lépést tartani.Nekünk már az is jó lenne ha x-et játszanánk.
Meglepetések viszont vannak. :) 1 rossz meccs után 2 jó jön általában. :)
Hajrá jányok!

#98

 

2008. december 10. 13:13:38

DRDB

Én is nagyon,de nagyon remélem,hogy a csajok kihozzák magukból a maximumot.A norvégok mindig ugyanazt a begyakorolt dolgot csinálják.Ebbe kell jól belekavarni és labdákat csenve gyors gólokat szerezni.Biztos felmegy az egyébként kitűnő vérnyomásom a meccs alatt.Sebaj,csak győzzünk! Hajrá Csajok!Hajrá Magyarország!
Előzmény: #97 Lacek 2008. december 10. 9:36:21

#97

 

2008. december 10. 9:36:21

Lacek

Sziasztok!

Hát, ma nagyon nehéz meccset kell megvívni, hogy a reményeink életben maradjanak. Viszont ha halványan is, de az esély megvan rá, és eddig is történtek már csodák. :-)
Meglátjuk este.
A másik csoportban szerintem a németek és az oroszok között dől el a csoportelsőség. Eddig mindkét csapat hozta a meccseit. Ki így, ki úgy.
Abban viszont igaza van a kommentátoroknak, hogy a mai sorsdöntő nap lesz, és csak ezután lesz érdemes számolgatni egyáltalán.

Gyerünk Csajok!!!

#96

 

2008. december 10. 9:29:26

zsoca

Ne Görbiczet szidjad még így is több akciógolt lő mint bárki más a válogatottból,
pedig rá figyelnek a legjobban .De van amiben igazad van.A Szűcsről viszont jobb nem beszélni már ami a támadójátékát illeti- labdákat ad el és szinte minden mozdulata nagyon leolvasható.
Előzmény: #90 Szalóki Viktória 2008. december 9. 18:15:55

#95

 

2008. december 10. 8:11:33

orange

Hajra Magyarorszag!
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»