Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda Eb 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#144

 

2008. december 15. 21:13:08

Szalóki Viktória

egyszerűbb lett volna ha elsők leszünk most azt megvan oldva. :) jó tehát a lényeg az hogy a 2009es VBn ott leszünk mert megverjük a szlovákokat...merem remélni.azokat csaktán!

#143

 

2008. december 14. 23:01:17

fantomas

oh helyesbitem magam:
A 2009-es világbajnokságra Norvégia és Spanyolország kvalifikálta magát. A 2010-es norvég-dán közös rendezésű Eb-re az Európa-bajnok jutott volna ki egyenes ágon, mivel azonban az egyik leendő rendező, Norvégia nyerte a 2008-as versenyt, így a selejtezőkből 14 válogatott jut majd ki a 2010-es kontinenstornára.

#142

 

2008. december 14. 22:37:34

Májusi Eszter

Az agyatokat nyomják a játékvezetők(az vegye magára akinek az inge) A norvégok megérdemelten nyertek!! A legjobb teljesítményt nyújtották az Eb-én!Jah a norvégok simán lemostak mindenkit! A játékvezetés meg elég gyatra volt az egész eb-én szal ennyi.Senki nem nyomta a norvégokat!!Nem tom a spanyolok h jutottak el ideáig! jaaa már megvan asszem h ők is megkapták a kellő segítséget.Szal ennyi!! NORVÉGIA FOREVER!!!! A sok hülye meg fogja a bírokra! Senkit nem izgat legfőkébb a Norvégokat nem meg akik nekik drukkoltak miután mi jól beégtünk!! Ennyi

#141

 

2008. december 14. 21:48:21

fantomas

Szalóki Viki!
a következő ebre kvalifikálta magát az első 5, nem a vb-re. de mivel norvég-dán eb lesz igy a gondolom a 6. helyezett is megy.

#140

 

2008. december 14. 18:51:55

villi

ez a hatodik számu beállós Löke is ugy kapta el egy kézzel a labdákat, mint szegénygyerek a vizeszsemlét

#139

 

2008. december 14. 18:39:47

Szalóki Viktória

öhm nem értek vmit.
az EB első 5 helyezettje kvalifikálta magát a 2009es VBre.Akkor őket miért sorsolták a selejtezőben?(németek,románok)én úgy tudom/tudtam hogy ők kvalifikálták magukat.vagy rosszul tudom?miért vettek részt a sorsoláson akkor?
amúgy sztem pont jó hogy a szlovákokat kaptuk.

#138

 

2008. december 14. 18:27:33

Szalóki Viktória

igen a bírók kicsit rosszul fújkáltak,de teljesen mindegy mert a norvégok ígyis úgyis nyertek volna csak lehet kevesebbel.nagyon durva az is hogy az all starban 4 norvég van.lehet tudnak vmit...
vigasztaljon minket az hogyha lenne különdíj a legjobb heteslövőnek az Görbe lett volna a statisztika szerint.szerintem sürgősen felejtsük el ezt az EBt és készüljünk a VBre.

#137

 

2008. december 14. 18:00:48

villi

sajna a magyarok játéka nulla, a norgék meg szétvernek mindenkit(ha kell síppal).
sose hittem volna, de lehet ezután jobban fogom várni a fiu kézit, mint a nőit
szomoru
ápropo hol van a Petimester?

#136

 

2008. december 14. 17:54:26

Janooo

Tény ,hogy jobbak a norvégok,de ilyen inkorrekt játékvezetést már rég láttam.
Ennek a két ukrán nönek sohasem szabadna többet nemzetközi meccsen vezetni.
Sajnos egyre több csapatsportágban jelen van ez a tényezö,no meg persze az erösebb országok sportdiplomáciai nyomása.Sajnos nálunk ilyesmi nem létezik:)mármint hatékony sportdiplomácia.

#135

 

2008. december 14. 17:53:48

Csányi Zsolt

Az EHF lejáratta magát ezzel a játékvezetéssel, amit a döntőben hagytak az ukrán hölgyeknek. Lehet, hogy Norvégia enélkül is nyert volna, de lehet ez elvette a maradék kedvüket is a küzdelemtől. Nevetségesnek találom.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»