DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYTiUF4W' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Bebiztosította csoportelsőségét a Vardar | handball.hu - kézilabda

Bebiztosította csoportelsőségét a Vardar

2016. november 13. 14:44 © handball.hu

A Ferencváros vasárnap a Vardar csapatát fogadta a BL-csoportkör 5. fordulójában. A csoport első két helyén tanyázó - és már továbbjutott - csapat az első összecsapáson döntetlent ért el, ám idehaza semmi sem jött össze a Fradinak.

EHF Bajnokok Ligája, csoportkör, B-csoport, 5. forduló
FTC-Rail Cargo Hungaria
24 (12)
ZsRK Vardar
37 (21)
Budapest, BOK (volt Syma) Csarnok
Játékvezetők: Karina Christiansen, Line Hesseldal Hansen (dánok)
Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 4 perc
Mavsar vezetésével már a meccs elején jelezte a Szkopje, hogy komoly szándékkal érkezett Budapestre (2-4). Az első tíz perc végére Szekeres kettő kétperces kiállítást is összeszedett, ezzel feladta a leckét a Fradi-védelemnek. A 12. percig várt csak Elek Gábor az első időkéréssel, de egy 3-7-es rajt után kevesen döntöttek volna másként. Mavsar kettő akció- és három büntető-találata után már hat volt közte (4-10). Lacrabére és Radicevic is villantott egyet, s ez már komoly veszélyt hozott (4-12). Elek második idejét is kikérte, Szikorával Bíró cserélt helyet, és a mezőny is alaposan cserélődött, ám sok eredmény nem volt látható (24. perc: 7-17). Kis örömök jöttek egy-egy szép gól láttán, azonban az ellenfélnek is szinte mindig volt válasza erre. Félidőben: 12-21.

A második játékrészben újfent Szikora kapott lehetőséget a kapuban, a túloldalon pedig Pessoa került játékba Leyynaud helyett. Kovacsics Anikó apróbb sérülés miatt nem térhetett vissza. A szurkolók kedve továbbra sem csökkent, bármit is mutatott az eredményjelző (41. perc: 17-26). A játék tempója lassult: a Vardarnak nem kellett hová sietni, az FTC viszont fejben sem találta a megoldást, hogyan tudna legalább közelebb férkőzni az ellenfeléhez (50. perc: 20-29). A macedónok labdaszerzés utáni lerohanásokkal szereztek könnyű találatokat (56. perc: 21-34). Radicevic védekezés közben esett neki fejjel játékostársa térdének, ami után ölben kellett elhagyni a játékteret. Sajnos tíz gólon belüli vereséggel sem sikerült zárnia a mérkőzést a Ferencvárosnak, így a Vardar öt forduló után bebiztosította a csoportelsőségét. Végeredmény: 24-37.