Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#122

 

2008. augusztus 19. 10:04:48

DRDB

SZÉP VOLT CSAJOK!KÖSZÖNÖM!

#121

 

2008. augusztus 19. 6:09:17

DRDB

HAJRÁ MAGYAROK!

#120

 

2008. augusztus 18. 22:09:52

Lengyel Zoltán

A csapatot nem kel leirni ha valaki bénán játszik akkor mindenki észre lehet venni -.-

sennki se kivétel -.-

románoktol ha ki is kapunk akkor ne 10 gólal hanem csak 2 vel vagy max 3 de az lenne a legjobb ha mi vernénk le a románokat a pájárol h mennyen el a kedvük az egésztöl ezt kénne csinálni pálingernek nyujtani kénne a formáját görbének a heteseket be kénne lönnie a védekezésben segiteni egymásnak faltolni kell sokat!!!!!

hajrá magyarok!!4 gyerünk csajok

#119

 

2008. augusztus 18. 14:14:52

ozz

jól ki fogunk kapna a románoktól azok átlépnek rajtunk simán...sajnos!nem mondom, hogy szép volt lányok, de a részvétel a fontos, annak eleget is tettek!

#118

 

2008. augusztus 18. 12:30:40

Pöttömpanni

Hornyák Ági:nem értem nem tud lőni,nem tud védekezni folyton kiálllítják,tegnap bizonyította,hogy passzolni sem!!Inkább egy Mörtel,aki legalább átlőni tud.
Szűcs Gabi:Szintén nem tud átlőni,könyörgöm Valceaban tanítsák meg!!!legalább egyedüliként védekezik,ami hibánk,hogy eddig csak erre használtuk és nem tud váltani támadásban
Tóth Timi:Szedjünk vitamint ez egy olimpia nem sétagalopp
Görbe:Sérülést figyelembe véve,gyönyörű gólok,de a passzok,ezt nem mindenki tudja lekövetni,puhábban a többiekre figyelve!!!Szívvel mindenkit buzdítva!!!
Szamoránszky Piri: Jobb mint amit vártam,de elfáradt,korábban kellett volna a Rita,aki meglepően jól küzdött szerintem!
Tomori Zsuzsi:Fiatal és nyuszika rúgjuk már seggbe,pedig ő sokféleképpen tudna lőni
Jobbszellő:fessünk új hajszínt a rózsaszín és szőke nem jó,barnán talán jobban látnánk a kapus mozgását
Vérten Orsi:legpozitívabb csalódás(nem tegnap),de szuperklasszis,így tovább
Piga:tegnap jól küzdött eddig ennyit láttunk belőle
Ferling Detti:Merjél többet jó vagy,jó dolgokat csinálsz!!
Pálinger:kapitányként seggbe kéne rúgnod mindenkit,de mint mindig profi a hozzáállásod!!
Herr Orsi:Ha megbújsz Pálinger árnyékában,akkor ott is maradsz,menj olyan klubba,ahol játszani is tudsz,mert nem fejlődtél,mióta ő Győrben van.Így a válogatottságod is veszélyben,mert Pastrovics előbb-utóbb oda fog érni!!!
Ezt a véleményt vállalom kövezzenek meg érte!!!Imádom a csajokat bármi van Gieb es nie auf!!!!!

#117

 

2008. augusztus 18. 12:00:08

DRDB

Én is csak ismételni tudom.Lányok hajrá,hajrá! Mindent bele! Nagyon szeretünk titeket.Bízzatok magatokban,mi is bízunk bennetek!
Előzmény: #116 Ancsi01 2008. augusztus 18. 9:47:23

#116

 

2008. augusztus 18. 9:47:23

Ancsi01

Lányok mindent bele a románok ellen!
Mutassátok meg hogy milyen ügyesek vagytok:)
Szeretünk titeket:)

#115

 

2008. augusztus 18. 9:06:15

Oti1976

Sziasztok!Ne foglalkozzatok semmivel innen nyerjetek 3szor utána a kujtyát se fogja érdekelni,hogy kikaptatok.Hajrá csajok!

#114

 

2008. augusztus 18. 8:16:36

Dervár Balázs

Hajdu János Nyilatkozata Pekingből:
- A szurkolók hazai környezetet varázsolnak nekünk, és nem érdemlik meg azt hogy úgy kapjunk ki hogy nem döglik meg a csapat az eredményért!
- én nem momdom azt nem lehet kikapni az Oroszoktól és Koreától, nem is a vereség aggaszt, hanem az , hogy hogyan kaptunk ki, ez elfogathatatlan!
- Ezeknek a játékosoknak életük legnagyobb eredménye a cél, de olyan játékos nem fog játszani aki nem döglik meg az eredményért! 3 meccsre vagyunk életünk álmától, és nem fogom hagyni, hogy eggyes léhűtő tönkre tegye az egészet! Ezt megkell beszélni fejben!
És valljuk be TÖKÉLETESEN IGAZA VAN!! HAJRÁ MAGYARORSZÁG

#113

 

2008. augusztus 17. 22:12:47

Lengyel Zoltán

Nem kell ezt a csapatot leirni se az edzöt mert ennek a csapatnak van tartása !!!

és korea nagyon kemény elemfél mert ők 4 éven át az olimpiá(K)ra küszültek

ez a románok elleni mecs nagyon nehézlesz de meg kell csinálni muszály lesz !!!!

ne hozzunk szégyent a magyar kézilabdára ugy kell játszani mint a németek ellen és akkor még akkor meg is nyerhtjük az olimpiát

GYERÜNK HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ CSAJOKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»