Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#132

 

2008. augusztus 20. 10:48:38

tutajos69

én is a rádion keresztül izgultam végig a meccset ha valakitud valami helyet ahol le lehet tölteni vagy nézni irja meg nem tudom hogy mi lett a csapattal hogy ez egyszeri fellángolás vagy a gyönyör kezdete nemtudom de szerintem van itt a levegöben egy közhely mondás MEGLÁTJA MESTER MENNI FOG bocs havalakit megsértettem de ez a véleményem az a szerencse hogy ott van legalább a györiek mestere neki legalább van hagja az oroszokat meglegyözzük ha nem is simán de legyözzük ugye? hajrá csajok

#131

 

2008. augusztus 19. 23:22:49

Kiss Eszter

Anyám, de nagyon tudnak ezek a csajok!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi, de nem tud valaki valami linket, ahonnan esetleg videot lehet letölteni a mai meccsről. Vagy az egészet, mert nem voltam itthon, és csak rádióban izgultam végig...

#130

 

2008. augusztus 19. 21:40:05

Kőszegi Dóra

Nagyon szép volt az előző meccs, csak az volt a gond h ilyen jól miért csak akkor tudnak teljesíteni ha tétre megy a meccs!? Meg az a gond h rájöttek az ellenfelek hogy nyitott védekezésnél nem tudunk jól támadni. Görbének minden tiszteletem hogy égési sérüléseivel is kiállt a pályára. A románok elleni meccsen már lehetett látni hogy nem csak egy emberre játszanak hanem már tényleg egy csapat lett a válogatott!
HAJRÁ CSAJOK MINDENT BELE!

#129

 

2008. augusztus 19. 18:53:09

bucimaci

Szép volt lányok, egyszerűen FANTASZTIKUSAK vagytok !!!!

#128

 

2008. augusztus 19. 15:25:23

Hajdú Gergely

KÖSZÖNÖM SZÉPEN LÁNYOK, JÓ BÜSZKÉNEK LENNI!

#127

 

2008. augusztus 19. 14:12:08

omy

SZÉP VOLT LÁNYOK! Büszke vagyok rátok!!! Most megmutattátok a hitetlenkedőknek, hogy igen is nagy csapat vagytok és fel tudtok állni a földről. Végre nem volt görcsös a játék és csak azért játszottatok, mert szerettek játszani. Az ilyen mérkőzésekkel adtok reményt és álmokat a fiatal, kezdő sportolóknak, mint például én. Nagyon köszönöm nektek és további sok sikert kívánok!!!
HAJJ RÁÁ CSAJOK!!!!!!

#126

 

2008. augusztus 19. 11:47:24

zsoca

Nem semmi teljesítmény.
Szuperek vagytok csajok , ha ebben a formában játszotok tovább is, akkor az oroszokat is meg lehet verni és akkor döntő. Én már így is nagyon elégedett vagyok.Nagyon köszönöm a mai teljesítményt szinte hiba nélkül játszottatok.
Hajrá csajok

#125

 

2008. augusztus 19. 10:43:22

DRDB

Itt ,már bármit nyerhetünk.Hajrá Csajok!
Előzmény: #123 gorbeforever 2008. augusztus 19. 10:07:30

#124

 

2008. augusztus 19. 10:17:21

rea

Ez az!!!!!!Hatalmas grat a csajoknak,így felállni ,így kiáálni egy olyan mélyrepülés után,mint ami szinte a vb óta tartott,vagy talán ott kezdődött....Én már így is nagyon boldog vagyok,hogy bejutottak,nem volt semmi teljesítmény,lesz ami lesz a vége!!!Persze ezután is HAJRÁ LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#123

 

2008. augusztus 19. 10:07:30

gorbeforever

Aki nem hitt a magyar csajokban annak csak annyit tudok mondani hogy nem biznak bennük.Sztem nagyon jók és éremesélyesek!!! remélem meglesz legalább a bronz! mostmár közel vagytok hozzá csajok! Hajrá!!!!
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»