DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYoremVV' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Pontot mentett a bajnok Újvárosban | handball.hu - kézilabda

Pontot mentett a bajnok Újvárosban

2015. szeptember 23. 18:40 © handball.hu

Teljes fordulót rendeztek az NB I. alapszakaszában. A legnagyobb meglepetés a Dunaújváros és a Ferencváros mérkőzésén született. A bajnok ugyanis az utolsó percben tudott egyenlíteni.

Kiállítások: 6 perc Kiállítások: 10 perc
Igazi rangadóra került sor Dunaújvárosban, ahol a hazaiak a hétvégi, debreceni botlást próbálták kijavítani a bajnok Ferencváros ellen. Igaz, hogy Pena szerezte az első gólt, a Kohász azonban a 7. percre négy góllal elhúzott (6-2). A vendégek aztán ebben a félidőben nemigen tudták megközelíteni ellenfelüket, az első játékrész végén 16-13 volt az állás.

A Fradinak aztán csak lassan, tíz perc alatt sikerült ledolgoznia a hátrányát, amikor Szarka lőtte csapata 20. gólját. A Dunaújváros viszont nem szeppent meg, szívvel-lélekkel akarta a győzelmet, és kilenc perc után már ötgólos lett az előnye (27-22). Az FTC próbálkozott, Szucsánszki egymás után háromszor talált a kapuba (54. perc: 27-25), a végjátékban pedig Pena csatlakozott még hozzá. Az utolsó 11 percben a hazaiaknál csak Bulath és Szalai értékesített egy-egy gólt, így a zöld-fehéreknek sikerült egy pontot ellopniuk Dunaújvárosból. A végeredmény: 29-29.

Ipress Center-Vác - Győri Audi ETO KC 20-33 (14-14)