DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYDeei8M' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Brazil parádé Südstadtban | handball.hu - kézilabda

Brazil parádé Südstadtban

2011. november 9. 19:58 © handball.hu

A Győri ETO csapatának mindössze egyetlen pont megszerzése is már a BL-középdöntőkörbe jutást jelentheti a Hypo elleni két mérkőzésen, ám ehhez meg kell várni a vasárnapi második felvonást - az elsőt ugyanis elbukta Südstadtban.

Bajnokok Ligája, csoportkör, C-csoport, 3. forduló
Hypo NÖ
29 (15)
27 (13)
Maria Enzersdorf, BSFZ Südstadt, 850 néző
Játékvezetők: Ivan Pavićević, Miloš Ražnatović (montenegróiak)
Kiállítások: 10 perc Kiállítások: 6 perc
Piros lap: Piedade (3x2 perc); Rodrigues (azonnali)

Úgy tűnt, igazi repülőrajttal kezd a vendégcsapat, ám a 0-3-as győri rohamnak gyorsan gátat szabtak a hazaiak (7. perc: 4-4). Ezután mindkét oldalon igencsak gólszegény játék következett: a következő hat perc alatt mindössze egyetlen találat született, ám az szerencsére a Győr részéről. A Hypo-t Temes bombái vitték előre, és 6-6-nál Lunde Haraldsen helyét a szombati, Randers elleni találkozóról sérülés miatt távol maradó Pálinger vette át.

A túloldalon ezen a poszton nem volt probléma, Arenhart igazán jól végezte a dolgát (21. perc: 9-9). Az „osztrákok” egyre bátrabban támadtak, végül az ETO már nem tudta tovább magánál tudta tartani a lépéselőnyt (27. perc: 12-11). Ekkor egy szabálytalanságnak köszönhetően létszámfölénybe kerültek a zöld-fehérek, viszont Rocha jóvoltából ez a két perc sem telhetett el Hypo-gól nélkül. Félidőben: 15-13.

Az öltözőből visszatérve a vendéglátó tovább folytatta a menetelését, és a 34. percben meg is duplázta előnyét (18-14). Radicevic és Kovacsics találataival hamarjában megfordult ez az irány, de a védelemben továbbra is nagy lyukak tátongtak, ami újra megbosszulta magát (40. perc: 21-17). Magyar oldalon megint kapuscsere következett, miközben Piedade összeszedte harmadik kétperces kiállítását is. Rövidesen ezután Rodrigues azonnali piroslapos büntetést kapott a kapura törő Kovaccsal szemben elkövetett szabálytalanságért. Az ETO ezalatt lassacskán újra tűzközelbe küzdötte magát(44. perc: 22-21), de a brazil henger csak nem akart lassulni (46. perc: 24-21).

Az egyenlítési lehetőségeknél Arenhart fogta a szögeket, így a ziccerek sorra kimaradtak (50. perc: 26-23). Elérkezett az idő, hogy végre kitaláljon valamit a győri csapat, ha ponto(ka)t akar hazavinni Ausztriából, azonban a játékosok kezében dadogott a labda (55. perc: 27-24). A végjátékra kapust cserélt a Hypo NÖ, míg a vendégeknél Radicevic hetedik találata (is) a lehető legjobbkor érkezett (56. perc: 27-26). A kapkodás mindkét oldalon kimaradt helyzeteket szült, és ez a Győr részéről ekkor már megengedhetetlen volt. Végeredmény: 29-27.